e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Które autko wybrać-dziewczyny pomóżcie!!!!  (Przeczytany 7681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dorka_9 Kobieta

Dziewczyny które autko wam sie podoba i które przystrojenie:

Autko BMW
Przystrojenie 1

Przód:

Bok:

Tył:

Przybliżenie na bukiet:

Przystrojenie 2

Przód:

Bok:

Tył:

Autko Audi A6
Przystrojenie 1

Przód:

Bok:

Przybliżenie na bukiet:

Przystrojenie 2:

Przód:

Bok:

Przystrojenie 3

Gabiś

• Gość
Jak dla mnie zdecydowanie pierwsze przystrojenie BMW!!! Naprawde rewleka!! A bukiet bardzo orginalny:)

Offline SaTine Kobieta

autko 1 , ale przytrojenie bym zmieniła , na maske dałabym coś bardziej delikatnego

Jak dla mnie autko 1 przystrojenie 2, ale to kwestia gustu. Wybierz które Tobie najlepiej się podoba to Ty będziesz nim jechała  ;) ;)

Offline madi_001 Kobieta

Jak dla mnie autko 1 przystrojenie 2, ale to kwestia gustu. Wybierz które Tobie najlepiej się podoba to Ty będziesz nim jechała  ;) ;)

ja zdecydowałabym podobnie jak koleżanka

ale to jednak sprawa gustu i tego co wam się podoba

osobiście myślę że przystrojenie powinno być delikatne wkońcu te auta same w sobie są już piekne
przystrojenie 2 mi sie nie podoba za duży - za wysoki ten bukiet no ale to moje zdanie

Offline dorka_9 Kobieta

Dzięki dziewczyny. Mi sie wszystkie podobają dlatego poprosiłam was o pomoc i jakieś sugestie. :D

Offline SaTine Kobieta

ja bym dala zamiast tego duzego bukietu na srodku jakies delikatne kwiatki wzdłuz calej maski

Offline Karmen Kobieta

ja zdecydowałabym się na AUDI A6 i to jeszcze z tymi czerwonymi kwiatami..pieknie się reprezentują....  myśle ze do ciemnego autka lepiej jasne kwiaty np. biały, żółte itp. zas do jasnego samochodu kwiaty kolorów czerwonego, pomarańcz , róż.... kwestia gustu :)

Offline ainuzi83 Kobieta

Popiam w 100% Karmen :) zdecydowałabym się na AUDI A6 i czerwone kwiatuszki ;D

Offline dorka_9 Kobieta

Dzięki dziewczyny :D Jak wrócimy z urlopu z moim P to będziemy dzwonić i wynajmować autko.

Offline milenaw Kobieta

dorka jak dla mnie Audi i czerwona dekoracja. Bomba. Nic dodać nic ująć.

Ja nie bede obiektywna, bo my jechalismy do slubu srebrna Audi A6 ;)

Natomiast jesli chodzi o przystrojenie, to wybralabym kolor analogiczny, jak w wiazance Pani Mlodej. I zdecydowanie ozdobilabym samochod zywymi kwiatami (ale to taki prywatny bzik - nie cierpie sztucznych kwiatow).

Offline ika3w Kobieta

Osobiście z tych dwóch to bardziej podoba mi sie audi z 1 przystrojem- super razem wyglądają. Ale jakbym sie miała zdecydowac to byłaby to bmw ze względu na to, że mój R. jest ich wielbicielem więc miałby wielką radoche  ;D

Cytat: ika3w link=topic=7739. msg346945#msg346945 date=1186389108
Osobiście z tych dwóch to bardziej podoba mi sie audi z 1 przystrojem- super razem wyglądają. 
Jestem za ;)

Offline miniu Kobieta

Audi i czerwone kwiatki  :Wzruszony: :tak_2:  ale myślę że kolor wiązanki powinien grać z wiązanką młodej

Offline Kora29 Kobieta

Witam!!!Mamy ślub w tym samym terminie!!!!Troszkę się wystraszyłam, bo - czy Ty już rezerwujesz te autka?
Ja sobie wymyśliłam Mercedesa S- klasa, czarny. . . jeszcze nie wiem skąd go wezmę. . . . Czy już powinnam się tym zająć???Pozdrawiam

Offline Anjuschka Kobieta

A mnie podoba się AUDI (bo kolor ładny) i przystrojenie nr 2 :) Ale rzeczywiście, trzeba by je wybrać pod kolor wiązanki Panny Młodej

Offline aneta_81 Kobieta

dla mnie AUDI zdecydowanie, bajerancki samochod i kolorek bajera!
wiazanka na samochod powinna kolorystycznie pasowac do wiazanki slubnej, wiec na ten temat nie bede sie wypowiadac .

Offline .monia. Kobieta

Zdecydowanie AUDI  ;)

Offline rudzia30 Kobieta

Witam
Oczywiście, że audi.  Ma lepszy kolor lakieru i przystrojenie też.
Pozdrawiam

Jak dla mnie
BMW przystrojenie nr 2
lub
Audi przystrojenie nr 3 :P
skromnie aczkolwiek ładnie i wymownie :)

Offline tutam Kobieta

Audi A-6 przystrojenie 1 - bardziej wyraziste. 

Offline dorka_9 Kobieta

Kora29 lepiej wcześniej bo wiesz czasem jak sobie wymarzysz jakieś autko to później może być już zarezerwowane i musisz szukać dalej albo jeszcze co najgorsza jechać takim jakim byś nie chciała.

bardziej podoba mi się AUDI, ale żadne przystrojenie mnie nie zwaliło na kolana

Offline AndziaK Kobieta

Ja jako wielbicielka BMW wybieram BMW z opcja nr 2, a jak Audi to tylko opcja nr 2 :)

My mieliśmy BMW wiec jak chcesz podgladnąć conieco to zapraszam do relacji :)

Offline dorka_9 Kobieta

Na pewno zajrzę poczytać i pooglądać zdjęcia ;D

witam was serdecznie
 mam pytanko a nie orientujecie sie ile takie bmv lub audi ale audi jest rewelacyje ile moze kosztowac wynajecie takiego samochodu lub moze macie nam,iary na wlascicieli jesli tak bardzo prosze o jakies kontakty:)
pozdrawiam was serdecznie papa

Offline dorka_9 Kobieta

My wynajmujemy za 500 zł na calutki dzień.

hej dorka
ty piszesz ze za  500 zl calutki dzionek chodzi ci o ta audice czy bmw???
pozdro:)

Offline dorka_9 Kobieta

Gościu ma dwa autka i dwa są za 500 zł-będę dzwonić do niego na początku przyszłego tygodnia bo chcę się dowiedzieć czy się nie podniósł z ceną  to dam znać.