Autor Wątek: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..  (Przeczytany 10769 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gosiek 8513:)

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 529
  • Płeć: Kobieta
  • Ja jestem jak noc Ty jesteś jak dzień...:*
  • data ślubu: 11.o9.2o1o
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #90 dnia: 28 Czerwca 2010, 10:40 »
 :mdleje: całe szcęście,że ja nie mam problemu z meczami  :skacza: mój PM jak mu się zachce to ogląda ale nie koniecznie bardziej lubi autka hihi ;D
 :-* :-*

Offline mardewka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1537
  • Płeć: Kobieta
  • Master of Puppets
  • data ślubu: 05.07.2008
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #91 dnia: 28 Czerwca 2010, 12:14 »
:mdleje: całe szcęście,że ja nie mam problemu z meczami 
To nie problem, to prawie fanatyzm ;D

Offline aneczka81

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #92 dnia: 29 Czerwca 2010, 22:29 »
Gosiek  zaloze sie, ze gdyby Polska grala to Twoj PM, tez by ogladal  ;D
Mnie wiekszosc tego porazkowego meczu na szczescie ominela, po prostu spotkanie z przyjaciolka troche mi sie przeciagnelo  ;)
Mialam nadzieje, ze PM juz tak chetnie ogladac meczy nie bedzie, oj naiwnosci  ::)

Wczoraj dyzurro z piekla rodem. Chyba pelnia ksiezyca byla, bo wszystkim sie pod kopulkami  gotowalo  ::)
Nic to, w sierpniu zmieniam robote powinno byc lepiej  ;D
Rozklad gosci w pokojach dalej nie gotowy  ::), nie mam czasu doslownie na nic. Na czwartek musze przygotowac prezentacje do pracy- nawet jeszcze nie zaczelam i juz dzisiaj nic w tym kierunku nie zrobie. Bedzie jak ma byc, mam to na te chwile w d.. powazaniu  ;)

Dziewczyny, mialam zaczac sie odchudzac, biegac, nie jesc tak pozno i tak dalej, ale jakos nie moge sie wziac za siebie  ::), przychodze z roboty pozno i jedyne o czym mysle to  :Obiad:. Co by tu zrobic, ze by sie zmobilizowac? do wesela niecale 3 miesiace. :o



Offline doti29

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/8/10
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #93 dnia: 29 Czerwca 2010, 23:04 »
Oj Aneczko ja mam ten sam problem tyle,ze tylko 5 tygodni do slubu. Jakos nie moge sie zmobilizowac i zamiast jesc mniej to ja jem wiecej przez caly ten stres >:(

Moze pierwsza przymiarka sukni troche mnie zmobilizuje, ale wciaz czekam i czekam na suknie :tupot:

A czy Ty pracujesz w szpitalu kochana ??? Jesli mozesz to zdradz co to za zmiana bedzie w sierpniu :P

buziaki!

Offline aneczka81

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #94 dnia: 29 Czerwca 2010, 23:51 »
Mysle, ze to tak juz jest w tym cudnym kraju- do domu wraca sie pozno i wtedy dopiero je glowny posilek. Ciezko o pilnowanie sie, chyba ze masz zelazna sile woli  ;D
Tak, pracuje w szpitalu, psychiatrycznym  ;D. Od wrzesnia przenosze sie do przychodni rodzinnej, na dobre, co bardzo mnie cieszy. :)



Offline Stelek

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.2010
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #95 dnia: 30 Czerwca 2010, 08:58 »
Ja mam do ślubu 2 miesiące, ale to co robię, żeby zachować figurkę to przed pójściem do pracy jem porządne śniadanie i co 2 godziny w pracy staram się coś zjadać (o 10, 12, 14) i akurat jak wracam do domu to nie jestem meeega głodna i się nie opycham tylko zjadam obiado- kolację ;) No i od lipca mam zamiar chodzić na basen w każdą sobotę. Narazie średnio mi się to udawało, ale zobaczymy... Jeśli chodzi o ćwiczenia, to tak jak Wam- nie chce mi się  ;D



Offline czigra

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5591
  • Płeć: Kobieta
  • Ewa i Maciek
  • data ślubu: [i
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #96 dnia: 30 Czerwca 2010, 09:53 »
No niestety, żeby schudnąć należy jeść częściej a mniej ::) najlepiej co 3godziny, 4posiłki dziennie :-*


Offline doti29

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/8/10
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #97 dnia: 30 Czerwca 2010, 14:04 »
Stelek  powodzenia z  basenem;).                                                                                                                        Aneczko gratuluje nowej pracy:) Moja przyjaciolka jest pielegniarka i tez kiedys pracowala w szpitalu natomiast teraz dostala prace w przychodni i jest BARDZO zadowolona, lepsze godziny pracy, wolne weekendy itd. Powodzenia ;D

Offline aneczka81

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #98 dnia: 30 Czerwca 2010, 19:30 »
Doti Nowa praca, to po prostu kolejna "rotacja", jak to oni tu nazywaja, staz specjalizacyjny, ktory potrwa 12 miesiecy. Jak dobrze pojdzie, w sierpniu przyszlego roku bede lekarzem rodzinnym  :),   zostal mi jeszcze jeden egzamin do zdania.

Trudno mi jest jesc male posilki co kilka godzin. W pracy mam zawsze urwanie bereta, i jesli mam czas na zjedzenie jednego posilku, to uwazam ze dzien byl udany. Nie licze oczywiscie regularnego podkarmiania mnie ciastkami przez pielegniarki.  ;D 



Offline doti29

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/8/10
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #99 dnia: 30 Czerwca 2010, 19:58 »
Oh to Twoj PM bedzie mial osobistego lekarza ;) ale fajnie!!!                                                                                                                               I co wyszlo ze spisywaniem protokolu? Znalezliscie jakies rozwiazanie?

Offline aneczka81

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #100 dnia: 3 Lipca 2010, 10:59 »
Hej dziewczyny :-*.  Jak dobrze, ze juz weekend ;D.
Doti jeszcze nie wiem, co z protokolem. Slub cywilny odbedzie sie 23go lipca, moje go ksiedza nie bedzie w tym czasie i wraca dopiero 20 sierpnia, czyli mieleibysmy malo czasu na protokol  ::). Mial sie dowiedziec, co z tym fantem zrobic, ale ciagle czekam na odpowiedz  ::). Staram sie tym nie stresowac, ale za jakis tydzien zaczne mu glowe  zawracac. ;Di
a tak poza tym to wlasnie testujemy aparat, ktory uzyjemy do ksiegi gosci. Fotki robi super ;D
Bylam wczoraj z tesciowa w kinie na seksie w wielkim miescie. Spodziewalam sie, ze nie bedzie tak dobry jak poprzednia czesc, a tu mile zaskoczenie. Swietnie bylo. Tylko tak dziwnie siedziec przy tesciowej i ogladac dzikie orgietki Samanty  ;D
A dzis wieczorem idziemy na urodzinowego grilla do 17letniego kuzyna PM :)
Calus  :-*



Offline doti29

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/8/10
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #101 dnia: 3 Lipca 2010, 13:33 »
O tak Seks w wielkim miescie byl super ;D. Mi sie ta czesc nawet bardziej podobala niz pierwsza. Tak Samantha jest nie do przebicia ;) Super ze az  tak sie przyjaznisz z tesciowa, moja tez jest fajna, ale chyba bym z nia nie poszla ogladac tego filmu :P . A  protokolem sie nie przejmuj kochana bo na pewno ksiadz znajdzie rozwiazanie. Przypomnialo mi sie jak moj Ksiadz opowiadal,  ze raz protokol z Anglii nie dotarl do ksiedza z Polski i tydzien przed slubem musieli spisywac kolejny protokol i osobiscie go zawiezc do Polski. Wszystko da sie zrobic jak sie chce ;)

Offline aneczka81

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #102 dnia: 3 Lipca 2010, 13:55 »
dzieki Doti :-* uspokoilas mnie troche :)
a jak tam Twoja suknia? przyszla juz?



Offline doti29

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/8/10
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #103 dnia: 3 Lipca 2010, 20:39 »
Nie jeszcze nie :( :( ale moj PM wzial sprawe w swoje rece i zadzwonil tam i niby ma byc w czwartek, ale zobaczymy ???

