e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: STELKOWY dzień, czyli 04.09.2010! :D  (Przeczytany 3279 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stelek Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 04.09.2010
STELKOWY dzień, czyli 04.09.2010! :D
15 września 2010, 21:50
  :hello: :hello: :hello:

Dziś wróciliśmy z podróży poślubnej- było cuuuudnie!!!  :skacza: Jutro i w piątek będę miała niezłą jazdę w pracy, ale zakładam relacyjkę, co by się zmobilizować do pisania ::) Te z Was, które śledziły moje odliczanie wiedzą, że różnie z tym pisaniem bywało, ale będę robić co w mojej mocy :tak_2: Na zachętę MY, czyli drużyna pierścienia  ;D

Buziakuję i witam po tej stronie forum  :-* :-* :-*  ;D

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Pierwsza! :skacza:
Pięknie wyglądaliście kochani! :) :) :skacza:

Offline kobietka Kobieta

• maniak
Hej, jestem i ja:)

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009-09-05
i ja :)

Offline lolalola

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.10.10
 :)

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
No i jestem ja :)

Offline zabawex Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.10.2010
Cześć Kochana  :D
Bardzo się cieszę, że już jesteś i że założyłaś relację  :jupi: Obawiałam się, że będziemy długo na nią czekać, a ja jak najszybciej chciałabym zobaczyć Was jeszcze raz :)

Offline mka Kobieta

• Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
 :hello: :hello: :hello: i ja 8) 8) 8)

Offline Stelek Kobieta

• zapaleniec
Troszkę Was tu u mnie jest- fajno ;D Próbowałam sobie przypomnieć co się działo w te kilka dni przed ślubem, ale jakoś słabo mi szło  ;) W środę makijaż próbny- nie maluję się na codzień i strasznie ciężko było mi się przyzwyczaić do "tego czegoś" na mojej twarzy. P. też nie był zachwycony widząc mnie wymakijażowaną, ale jakoś się przełamał. A! Poszliśmy w środę spotkać się ze świadkami, a raczej poznać świadków  :piwo_2: Jakoś nam umknęło, że Oni widzieli się chyba tylko raz w życiu...  Pogdaliśmy, ustaliliśmy kilka szczegółów i tyle. Czwartek- nie musiałam iść do pracy!!!  :jupi: A przynajmniej nie na 8:00. Przyjechała mama, ja poszłam do kosmetyczki, pojechałam do pracy na 13:30 na szkolenie i pojechaliśmy dokupić wódeczki i piffka na poprawiny, bo jakoś tak nam się za mało wydawało... A wieczorem robiliśmy winietki. Jako, że trochę mało czasu na to wszystko mieliśmy to były to karteczki, które zostały nam z robienia zaproszeń i po prostu wypisane imiona i nazwiska. Ładną czcionką wyglądały całkiem fajnie  :) Nie mam zdjęć, bo nawet nie pomyślałam, żeby zrobić.

Narazie to na tyle  :-*

Offline agairish Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
Można?

Offline Agulek79 Kobieta

• Boże dopomóz mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
  • Chuck Norris
    • Agulek relacjonuje!
  • data ślubu: 27.06.2009
Ja też mogę? :)

Offline aganio87 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 9.10.2010r.    Bydgoszcz/Bolumin             k/Dąbrowy Chełmińskiej
Ja też sie dołączam :)

I proszę wiecej zdjęć :) :) :)

cudownie wyglądacie :)

Offline Stelek Kobieta

• zapaleniec
agairish, Agulek79, aganio87    :hello: :hello: :hello:

Lecim dalej  ;D Piątek... z samego rana pojechaliśmy zawieźć wszsystko na salę. W połowie drogi przypomniało nam się, że nawet tam nie zadzwoniliśmy, żeby uprzedzić o przybyciu :glupek: ale Pani bardzo miłe, z radością nas przyjęły więc wszystko "gra" :ok: Zostawiliśmy kwiatki, prezenty dla rodziców, zapłaciliśmy za hotel, zostawiliśmy rzeczy na przebranie, pojechaliśmy na obiad z moją mamą i Jej Mężem. Wieczorem chcieliśmy iść na Spowiedź, ale było tyle ludzi, że sobie podarowaliśmy  :pogrzeb: A tak bardzo chciałam się wyspać w sobotę... Zamiast tego zrobiliśmy sobie mały relaks- położyliśmy się w łóżeczku, przytuliliśmy i poczuliśmy się przeszczęśliwi, że to już jutro :tak_2:

Offline zabawex Kobieta

• maniak
Jak sobie wybraliście pierwszy piątek miesiąca na spowiedź to ja się nie dziwię, że było dużo ludzi  :D

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
Przynajmniej mieliście chwilę dla siebie! :) Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia! ;)

Offline patik Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 15.05.2010
ja popieram madzie_n ;) zdjecia,zdjecia,zdjecia :D

Offline kasia22 Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 17.04.2010 godz.12.00
jestem i ja ;)

Offline beaberry Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 6 VIII 2011
Jestem :)

Offline czigra Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: [i
Ja również ;D ;D ;D

Offline słodka_wanilia Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 17.09.2011
Ja też jeszcze mogę dołączyć? ;)

Offline justys0101 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.08.2011r.
I ja również jestem  ;D

Offline s_erduszko Kobieta

• Chuck Norris
i ja i ja i ja  :-*

Offline Stelek Kobieta

• zapaleniec
Łaaaaale Was tu dużo- bardzo mnie to cieszy. Nie mam ostatnio czasu, bo po pracy wykańczamy mieszkanko. Bardzo prawdopodobne, że pod koniec tego tygodnia wprowadzimy się tam :skacza: Więc trzymajcie kciuki (Wasze magiczne kciuki ;) ) żeby wszystko poszło szybko i sprawnie i żebym mogła zasiąść do relacyjki i szczegółowo Wam wszystko opisać. Buziole  :-*  ;) 

Offline zabawex Kobieta

• maniak
No to trzymamy kciuki  ;)
Ale jakąś jeszcze jedną fotkę na zachętę mogłabyś nam wstawić  ;D

Offline Stelek Kobieta

• zapaleniec
Jola, specjalnie dla Ciebie  :-*  ;D

Offline aganio87 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 9.10.2010r.    Bydgoszcz/Bolumin             k/Dąbrowy Chełmińskiej
Wow jak cudnie :) :) :) tylko że troszke małe ale i tak świetne :) :) :)

Kochana wiec teraz jak zaczęłaś to wiesz bedziesz musiała nam ciągle zdjęć dostarczać bo my jesteśmy głodne ich....... :*  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Offline zabawex Kobieta

• maniak
 :Serduszka: :Serduszka: :Serduszka:
Pięknie  :-*

Offline s_erduszko Kobieta

• Chuck Norris
Bardzo ładnie :D
No to czekamyyyyy na c.d.  :Rowerzysta:

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
Ale pięknie! :) cudnie razem wyglądacie.... :) :) :) Czekamy na ciąg dalszy! :)