Artykuły powiązane

 Wyobraźcie sobie, że nadszedł najpiękniejszy dzień Waszego życia – dzień ślubu. Wszystko dopięte na ostatni guzik, ale czy na pewno? Zamówiony przez Was operator kamery, przyjeżdża na nagranie ciężarówką, wyładowuje masę sprzętu i przez trzy godziny go ustawia, a w między czasie komunikuje, że Wasz film będzie kręcony starą kamerą filmową, że będzie ciągle Was zatrzymywał, bo do nowego ujęcia musi przestawiać nieporęczną kamerę, że film otrzymacie na szpuli i będziecie go mogli oglądać jedynie z dużego, głośnego projektora, a nade wszystko, że Wasz film nie będzie miał dźwięku. Prawda, iż brzmi to jak koszmarny sen? Myślę, że dziś nawet nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie takiej sytuacji.

 Oczywiście to, co sprawiło, że dzisiejsza rzeczywistość wygląda inaczej niż wczorajsza, to postęp technologiczny. To, co dziś jest nowością, jutro staje się standardem, zaś co jest dziś postrzegane jako standard, jutro okazuje się przeżytkiem. Obecnie nasi klienci nie pytają już, czy produkujemy filmy w technice cyfrowej i czy montujemy je na komputerach, albowiem stało się to pytaniem retorycznym. Czy zatem da się wymyślić jeszcze coś nowszego? Zdecydowanie tak! Za jakiś czas będziemy produkować filmy z wesel w formacie HDV (panoramicznym, cyfrowym formacie wysokiej rozdzielczości).

 Postęp technologiczny dotyczy także technik filmowania i montażu, które mają na celu sprawić, aby Wasz film ze ślubu, wyglądał jeszcze piękniej, ciekawiej i bardziej profesjonalnie. Studio Vidart już od lat stosuje techniki montażu i oświetlenia, które do tej pory były stosowane jedynie w telewizji, a wszystko po to, by uzyskać jak najlepszą jakość ostatecznego materiału. Stale podwyższając jakość naszych filmów, w ubiegłym roku uczyniliśmy kolejny krok naprzód. Nasze studio opracowało, wprowadziło i jako jedyne stosuje nową technikę nazwaną przez nas MULTI VIEW. Pozwala ona uzyskać efekt filmowania jakby kilkoma kamerami, w rzeczywistości filmując jedną. Daje to bardzo profesjonalne, wręcz "telewizyjne" wrażenie i sprawia, że film ogląda się znacznie ciekawiej. Z wiadomych względów nie mogę zdradzać szczegółów stosowanych przez nas technik. Mogę natomiast zaprosić Was serdecznie, na prezentację naszych filmów, abyście mogli osobiście przekonać się, jak istotne jest to, aby pamiątka, z tego najważniejszego dnia w życiu, była najpiękniejszą z możliwych.

Umów się na prezentację:
tel. 0 91 4 877 196, 0 502 701 725
e-mail: studio@vidart.pl