Autor Wątek: Wybór zespołu  (Przeczytany 11782 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
Wybór zespołu
« dnia: 3 Sierpnia 2005, 09:28 »
No i na mnie nadszedł czas, wybór zespołu :koncert: . Przejżałem większość wątków na ten temat, wykonałem sporo telefonów itd. Proszę Was jednak jeszce o kilka słów na temat kilku zespołów z pośród których najprawdopodobniej wybierzemy ten NASZ. Chodzi mi o informacje typu jak się zachowują, czy piją alkohol podczas pracy itp. Zdaję sobie sprawę że i tak najważniejsze to posłuchać kapeli ;) co w ciągu nastepnego miesiąca uczynimy ale wasze podpowiedzi mogą sie okazac równie cenne :)
Zespoły to: GAMBIT , WEDAN, SAN SEBASTIAN, MINI BAND, VOICES


Offline Agnieszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3075
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.08.2005
Wybór zespołu
« Odpowiedź #1 dnia: 3 Sierpnia 2005, 15:55 »
Jeżeli chodzi o zespół WEDAN to z tego co wiem to nie piją na weselu,ale
dokładniej opiszę po 20 sierpnia.


Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama..

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Wybór zespołu
« Odpowiedź #2 dnia: 3 Sierpnia 2005, 16:20 »
Pioteras, jutro postaram dać ci moje sprawozdanie na priva :)

P.S. A nie myśleliście o A TRE?

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Wybór zespołu
« Odpowiedź #3 dnia: 3 Sierpnia 2005, 18:55 »
miniband??? zapraszam na kawę i obejżenie filmu.. sam zobaczysz ;)

jest ich strona netowa.. tam są demo... pan andrzej to typowy wodzirej... bedziesz zadowolony... i pozdrów go od moni...  :mrgreen:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Wybór zespołu
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Sierpnia 2005, 01:30 »
My zdecydowalismy sie jednak na A TRE.....raz kozie smierc :wink:  Nie slyszelismy ich jeszcze na zywo, narazie okolicznosci ku temu nie sprzyjaja, ja siedze w USA, Wojtek w Niemczech. Ale jeszcze pod koniec sierpnia, najdalej we wrzesniu postaramy sie posluchac czegos nie z plyty. No i nie mam pojecia, czy sa "trunkowi";mam nadzieje, ze nie. Moze ktos z Was ich zna i wie cos o ich zwyczajach?


Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Wybór zespołu
« Odpowiedź #5 dnia: 8 Sierpnia 2005, 08:35 »
nie będą trunkowi jeśli im nie postawisz alkoholu na stole  :?

u nas nikt z obsługi wódki nie dostał na weselu... zdaje się ,ze kamerzysta poczęstował się pokalem piwa zaś dziewczynie z zespołu postawiliśmy wino na stole ( i tak chyba lampkę wypiła)...

po weselu każdy z obsługi otrzymał od nas alkohol w podziękowaniu za pracę... :mrgreen:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Wybór zespołu
« Odpowiedź #6 dnia: 8 Sierpnia 2005, 10:15 »
Cytat: "Agnieszka32"
My zdecydowalismy sie jednak na A TRE.....raz kozie smierc :wink:  Nie slyszelismy ich jeszcze na zywo, narazie okolicznosci ku temu nie sprzyjaja, ja siedze w USA, Wojtek w Niemczech. Ale jeszcze pod koniec sierpnia, najdalej we wrzesniu postaramy sie posluchac czegos nie z plyty. No i nie mam pojecia, czy sa "trunkowi";mam nadzieje, ze nie. Moze ktos z Was ich zna i wie cos o ich zwyczajach?


bądź spokojna, są naprawdę dobrzy, polecam z czystym sumieniem

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Wybór zespołu
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Sierpnia 2005, 05:37 »
Cytat: "monia"
nie będą trunkowi jeśli im nie postawisz alkoholu na stole  :?


