Artykuły powiązane

Jeżeli szykujecie się do ślubu i lubicie podążać za modowymi nowinkami z pewnością zainteresują was trendy, które na najbliższy sezon przygotowali styliści ślubni.

Zabawne drobiazgi
Na topie są naklejki na buty z zabawnymi tekstami czy skarpety dla pana młodego z napisami w klimacie, malutkie lusterka ze ślubnymi treściami czy torba eko z nadrukiem „Keep calm and get married”. Takie gadżety narzeczeni mogą otrzymać podczas wieczorów panieńskiego i kawalerskiego. Wówczas w dniu ślubu będą mogli je wykorzystać.

Palce lizać
Na co dzień lepiej stronić od słodyczy. Ale są takie chwile - i wesele do nich należy - kiedy można się nieco zapomnieć i skusić na słodką przekąskę. Słodki kącik z ciastami, czekoladkami, muffinami czy kolorowymi makaronikami będzie jednym z proponowanych trendów na nadchodzący sezon.
W tym wyjątkowym miejscu może znaleźć się także fontanna z której popłynie wasza ulubiona czekolada. Słodki bufet z pewnością będzie jednym z ulubionych miejsc wszystkich dzieci, które będą uczestniczyły w przyjęciu.

Eko na topie
Papier z roku na rok staje się coraz bardziej modny i coraz odważniej wkracza na ślubne i weselne salony. Ten delikatny materiał może posłużyć do stworzenia niebanalnych dekoracji i dodatków. Zastanawiacie się jakich? Choćby ozdobnych kul, które zawisną pod sufitem sali weselnej przykuwając wzrok bawiących się gości. Specjalne słomki do napojów w wersji eko wykonane właśnie z papieru to kolejna propozycja.
Ogólnodostępnym i chętnie kupowanym gadżetem jest konfetti, które ma wsad z papierowych serduszek. Na stołach weselnych mogą znaleźć się papierowe dekoracje – kwiaty, serca lub inne niestandardowe kształty będą prawdziwym hitem.
A co powiecie na papierowy bukiet dla panny młodej?
Ten pomysł pojawił się już rok temu. Jak widać, chyba się spodobał, bo jest kontynuowany.

Fotopstykanie
Fotobudka to prawdziwy hit, który zagościł na weselach kilka lat temu i ugruntował swoją pozycję na tyle, aby pojawić się po raz kolejny jako ślubny trend.
Profesjonalną fotobudkę można wynająć wraz z niezbędnymi akcesoriami – perukami, okularami, wąsami i ustami na patyczkach, etc. Po sesji otrzymacie wydrukowane zdjęcia (przeważnie trzy na jednym pasku) z datą, imionami młodych.
Można też zorganizować zabawę we własnym zakresie. Wystarczy kupić odpowiednią ilość gadżetów, odpowiednie tło i zaopatrzyć się w aparat z samowyzwalaczem. Minusem będzie to, że nie uzyskacie od razu wydruków zdjęć. Fotografie będzie można przesłać mailem po weselu.

Oznakowani goście
Kolejną gorącym trendem będą przypinki dla gości weselnych. Przeważnie metalowe, na agrafce, ze specjalną, ślubną grafiką oraz imionami i nazwiskami każdej zaproszonej osoby. Na początek powinny znajdować się na stole przy każdym nakryciu, wskazując miejsce dla każdej zaproszonej osoby. Potem goście będą mogli przypiąć ją do ubrania, dzięki czemu nie będą anonimowi dla nieznanych sobie uczestników wesela.

Księga gości inaczej
Do tej pory była to ładnie wydana książka, do której wpisywali się wszyscy uczestnicy wesela chcący złożyć młodej parze życzenia w formie pisemnej. Teraz powstała nowa forma tejże pamiątki. Zamiast księgi zaproponowano plakat, na którym goście mieliby się wpisywać lub zostawiać odciski dłoni.
Pamiętajcie o przygotowaniu różnokolorowych tuszów oraz markerów. Pomysłodawcy podpowiadają, że finalnie plakat można oprawić w ramkę i powiesić w domu na ścianie jako
ozdobę i zarazem pamiątkę.