e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Makijaż pod ecri w kolorach pasujących do złota ?  (Przeczytany 5901 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Moje drogie !!
Mam mieć suknie ecru i bukiet w kolorach pomarańczy, kremu i łososiowych róż.
Szukam doboru właściwego makijażu pod typ urody -brunetka brązowe oczy .
Poniżej wklejam przykładowe zdjęcia.
Co sądzicie o połączeniu oczy cienie; złota miedż lub samo złoto / usta lekka pomarańcza / policzki róż brudny / podład brzoskwiniowy /
Czy to nie będzie się zlewać ?? Czy może macie inne pomusły na połaczenia takich kolorów
http:// [/fade][/quote][/code]

Offline argissa

Ja bym uzyła kremu/ecri i delikatnie złota dla ładnego efektu na fotkach ;-)

p.s.podklad brzoskwiniowy+brudny roz = a fuuuu
trzymaj sie jednej tonacji...

jeśli kremowy cień i złote wykończenie np. brokatem to jakie usta ???

bardziej róż czy bardziej pomarańcz ?? a jaki odcień na policzki wtedy ??  :luzak:

Offline argissa

ecri suknia i wiązanka w kolorach brzoskwini?hmm...cimne oczęta i ciemne włosy?
a cera jaka?oliwkowa czy blada?

Offline argissa

Hmm...podklad karmel-beż/oczka krem-bez+zloto+troszke kredki w brązie i tusz brąz/ustka naturalna brzoskwinka+błyszczyk wpadający w brzoskwinie z poswiatą złotka/róż karmelik
To moje zdanie...kazdy ma inny gust.Makijaz powinien byc b.delikatny w tych kolorach.Radze sie umówic na probe.Masz fotki sukni?i wzór bukietu ?

zdecydowanie nie mam bladej cery , czesto sie opalam i nawet zimą solarium
w dniu slubu też będę opalona ( no nie tak na mahoń  ;-) )
włosy mam ciemny braz ludzie mówią nawet czarne .....oczy brąz
dobrze jest mi we wrzosach ale ten kolor ni jaksie ma do mojego zestawu super także wyglądam w ciemnej zieleni , czasem do stroju w zimnych kolorach majuję się perłowym cieniem z domieszka srebrengo brokatu i mocno wytuszowane rzęsy na czarno
myśle ,że z oczkami sobie poradzę ale nie wiem jak połaczyć kolor policzek i ust ( w tym samym kolorze czy kontrast np. pomarańcz róż )

Offline argissa

nie ryzykuj z wrzosem przy brzoskwiniowym bukiecie ;-)

bukiet mn;taki;
tylko zamiast zieleni kremowe kwiatki

jeszce coś takiego tylko za dużo tu bieli dodam róże nie rozwinięte pomarańczowe lub herbaciane zamiast zielonego

rozumiem że takie oko to za mocne mniej czerni  i ten róż mozna zastąpić kemowym cieniem

Offline argissa

tak...cos w ten desen,usta te na fotce są okej ale oczy dalabym lagodniejsze

oczy napewno bez czarnej kreski na dole tylko ładnie wytuszoane rzęsy ......

ale w weekend wpadłam na nową wersję makijażu :

a co powiecie na taki układ" oczy cień kremowy w kąciku oka ciemna pomarańcza wchodząca w złoto , na dolnej powiece złote kreski tuż pod rzęsami ( dolne rzęsy mam długie wiec nie bede ich tuszować bo zobią mi efekt lalki teatralnej )
Usta w odcień soczystej pomarańczy ...

Offline argissa

odważne posunięcie.......dla mnie zbyt ostry pomysł na slub ;-) pamietaj ze jesli na dół dasz kreske złotą a na góre nie to bedziesz wygladac zbyt..kolorowo , po drugie soczysta pomarancza na usta....moze byc,ale do cyrku ;-) a nie do koscioła

[
nikt tu nie mówi o odblaskującym kolorze taki jak na tym obrazku jest ok ....

Offline argissa

ale na obrazku to soczysta pomarancza nie jest ;-)

Offline ela Kobieta

nic w sumie nie widac !