Monia, ale ja wlasnie nie zamierzam im nie postawic alkoholu na stole. Bedzie butelka wodki i wino, bo w zespole jest dziewczyna......chodzi mi wlasnie o to, czy grajac skupiaja sie bardziej na przerwach na "lyczka", czy na graniu. Nie jestem niczyja nianka i nie bede sprawdzac, co maja na stole. To sa dorosli ludzie, tylko czasami jest tak, ze niektorzy dorosli nie znaja umiaru. Chodzi mi tylko i wylacznie o to, by nie zapomnieli, ze ten dzien to moja swieto, ale dla nich to normalny dzien pracy :)

[ Dodano: Pon Sie 15, 2005 5:42 am ]
Cytat: "zibi"
bądź spokojna, są naprawdę dobrzy, polecam z czystym sumieniem



Zibi ja sobie to wydrukuje i zachowam, na wszelki sluczaj :wink: A tak serio, to dzieki,  uspokoiles mnie troche, choc mialam wlasnie taka nadzieje, dobrze im z oczu patrzy :)


Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Wybór zespołu
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Sierpnia 2005, 09:24 »
Cytat: "Agnieszka32"
chodzi mi wlasnie o to, czy grajac skupiaja sie bardziej na przerwach na "lyczka", czy na graniu. Nie jestem niczyja nianka i nie bede sprawdzac, co maja na stole. To sa dorosli ludzie, tylko czasami jest tak, ze niektorzy dorosli nie znaja umiaru.


masz 100% racji.. ja też nie pilnowałam.. owszem raz czy 2 rzuciłam okiem na ich stół ale p[rócz napojów i ledwo tknietej butelki wina nic innego nie było....

na weselu u koleżanki orkiestra się najzwyczajniej w swiecie spiła.. było im bez różnicy czy graja razem czy osobno.. ważne ,ze każdy szarpał strunę czy walił w bębny.. tragedia... my poszliśmy spać przed 2gą w nocy...

jeśli sa to poważne osoby , którym zalezy na opinii to będą się starać i grać tak  żeby zadowolić gości... krótkie przerwy na złapanie tchu czy wciągnięcie szaszłyczka i znów na parkiet....

wiele zalezy od ciebie.. powiedz im dokładnie czego oczekujesz.. zaznacz wyraźnie,ze alkoholu nie bedzie na ich stole.. a po udanym weselu nagrodź każdego z członków zespołu buteleczką weselnej..  :mrgreen:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Wybór zespołu
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Sierpnia 2005, 09:33 »
Cytat: "monia"
a po udanym weselu nagrodź każdego z członków zespołu buteleczką weselnej..

nie tylko zespoł, ale i kamerzysta i fotograf dostaną ode mnie albo winko albo wódke (co będą woleć).

Wracając do poczęstunku alkoholu
Cytat: "monia"
kamerzysta poczęstował się pokalem piwa

 :x oj, nie dobrze. Mój kamerzysta nie pije wcale gdy jest w pracy, nawet gdy jest to piwo. To samo dotyczy fotografii.

wracając do tematu wybór zespołu: przed nami trudne zadanie. W tym tygodniu wyruszamy na łowy :D
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Wybór zespołu
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Sierpnia 2005, 09:59 »
Cytat: "okruszek"
monia napisał/a:
a po udanym weselu nagrodź każdego z członków zespołu buteleczką weselnej..

nie tylko zespoł, ale i kamerzysta i fotograf dostaną ode mnie albo winko albo wódke (co będą woleć).


miło z twojej strony... ja nie zapomniałam również o kelnerkach, szefowej kuchni i kucharzach.. w zasadzie kazdym, kto pracował przy organizacji naszego wesela..

w tym wątku była mowa o zespole...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Wybór zespołu
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Sierpnia 2005, 11:16 »
my po wysluchaniu utworówna stronie A TRE chcieliśmy ich wziąć pod uwagę,,, ale rozmowa z jednym z członków zespołu przez gg postawiła ich w niekorzytsnym świetle...
więc ich skreślilam...  :?
  wysłałam wiadomośc na gg, ze chciałabym się zorientowac ile kosztuje ich zespoł oraz czy mają wolny termin we wrześniu

gdy się nie odzywał, poczekałam az będzie na gg i ponownie napisałam... Wówczas ktos mi odpisał.. ale tak zaczął kręcic, ze szok...  :shock:
  facet nie chcial podac ceny... mówił,zebysmy się umówili na spotkanie, zeby posluchac jak grają i w ogóle..
 To ja mu tłumacze, ze utwory słyszałam w necie i biorę ich pod uwagę, ale drugim bardzo ważnym wyznacznikiem jest dla nas cena..  -niestety  :?
 a on swoje.. zeby się spotkac i posłuchac, bo co mi cena powie o ich sposobie grania  itp.

