Artykuły powiązane

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejną edycję Targów Ślubnych, które z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Marcowa edycja odbędzie się w Regionalnym Centrum Turystyki Biznesowej - nowym wielofunkcyjnym obiekcie położonym w kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu. Udział w targach biorą firmy i instytucje związane z branżą ślubną z całej Polski.

Wśród wystawców będzie można znaleźć między innymi hotele, restauracje, domy weselne, firmy cateringowe, cukiernie, salony ślubne, salony mody męskiej, salony kosmetyczne i fryzjerskie, wizażystów i stylistów, kwiaciarnie, dekoratorki, fotografów i kamerzystów, jubilerów, a także szkoły tańca, zespoły muzyczne, DJ-ów, konsultantów ślubnych, biura podróży, firmy wynajmujące auta, portale i wydawnictwa branżowe.

Tym razem zapowiada się wyjątkowa i rewolucyjna edycja Targów Ślubnych!

Po raz pierwszy w Polsce na targowej scenie zaprezentuje się świeżo wyłoniony Mistrz Polski Chippendalesów - Paweł Młynarczyk z Radomia - wyjątkowa atrakcja na wieczory panieńskie. Będzie można również zobaczyć pokazy rycerskie. Oczywiście nie zabraknie pokazów mody ślubnej damskiej i męskiej. Zapraszamy również na pokazy fryzjerskie stylistów z sieci salonów Denique oraz pokaz makijażu Agnieszki Wydmańskiej, konkursy z nagrodami, występy zespołów muzycznych, degustację tortu weselnego z cukierni Zielona Prowansja z Wrocławia oraz wiele innych atrakcji.

Zapraszamy serdecznie na tą wyjątkową imprezę wszystkie pary szukające profesjonalnego wsparcia przy organizacji własnej uroczystości ślubnej oraz osoby reprezentujące szeroko pojętą branżę ślubną.

Patronat medialny nad targami objęli serwis e-wesele.pl oraz telewizja ślubna Wedding TV.