Artykuły powiązane

Komplet bielizny to od wielu lat sprawdzony sposób na prezent, który sprawia przyjemność obu stronom. Mimo pozorów, zakup dobrego biustonosza nie jest jednak sprawą błahą i nie powinniśmy kupować go na oko, bo nie tam będziemy go nosić ;)

Piękne hafty, to tylko połowa sukcesu. Aby efektownie wyglądał na biuście, musi być idealnie dopasowany. Wybierając biustonosz stosowny do kształtu, rozmiaru, budowy i kondycji piersi, najlepiej skorzystać z porady bra-fitterki, czyli specjalistki w tej dziedzinie. Wspólne zakupy w salonie bielizny mogą być całkiem miłym przeżyciem.

Jeśli jednak mężczyzna chce zrobić niespodziankę swojej partnerce, powinien się do tego nieco przygotować. Jeżeli wie, że rozmiar jest zweryfikowany, wystarczy podejrzeć ten na metce (lub zdobić zdjęcie metki). Jeżeli nie, to lepiej kupić w salonie bon podarunkowy, który wystawiany jest na dowolnie wybraną kwotę, a porada bra-fitterki jest oczywiście bezpłatna.

Alternatywą dla zestawu biustonosz plus figi może być koszulka – halka. Mnogość modeli w zawsze modnych kolorach, czyli czerni i czerwieni, bardziej lub mniej odsłaniających ciało pozwoli każdemu znaleźć coś odpowiedniego. Przyjemne w dotyku materiały skutecznie połączą komfort noszenia z atrakcyjnym wyglądem.