Artykuły powiązane

W kwietniu br. szczeciński salon Centrum Mody Ślubnej Moniki Nowakowskiej po raz pierwszy zorganizował Dni Mody i Urody. Przez dwa dni wszystkie przyszłe panny młode, które zgłosiły chęć udziału w imprezie, mogły poczuć przedsmak ślubnych przygotowań.

Do ich wyłącznej dyspozycji były stylistki mody ślubnej (Centrum Mody Ślubnej), florystki (Kwiaciarnia Esy-Floresy), fryzjerka (Katarzyna Słupska), wizażystka (Lucyna Zasadzińska), kosmetyczka (Joanna Borysewicz), a także fotograf (Sławomir Trojanowski ze Studia Este). O catering zadbał Hotel Dobosz, a o słodkie przekąski - Cukiernia Izybar. Panie mogły podziwiać piękną, białą limuzynę należącą do firmy Vegas Car oraz porozmawiać z przedstawicielem studia Rec Video. Firma Wineland zatroszczyła się o szampany. Zabawa była przednia. Wszystkie panie czuły się jak prawdziwe księżniczki. Było dużo śmiechu, a także łez wzruszenia po ujrzeniu końcowego efektu prac całej ekipy.

UWAGA! Już niebawem nastąpi druga odsłona Dni Mody i Urody. O szczegółach będziemy informować w serwisie e-wesele.pl, który objął patronat nad imprezą.

Więcej zdjęc oraz filmik z Dni Mody i Urody na stronie Centrum Mody Ślubnej.Fot. Aleksandra Medvey