Offline aneczka81

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #104 dnia: 4 Lipca 2010, 00:38 »
I dobrze zrobil :). Z doswiadczenia wiem, ze cos dla mnie nie do zalatwienia, moj PM moze zalatwic w dwie minuty ::). Teraz wszelkie reklamacje i takie tam on zalatwia :). Trzymam kciuki, zeby do czwartku suknia dotarla. :-*



Offline ciriness

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 15056
  • data ślubu: 11.09.2010
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #105 dnia: 5 Lipca 2010, 08:50 »
Ja mam takie same odczucia , pierwsza część tego filmu była nudnawa a druga bomba ale bym z teściową mimo iż ją lubię nie poszła na oglądanie tego filmu hihi




Offline Agulec_102

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.05.2010
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #106 dnia: 5 Lipca 2010, 14:19 »
Trochę późno, ale dołączam do odliczanka, może się na coś jeszcze przydam?  :P :P :P

Piękne zaręczyny, historia burzliwa (jak większość chyba na tym forum  ;) chyba kobiety lubią mocne wrażenia  ;)), pierścionek śliczniasty  :)
A co PM robił na Isle of Wight? Bo rozumiem, że pochodzi z Sunderland? Isle of Wight śliczna, miałam przyjemność tam być przez 1 mies. ;D


Offline matrix0007
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1551
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2011
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #107 dnia: 5 Lipca 2010, 18:58 »
mieliśmy się z kumpelami wybrać na 2 część, ale słyszałyśmy same złe opinie nie poszłyśmy, a tu widzę że warto :P

Offline aneczka81

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #108 dnia: 6 Lipca 2010, 23:30 »
Witaj Agulec  ;D :hello:
Moja przyszla tesciowa jest bardzo w porzadku, chyba mam szczescie  :) Film nam sie obu bardzo podobal.
Moj PM pochodzi z South Shields, chyba by sie obrazil gdyby ktos zasugerowal ze pochodzi z Sunderland  ;)  ::) dla niewtajemniczonych chodzi o druzyny pilki noznej, moj PM kibicuje druzynie Newcastle  ::) mimo, ze mieszkamy teraz w Sunderland
Jesli chodzi o protokol, to musimy go spisac w innej parafii, ze wzgledu na urlop ksiedza. Mam juz namiary, za kilka dni bede sie powoli umawiac na spisanie, ktore musi sie odbyc po slubie cywilnym
A tak poza tym mam dzisiaj znowu dyzur  padam na twarz ze zmeczenia :(



Offline Agulec_102

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.05.2010
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #109 dnia: 7 Lipca 2010, 10:12 »
Ooo, to jak teściowa w porządku to dobrze  :) Ja też na swoją nie mogę narzekać  ;)

Offline Paula___

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1414
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.06.2011r
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #110 dnia: 7 Lipca 2010, 22:52 »
Można jeszcze dołączyć? Fajna z was parka :) Śliczna suknia:) I piękny pierścionek :)


Offline gosiek 8513:)

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 529
  • Płeć: Kobieta
  • Ja jestem jak noc Ty jesteś jak dzień...:*
  • data ślubu: 11.o9.2o1o
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #111 dnia: 7 Lipca 2010, 22:59 »
 :przytul: oj Aneczka rozumiem Cię z tym zmęczeniem ja też jestem tak zmęczona,że padam na twarz :mdleje: :mdleje: :mdleje: i już nie wyrabiam :tak_smutne: jakiejś nerwicy się chyba już nabawiłam :nerwus: :nerwus: :ckm: :cry: ale jeszcze troszkę i zmienię tą pracę ;)
Zamiast przed ślubem być ładna i wypoczęta to ja nie powiem :Nie_powiem: :Nie_powiem: jak wyglądam :-\
Masakra eh
 :-* :-*

Offline doti29

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/8/10
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #112 dnia: 12 Lipca 2010, 16:35 »
Aneczko co slychac kochana? Jakies newsy dotyczace slubu? Zdecydowalas sie juz na jakis tort?