 Facet kręcił strasznie... nie mógł zrozumiec, ze dla nas liczy się takze cena- dopiero potem wybieramy sobie zespoły, które będziemy brac pod uwagę i decydujemy się na najlepszy naszym zdaniem  :D

Zaczął tak dziwacznie gadac,, jakby był jakimś filozofem :luzak:
  Teraz juz nie pamiętam czy nam podał tę cene czy nie (chyba w końcu tak), ale  strasznie mnie zraził do siebie...

  Ostatecznie zdecydowaliśmy się na czteroosobowy zespoł Galileo :D   -gitarka (wokal), klawisze (wokal) i saksofonik  oraz wokalistka :D



Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Wybór zespołu
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Sierpnia 2005, 16:45 »
Madzialenko - u nas będzie właśnie grał zespół Galileo  :D
Zrobili na nas baaardzo dobre wrażenie - są weseli, mają super poczucie humoru i fajnie grają!

Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
Wybór zespołu
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Sierpnia 2005, 10:39 »
Madzialena ja uważam jednak że takich spraw nie załatwia się przez gg ;) jasne że mógł Ci podać przedział cenowy żeby sobie nie zamykac drogi do lepszego zarobku ale jednak przez gg.... dla mnie nie bardzo...
Ja rozmawiałem z nimi przez gg bez kłopotu, uzyskałem wszystkie informacje jakie mi były potrzebne miło i przyjemnie. Bussines is bussines, nie nadaje się na gg


Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Wybór zespołu
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Sierpnia 2005, 12:33 »
Jeżeli na stronie zespołu jako kontakt jest podany zarówno numer telefonu , jak i gg to chyba mam prawo sobie wybrać z czego chcę korzystać..  :)
 należę do nielicznych osób, które telefonu stacjonarnego nie posiadają  :?

 a jeśli członkowie zepsołu nie mają ochcoty na pogawędki przez gg, to niech nie podają swoich numerów na stronie.. :!:

ps.swoją drogą myślę, ze przez telefon byłoby podobnie... Ten gościu nie mówił, mi ze mam zadzwonic, to mi powie jakie są koszta, tylko, zebym się osobiście z nimi spotkała..

uważam, ze to bez sensu... co mialabym jechac gdzies na miasto... spotykac się z zespołem.. słuchać jak grają,, zapoznać się z repertuarem, dowiedzieć co ile robią sobie przerwy...  zmarnować kupę czasu by potem usłyszec cenę, która np. mi nie odpowiada??

  Członkowie zespolu Galileo są o wiele przychylniejsi swoim potencjalnym klientom.. wszystko można sprawnie i szybko załatwić  :lol:



Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Wybór zespołu
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Sierpnia 2005, 13:27 »
a ja uważam że NIE MOŻNA oceniać nikogo z branzy z ślubno-weselnej kogo się nie poznało i nie widzialo na własne oczy. Takie oceny i opinie zasłyszane czy krótkie pogaduszki na gg nie powinny wpływac na wybór. A zauważyłam, że wiele osób tutaj nie znając zespołu, kamerzysty czy fotografa wdaje sie w dyskusje bo słyszał to czy owamto.To osobiste spotkanie dopiero kreuje wizerunek zespolu, kamerzysty czy fotografa. Uważam, że trzeba ich poznac osobiście i dopiero wydawać osąd. Przez gg rozmawia się z jedną osobą a nie z 2 czy 3 (jak np zespół 3 osobowy). A że ktos nie ma czasu na osobiste spotkania to znaczy że bierze wszystko na oslep. Ja wole jednak się spotkac, zobaczyć osobiście twarze z którymi będę się widzieć na slubie i weselu. Czasem przez gg jest milutko a jak sie pozna w realu to jest inaczej.
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Wybór zespołu
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Sierpnia 2005, 11:42 »
Zgadzam się...gg to chyba nie jest najlepsze miejsce na rozmowy o pieniądzach. GG jest chyba jedynie środkiem służącym na umówienie się na ewentualna rozmowę. A co do A TRE, to jeden z panów z zespołu spotkał się ze mną, rozmowa była krótka i rzeczowa. To było pierwsze spotkanie, więc dostałam jedynie płytę z nagraniami, zarówno utworów, jak i krótkimi filmikami. Poza tym otrzymałam zwięzłe i rzeczowe odpowiedzi na kilka podstawowych pytań oraz miejsca i terminy, w ktorych mozemy ich posłuchac na żywo jesli chcemy (akurat nie pasowały, ale moze teraz sie uda, w sierpniu). I jeszcze jedno.....mieszkam poza szczecinem, w szczecinie pracuję....poprosiłam pana, czy nie mógłby przyjechać do mnie do pracy (wcześniej zaproponował spotkanie gdzieś w mieście, jeśli nie chce przyjechać do niego), bo dla niego to pewnie bedzie mniejsza wyprawa niz dla mnie. Nie bylo żadnego problemu. Nie wiem z kim rozmawiała Madzialena, ale chyba to nie był ten sam pan, który rozmawiał ze mną....a może jedynie przez GG takie złudne odczucie.


Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Wybór zespołu
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Sierpnia 2005, 21:08 »
nie wiem Agnieszko..
 ja po prostu nie miałam ochoty marnować niepotrzebnie czasu... i po tej rozmowie chcialam podjąć decyzję co mam robic dalej..  :)

Ale nie chcial podac ceny.. to tak jakbym upatrzyła sobie 4 suknie ślubne.. kazda mi się podoba na obrazku.. ale nie na każdą mogę sobie pozwolic pod względem finansowym, więc przykładowo dzwonię pytam o cenę.. jesli z tego pasują mi 2 to ide do salonów i tylko te dwie przymierzam, oglądam dokłądnie itp..
  a nie marnuje niepotrzebnie czas.. mierzę, przebieram się, latam po miescie od salonu do salonu.. jestem zafascynowana materiałem, tym jak w sukience wyglądam,,.. wszyustko jest super...nagle słyszę cenę ..i .. lipa..
 ehh ja tak to własnie potraktowałam..

W każdym razie mamy Galileo -tu sprawa wyglądała zupełnie inaczej  :P
 Jesteśmy bardzo zadowoleni... cała rozmowa, spisanie umowy itp przebiegało bardzo sprawnie :D



Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Wybór zespołu
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Sierpnia 2005, 09:31 »
Waże, żeby fajnie grali i bawili gości. I pewnie tak będzie; nie znam wprawdzie Galileo, ale opinie są pozytywne :D  Właściwie to A TRE też nie znam i bazuje głownie na opiniach (no i zibi ich zachwalal :wink: ) i mam nadzieje, ze sie nie zawiode. A jak się zawiodę, to im głowy pourywam i różne inne członki i nie będzie juz A TRE :wink:


Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Wybór zespołu
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Sierpnia 2005, 09:49 »
Młodzi zawsze fajnie grają. Mają inne spojrzenie na muzyke, mają na topie piosenki, mocne, piekne głosy, chęc do zabawy z goścmi a dziadki (przepraszam za wyrażenie) brzekolą i głosy już są nie teeee i nie chce im sie wstawać z krzesełka ....
Ja stawiam na ludzi mlodych - i tym sie kierowałam przy wyborze zespołu (wybrałam ze Stargardu) i przy wyborze kamerzysty i foto i nawet przy wyborze księdza! :D
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline agulkaaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8211
  • Płeć: Kobieta
  • MISIO 13.05.2007, MACIUŚ 21.10.2009
Wybór zespołu
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Sierpnia 2005, 22:45 »
Cytat: "Agnieszka32"
Waże, żeby fajnie grali i bawili gości.

tak jest muzyka jest najwazniejsza na weselu to wlasnie orkiestra nakreca cala zabawe wybor orkiestry to chyba najtrodniejszy wybor weselny :)

