Artykuły powiązane

Przez ostatnich 16 lat przełom roku oznaczał dla nas mozolną pracę nad kolejną odsłoną Wielkiej Gali Ślubnej – największych targów branżowych na Pomorzu. W tym roku, w związku z pandemią i brakiem możliwości przygotowania targów w tradycyjnej odsłonie, podjęliśmy decyzję (i zarazem wyzwanie) o przeniesieniu wydarzenia do Internetu. Zapraszamy serdecznie na Wirtualne Targi Ślubne.

Kiedy, gdzie, jak?
Wirtualne Targi Ślubne odbędą się w niedzielę 7 lutego w godzinach 11:00 – 17:00. Mamy nadzieję, że formuła, którą przygotowaliśmy przypadnie do gustu zarówno narzeczonym jak i naszym wirtualnym wystawcom.

Jak dołączyć do grona zwiedzających?

  • wejdź na stronę WirtualneTargiSlubne.pl
  • zarejestruj się
  • w niedzielę 7 lutego odwiedź platformę (WirtualneTargiŚlubne.pl). W godzinach od 11:00 do 17:00 nasi wystawcy będą do waszej dyspozycji (jedną z opcji kontaktu będzie video chat jeden na jeden). Do dyspozycji narzeczonych będzie też live stream z naszego studia targowego.

#ślubnyEkspres dla narzeczonych
Osią Wirtualnych Targów Ślubnych będzie #ślubnyEkspres prowadzony na żywo ze studia targowego przez Joannę Kopij i Karolinę Andrzejak z Lily Wedding Planner.
Przez cały dzień trwania targów dziewczyny krok po kroku będą opowiadały o tym, jak zorganizować idealny ślub i wesele. Narzeczeni otrzymają mnóstwo merytorycznych informacji, mnóstwo praktycznych i cennych podpowiedzi oraz porad od osób, które w branży funkcjonują od lat i przez ślubno-weselne meandry przeprowadziły dziesiątki par.

Spotkania z ekspertami
W studiu targowym pojawią się także goście z branży ślubnej. Joanna i Karolina wypytają ich o najważniejsze zagadnienia i trendy ślubno-weselne, w tym te, które wykreowała m.in. pandemia.

Gratisy dla przyszłych par młodych!
Zachęcamy Was do zarejestrowania się już teraz na panelu WirtualneTargiSlubne.pl.
Wszyscy zarejestrowani otrzymają (w formie gratisów do pobrania) atrakcyjne materiały, które podczas przygotowań ślubnych pozwolą zapanować nad wieloma zagadnieniami.
Dla narzeczonych, którzy spędzą z nami czas w dniu Wirtualnych Targów Ślubnych (7 lutego), będziemy mieli coś ekstra – blisko 50-stronicowy e-book „Harmonogram ślubny”! To prawdziwe ślubne kompendium wiedzy dla narzeczonych.
Dołączcie do nas i stwórzmy razem wyjątkowe wydarzenie ślubne on-line!


Więcej informacji oraz kontakt dla firm, które chciałyby dołączyć do grona wystawców:

Zbigniew Matczak
601 71 32 94, zbigniew.matczak@balticart.pl