Autor Wątek: Przepiękna jednoczęściowa suknia ecru - ZOBACZ!!!  (Przeczytany 1542 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline myszanka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25-08-2007
Przepiękna jednoczęściowa suknia ecru - ZOBACZ!!!
« dnia: 9 Października 2007, 19:27 »
NAJPIĘKNIEJSZA SUKNIA ŚLUBNA!!!

JEDYNA I NIEPOWTARZALNA!!!

SZYTA NA ZAMÓWIENIE!!!

Z KOMPLETEM DODATKÓW!!!

Sprzedam elegancką i niepowtarzalną suknię z tegorocznej kolekcji.  

Stan idealny.  Włożona tylko raz, profesjonalnie wyczyszczona chemicznie, jak nowa.

Sukienka jest niebanalna, przepięknie leży a co najważniejsze jest bardzo wygodna w chodzeniu i w tańcu.  Dzięki regulowanemu gorsetowi sznurowanemu z tyłu i ukośnemu pomysłowemu krojowi dobrze modeluje tułów, podkreśla talię i wydłuża optycznie sylwetkę.  

Kolor ecru - ale nie żółty (!!!) tylko delikatkie kremowy,

Bardzo dobry gatunkowo, przepuszczający powietrze materiał, nie uczula i nie odparza skóry.  Góra wykończona koronką z delikatnym motywem kwiatowym.  Dół wielowarstwowy, ręcznie układany, z dwoma plastikowymi elastycznymi kołami trzymającymi jej fason.  Z boku kwiaty z piórami wykańczają kompozycję.  

Sukienka z kompletem dodatków w idealnie tym samym odcieniu:
- marszczone rękawiczki
- ozdoba na szyję
- ozdoba na włosy
- dwuwarstwowy układający się w fale welon.

Rozmiar 38-40.  Wzrost do 170 cm.  Ja mam wzrost 168 i miałam obcas 7 cm.  

Mieszkam we Wrocławiu - Krzyki-Tarnogaj, można podejść, obejrzeć i na spokojnie przymierzyć sukienkę po uprzednim umówieniu się.  

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i podeślę dodatkowe zdjęcia detali.  Kontakt: tel.  501759671, mail myszanka@op. pl

Zapraszam do zakupu.