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Wybór zespołu
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Sierpnia 2005, 09:50 »
jest jeszcze druga strona medalu- jeśli masz nudnych gości na weselu, to, żeby im nie wiem kto grał i śpiewał, nie rozrusza ich.....wychodzi więc na to, że wszystko jest na swój sposób ważne;-)))))


Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
Wybór zespołu
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Sierpnia 2005, 22:51 »
Agnieszko zgadzam się z Tobą! Moja kumpela była kiedyś na takim weselu. Mówiła, że zespół grał super, ale goście się wogóle nie bawili jacyś drętwi byli! :?



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Wybór zespołu
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Sierpnia 2005, 08:05 »
no to ja byłam na weselu gdzie zespół był okropnieeeeeeeee drętwy i facet tak fałszował, że mój narzeczony uszy zatykał a ludzie  się super bawili mimo jego beznadziejnego głosu i fałszu. Mało tego - ten zespół (dziewczyna i chlopak) to byli znajomi Mlodych i uważam, że lepiej dać na zespół niż taniej po znajomości mieć co się ludziom nie podoba (choć nie zawsze tak jest).
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline anka24

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.07.2006
Wybór zespołu
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Września 2005, 10:44 »
Cytat: "Madzialena"
W każdym razie mamy Galileo -tu sprawa wyglądała zupełnie inaczej  
Jesteśmy bardzo zadowoleni... cała rozmowa, spisanie umowy itp przebiegało bardzo sprawnie



mam prośbę..mogłabyś mi podesłać namiary na nich na priva..z góry dziękuję :mrgreen:


Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
Wybór zespołu
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Września 2005, 13:22 »
Słuchaliśmy A TRE i mamy jednak pewne zastrzeżenie. Oni pod względem wokalnym sa fantastyczni, jak na nasze niefachowe uszy o wiele lepsi od większości tych wszystkich zespołów, ale kurcze, oni tylko grają i spiewają :( nie bawią publiczności, nie ma wodzireja. Nie wiem jak oczepiny bo nie dotrwaliśmy tak długo. Trzeba jeszcze ostro pomysleć...


Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Wybór zespołu
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Września 2005, 13:35 »
Cytat: "pioteras"
Słuchaliśmy A TRE i mamy jednak pewne zastrzeżenie. Oni pod względem wokalnym sa fantastyczni, jak na nasze niefachowe uszy o wiele lepsi od większości tych wszystkich zespołów, ale kurcze, oni tylko grają i spiewają  nie bawią publiczności, nie ma wodzireja.


No Ty mnie pioteras nie załamuj, bo ja z nimi już podpisałam umowę;-)))) Właściwie to trochę w ciemno, bo tylko na podstawie płyt z nagranymi kawałkami imprez. Pozostaje mi mieć nadzieję, że ktoś z A TRE przegląda to forum i wezmą sobie do serca to, co napisałes. A pretensje w razie co, będę mogła mieć tylko do siebie, bo proponowali nam wysłuchanie ich na żywo, ale nam nie odpowiadały terminy, nie mieliśmy czasowych możliwości pojawić się tam, gdzie oni grają.....ryzyk fizyk, pogadam jeszcze z nimi przed weselem, choć właściwie jeśli nie mają daru do bawienia ludzi, to w moment się tego nie nauczą....


Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Wybór zespołu
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Września 2005, 14:22 »
Agus miejmy nadzieję, że nie będzie aż tak źle... Myśl optymistycznie a wszystko będzie dobrze. 3mam kciuki
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Wybór zespołu
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Września 2005, 14:26 »
Optymistka to moje drugie imię :wink:  Generalnie, to ja jestem w czepku urodzona, ale to nie uczyni z A TRE urodzonych wodzirejów :wink:


Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Wybór zespołu
« Odpowiedź #29 dnia: 12 Września 2005, 14:36 »
Cytat: "pioteras"
Nie wiem jak oczepiny bo nie dotrwaliśmy tak długo

a może oni maja taką taktykę- wodzireja brak, ale na oczepinach dają z siebie wszystko :?: Pioteras dowiedz sie jak było później :D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka: