e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Prezent dla świeżo upieczonego taty  (Przeczytany 6154 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Betti Kobieta

Prezent dla świeżo upieczonego taty
10 Października 2019, 22:26
Hej wszystkim,

Czy któraś z was (zwracam się do pań) chciała jakoś podziękować mężowi/partnerowi za miłość i cierpliwość jaką okazywał w czasie ciąży i porodu i obdarować go jakimś prezentem z okazji narodzin waszego dziadziusia?
Nie raz słyszałam, że panowie obdarowują swoje ukochane jakimś upominkiem z okazji przyjścia na świat ich dzieciątka (co wg mnie jest urocze i miłe, w końcu to kobieta nosi pod sercem maleństwo przez 9 miesięcy, a potem wydaje je na świat).
Ale w sumie mężczyzna też często daje dużo od siebie - właśnie w postaci m.in. cierpliwości, pomocy w obowiązkach, trwaniu przy swojej ukochanej w tych 'gorszych' chwilach.. Dla niego to też jest zmiana w życiu, wejście w nową rolę.. Dlatego pewnie byłoby mu miło, gdyby też został 'doceniony'.
Co o tym myślicie?

A wy panowie?
Czy matka waszego dziecka (lub na dobrą sprawę ktokolwiek), sprawił wam jakiś prezent z okazji zostania ojcem? Czy w ogóle chcielibyście być w ten sposób uhonorowani? Co byłoby dla was miłym prezentem z takiej okazji?

Offline Lara_Croft Kobieta

Odp: Prezent dla świeżo upieczonego taty
30 Października 2019, 16:39
U nas nic nie dostał tata. Ale nie pierwszy dzień ojca dostał koszulki robione na zamówienie z tekstami "najlepszy tata pod słońcem- zatwierdzone przez syna", "każdy może być ojcem, ale tylko wyjątkowy rodzic może być tatą"
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."


Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Maja - 5.01.2020
Maleństwo ❤ 27.02.2021