Offline aneczka81

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #113 dnia: 12 Lipca 2010, 18:58 »
Paula  :hello: milo bedzie mi Ciebie goscic  :-*
Agulec moja tesciowa to skarb  ;D
Gosiek wiem jak sie czujesz, ja kazdego dnia wracam z pracy tak zmarnowana, ze wygladam jak zombie. Glownie to za sprawa samej podrozy do pracy-zajmuje mi to 3 godziny dziennie, musze sie w koncu wziac za to prawo jazdy  ::)
Doti  :-* uparlam sie na tort z bitej smietany, moi rodzice wybiora sie do Muffinka, poprobowac ich oferte, jesli nie bedzie im smakowac, to biore tort z plasteliny  ::).
A jak tam Twoja suknia?
Doti
z nowosci, to mam juz ksiege gosci, aparat do robienia zdjec do ksiegi i wystarczajaca ilosc "filmu" do niego
wreszcie zrobilam rozklad gosci w pokojach  :) musze  jutro zadzwonic do ksiedza, z ktorym chcemy spisac protokol
 i tak powolutku sprawy sie zalatwiaja  :)




Offline doti29

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/8/10
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #114 dnia: 12 Lipca 2010, 22:45 »
No to wszystko do przodu ;D
Jak mozesz to pochwal sie Ksiega :P

Sukienka nie przyszla, ale podobno na 100% bedzie w srode, specjalnie wzielam wolne w srode i razem z PM jedziemy do tego sklepu(jest 1.5h oddalony od miejsca gdzie mieszkamy) i jesli sukni nie bedzie to PM bedzie rozmawial z wlascicielka sklepu :boks_4: a jesli suknia bedzie to poczeka na zewnatrz ;D

Offline ciriness

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 15056
  • data ślubu: 11.09.2010
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #115 dnia: 14 Lipca 2010, 07:33 »
Ojej dziewczyny dobrze czytać wasze posty bo i ja muszę wkrótce podgonić z przygotowaniami :)




Offline Agulec_102

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.05.2010
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #116 dnia: 14 Lipca 2010, 13:49 »
3h dziennie?!  :o no to koniecznie trzeba to zmienić...szkoda czasu.

A co to znaczy tort z plasteliny?

Offline mardewka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1537
  • Płeć: Kobieta
  • Master of Puppets
  • data ślubu: 05.07.2008
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #117 dnia: 14 Lipca 2010, 13:51 »
A co to znaczy tort z plasteliny?
A może dosłownie?
Taki ślicznie ulepiony, tylko nie jadalny :Szczerbaty: ;D

Offline aneczka81

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #118 dnia: 15 Lipca 2010, 21:30 »
Mardewka  :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2: Lepiej bym tego nie ujela. Te torty wygladaja przepieknie, ale smakuja byle jak, a  ten sztuczny plastelinowy "lukier" jest w ogole do niczego, bo dla mnie jest on niejadalny. W Anglii takie torty to jedyna opcja, z wierzchu piekne, a w srodku podsuszony biszkopt przelozony dzemem, albo kremem czekoladowym  ::). Bylam niezle zdziwiona, gdy znajoma w Anglii byla zdruzgotana, bo kobitka ktora piekla jej taki tort na slub, rozchorowala sie  tydzien przed slubem, wiec nie mogla jej tego ciasta udekorowac, dodam tylko, ze sam biszkopt byl juz tydzien przed slubem upieczony  :o Wiem, ze w Polsce pewnie to lepiej wyglada, i mozna sobie wybrac  smak tortu, ale wole bardziej naturalny tort z bita smietana
Doti chcialam wkleic zdjecie ksiegi, ale kopiowanie jest zablokowane. Jesli chcesz zobaczyc jak ksiega wyglada, wpisz w google "oh so cherished " moja ksiega to ta oprawiona w kremowa skore ze srebrnym napisem GUESTS (numer katalogowy CAT 080)
 

Agulec masz absolutna racje, szkoda 3 godzin zycia dzienie. Na szczescie pracuje w tym miejscu tylko do 2go Sierpnia, wiec jakos przezyje. Gorzej bylo gdy pracowalam na izbie przyjec- 3 godziny podrozy dziennie+ 12 godzin pracy. Nocki byly masakryczne. Konczac prace o 8ej rano, do domu docieralam o 10tej, zasypialam w metrze jak totalny zul  ;)



Offline doti29

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7/8/10
Odp: ..przyzwyczaic sie nie moge, ze Cie mam..
« Odpowiedź #119 dnia: 15 Lipca 2010, 21:54 »
Fajna ksiega Aneczko :o
Juz nie dlugo zostalo do 2 sierpnia ;D