Artykuły powiązane

W przyszłym roku minie dziesięć lat odkąd na mapie Szczecina pojawiła się Kantyna Portowa. Na co dzień w lokalu odbywają się imprezy biznesowe – szkolenia, konferencje, sympozja. Drugą gałęzią działalności restauracji są nietuzinkowe przyjęcia weselne.

Położenie
Umiejscowienie restauracji w centrum miasta na terenie zabytkowego szczecińskiego portu, zaledwie kilka minut spacerem od lubianych przez wszystkich Bulwarów to atuty, o których warto pamiętać zastanawiając się nad wyborem lokalu na swoje wesele.

Ważne kwestie
Właściciele Kantyny Portowej zadbali o przystosowanie lokalu dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
Klimatyzacja, szatnia z obsługą, parkiet, scena dla zespołu / dja, przestronny parking to wartość dodana, za którą nie są pobierane dodatkowe opłaty. Nie bez znaczenie jest także panująca tu cisza i spokój.

Multimedia i sprzęt audio
Lokal dysponuje swoim sprzętem multimedialnym. A jeżeli narzeczeni mają w planach poprawiny, ale bez oprawy muzycznej, będą mogli skorzystać ze sprzętu nagłaśniającego, w który wyposażone są wszystkie sale.

Z dbałością o szczegóły
Wychodząc naprzeciw narzeczonym Kantyna Portowa przygotowała dwie gotowe odsłony sal weselnych – rustykalną i glamour.
Rustykalny klimat stworzy kolekcja z elementami drewna, która idealnie współgra z industrialnym wnętrzem lokalu. Delikatna kolorystyka, odcienie zieleni, szarości, biel, plastry drewna to propozycja dla wszystkich, którzy szukają dekoracji nawiązujących do natury.

Glamour z kolei to postawienie na nowoczesność. Połączenie eleganckiej bieli z wytworną czernią stworzy szykowne zestawienie.

Oferta specjalna
W ofercie specjalnej można znaleźć wiejski stół, candy bar i czekoladowe fontanny. Hitem jest bar lemoniadowy.

Szklane, duże słoje z kranikami wyeksponowane na drewnianych, surowych szpulach będą atrakcją samą w sobie. Zamiast lemoniady we wnętrzu może zagościć np. poncz.