Z przyjemnością zapraszamy wszystkich przygotowujących się do swojego wielkiego dnia na XVII odsłonę poznańskich targów ślubnych, nad którymi objęliśmy patronat medialny.
Targi odbędą się w niedzielę 14 stycznia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, Pawilon nr 3 (wejście od ul. Roosevelta). Co organizatorzy przygotowali dla przyszłych par młodych?

 

Po blisko dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią odbyła się 18.Wielka Gala Ślubna. W halach szczecińskiej Netto Areny przedstawiciele branży ślubno-weselnej spotkali się z narzeczonymi i parami, które dopiero zaczynają planować swój wielki dzień.

 

Wracamy ze stacjonarną odsłoną Wielkiej Gali Ślubnej! I oby wszystko poszło po naszej myśli i nic nie pokrzyżowało nam planów! 

W niedzielę 20 lutego 2022r już po raz osiemnasty odbędzie się Wielka Gala Ślubna. Tym razem zapraszamy do szczecińskiej Netto Areny przy ul. Szafera 3/5/7.

Sezon ślubny trwa. Mnóstwo weselnych inspiracji, porady od profesjonalnych wedding plannerów i porównanie rynkowych opcji czeka podczas Wedding Trade Show. Wydarzenie odbędzie się 7 listopada we Wrocławiu.