Autor Wątek: jaka kolejnosc  (Przeczytany 12422 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline merkunek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9817
  • Płeć: Kobieta
jaka kolejnosc
« Odpowiedź #30 dnia: 24 Stycznia 2005, 15:42 »
Sala, orkiestra jak najbardziej na początku!!! A co do orkiestry to najlepiej nie w ciemno, dobrze posłuchac jej wcześniej, bo to wg mnie 80% tego co wpływa na udaną zabawę!!!!

Offline Magda Sz.
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 612
jaka kolejnosc
« Odpowiedź #31 dnia: 24 Stycznia 2005, 16:00 »
Sylwia, bardzo mnie ucieszyla  twoja pozytywna opinia  :lol: My bylismy tam rwoniez na weselu u mojej przyjaciolki 16-10 zeszlego roku i wlasciwie dlatego zdecydowalismy sie na ten lokal. Baaaardzo nam sie tam podobalo, a obsluga faktycznie rewelacyjna  :!:

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
jaka kolejnosc
« Odpowiedź #32 dnia: 24 Stycznia 2005, 16:20 »
Ja najpierw poznalam zamkowa przez kontakty zawodowe.
spodobal mi sie po pierwsze lokal, po drugie posmakowalo mi jedzonko, po trzecie - ekipa,ktora zawsze jest na wlasciwym miejscu o wlasciwym czasie. Nic dodac, nic ujac. Moim zdaniem strzal w dziesiatke :) Napewno bedziecie zadowoleni.
Wazna jest tez osoba wlasciciela (mozna sie z nim dogadac).

Offline Magda Sz.
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 612
jaka kolejnosc
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Stycznia 2005, 20:14 »
Sylwia, ja juz nie moge sie doczekac  :lol: Bede najszczesliwasza pod sloncem, jesli bedzie wszystko tak super zorganizowane jak u mojej przyjaciolki, bo wszystko bylo nawyzszej klasy.

Offline Violka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2005
jaka kolejnosc
« Odpowiedź #34 dnia: 31 Stycznia 2005, 22:25 »
Ja chciałam salę na działkach na Mickiewicza i musiałam zamawiać we wrześniu. Już cały czerwiec był zajęty. Trzy tygodnie po nas nasi znajomi też tam chcieli i został im tylko 13.08