Artykuły powiązane

Para młoda zajmuje najbardziej eksponowane miejsce przy stole. Takie, które pozwala na to, aby czuli się wyjątkowo i byli widoczni dla każdego z zaproszonych gości.


Poza samym usytuowaniem nowożeńców ich miejsca są dodatkowo wyróżnione poprzez specjalną dekorację. Do tej pory krzesła, na których siedzieli panna młoda i pan młody były większe, „ubrane” w specjalne pokrowce, z kwiatowymi przewieszkami lub inną dekoracją, która podkreślała ich wyjątkowość.

Oto jesteśmy świadkami debiutu! Wraz ze zmieniającymi się trendami, ale też potrzebami klientów, na naszym rynku pojawiła się nowość w postaci specjalnych tronów dla pary młodej. Tak, tronów! Teraz nowożeńcy będą mogli poczuć się jak królewska para.
Na chwilę obecną są dostępne do wypożyczenia dwa wzory, lekkie, a zarazem wytrzymałe. Oba wyglądają jak żywcem wyjęte z filmu o tematyce baśniowej.
Pierwszy śnieżnobiały, bardziej zwarty i masywny. Wokół oparcia wysadzany kryształami Swarovskiego. Wysokość 165cm, szerokość w najszerszym punkcie 92cm. Motyw serc na oparciu oraz kształt tronu wprowadzi parę młodą w bajkowy klimat.

Drugi tron, biały, lżejszy w formie, oparcie obite tkaniną oraz wysadzane kryształami Swarovskiego. Wysokość 185cm, szerokość w najszerszym punkcie 100cm. Oparcie na ręce oraz wezgłowie dodatkowo zdobione jest przepięknymi rzeźbieniami.

Właściciel firmy Rafał Grzegorek zapewnia, że osoby, które zasiądą na zaprojektowanych przez niego tronach będą wyglądać niezwykle dostojnie.
Oprócz przyjęć weselnych trony świetnie wpiszą się w klimat innych imprez okolicznościowych (rocznice ślubu, jubileusze) oraz sesji zdjęciowych.

Bajkowy Tron
tel. 505 116 553
e-mail: kontakt@bajkowytron.pl