e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wózek i fotelik samochodowy, nosidełko  (Przeczytany 169182 razy)

No nieźle się schowali, też mieliśmy problem ze znalezieniem ::)

Offline milcia Kobieta

Uffff... w końcu kupiliśmy dla Łucji Recaro Monza Nowa czarno-szary, będzie potem dla Hubiego ...
gagatka aż chce mi się napisać:
"Super, będzie Pani zadowolona  ;) "

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
My chcemy kupić Concorda Transformer XT ale 2012 kolekcja jest już niedostępna. Czekamy na kolory 2013, ale jaka rozbieżność w cenach  ::)

Jedna babka ma już je na all za 1169zł (2012 były po 1000-1069zł) a są też po 1600zł a nawet po 1907zł, o co chodzi??? Czytałam opis u tego gościa co ma tak drogo wystawione i nie widzę, zeby był diamentami wysadzany :P

Offline gagatka Kobieta

Uffff... w końcu kupiliśmy dla Łucji Recaro Monza Nowa czarno-szary, będzie potem dla Hubiego ...
gagatka aż chce mi się napisać:
"Super, będzie Pani zadowolona  ;) "
Hehe ok, biorę! ;D

Aniu, ja też miałam Concorda Transformer XT na liście, ale w Oleńce nie mieli. Może i dobrze, bo Hubi dziwnie by wyglądał z diamentami, więc odpuściłam sobie szukanie :P

Offline nikola/23 Kobieta

My chcemy kupić Concorda Transformer XT ale 2012 kolekcja jest już niedostępna. Czekamy na kolory 2013, ale jaka rozbieżność w cenach  ::)

Jedna babka ma już je na all za 1169zł (2012 były po 1000-1069zł) a są też po 1600zł a nawet po 1907zł, o co chodzi??? Czytałam opis u tego gościa co ma tak drogo wystawione i nie widzę, zeby był diamentami wysadzany :P

A patrzyłaś na ceneo ?? ja znalazłam poprzez ceneo sklep który miała nie daleko mnie foteliki i jeszcze dowóz mialam gratis, kolor mam czarny bardzo praktyczny , wczesniej z Romera mialam niebieski i wszystko na nim widac bylo  :P

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Nikola pewnie że patrzylam :) My szukaliśmy w styczniu i już nikt nie dokupywał kolekcji 2012. I koloru który chcieliśmy nigdzie nie było.

W 4 sklepach status był "dostępne", a okazywało się że jednak "niedostępne". Więc czekaliśmy na kolekcję kolorów z 2013r. I taka rozbieżność w cenach.

Offline nikola/23 Kobieta

No ceny faktycznie podskoczyly za kolekcje 2013 i to dosc sporo ale ja pamietam jak sledzilam wlasnie 2012 to było podobnie  ;), mi sie podobał taki jasny niebieski ale doplata za nowy kolor bylo coś ok 500 zł więc wzięłam czarno-szary  :P

Offline gagatka Kobieta

My mamy MC Tobi w kolorze czarnym (był jeszcze beżowy do wyboru, więc mimo iż nie chciałam czarnego, to z dwojga złego...) i stwierdzam, że to najlepszy kolor do użytkowania przez dziecię ;)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
potwierdzam...ja mam czarny z czerwonymi szwami
prezentuje się dobrze, a jednocześnie nie brudzi...
co do płci też jest uniwersalny...

Offline suprynka Kobieta

My tez mamy monze. Fajny fotelik, choc szeroki od zewnatrz. My mamy ten rozowo-czarny. Materiał super.

Offline neta88sc Kobieta

Ja właśnie zastanawiam się nad Tobi a priori no i mamy zagwozdkę :P

Offline milcia Kobieta

My mieliśmy Tobi i polecamy :)
Justysia dla Karolka też ma i z tego co kojarzę też jest zadowolona.

Offline Justys851 Kobieta

tak, bardzo jestem zadowolona i Karol też :D

Offline ricardo Kobieta

U nas prpblemu dla Młodego nie ma - dostanie Romera po Natalce, za to dla niej trzeba kupić nowy i normalnie kręćka dostaje.

Offline Ola888

A wiecie że na Roemer cały się "rozpierdzielił", w środku styropian się połamał. Sama nie wiem czy to jeszcze do uratowania. Miałyście z czymś takim do czynienia?

Offline anetka71 Kobieta

Dzisiaj nabyliśmy fotelik dla naszej Oli, kupiliśmy taki:
http://allegro.pl/fotelik-sunshine-vega-adac-4-i3059995303.html

Przygotowani byliśmy na dużo większy wydatek, a tutaj miła niespodzianka - 4 gwiazki, a cena w szczecińskim Bobolandzie 299zł. Pan z obsługi go polecał, obok nas też zastanawiała się nad nim inna para i w konsekwencji też wzięli, wykupiliśmy 2 ostatnie. Pierwsza jazda zaliczona, wszystko ok. Oby dobrze się sprawował :)

Offline mikoala

Dzisiaj nabyliśmy fotelik dla naszej Oli, kupiliśmy taki:
http://allegro.pl/fotelik-sunshine-vega-adac-4-i3059995303.html

Potrzebuje właśnie fotelik 15-36 jako drugi i wlasnie nad tym sie zastanawiam, 4 gwiazdki przekonuje mnie i cena ok. Gdybys miała jakies uwagi do tego fotelika za i przeciw to podziel sie na forum.

Offline anetka71 Kobieta

Dziś zaliczyliśmy kolejną jazdę próbną  ;) uwag na razie brak  :) Jest trochę ciężki (7,2kg), ale przy naszym ostatnim (ponad 9kg) ten to dla mnie wygoda i luz blues ;) Olka też zadowolona, cały wieczór gadał o swoim nowym foteliku, dzisiaj w drodze też ciągle o tym paplała  ;) My wzięliśmy szaro - czarny. Tapicerka jakościowo też ok, zobaczymy jak będzie nam służył...

Offline mikoala

No kolorystycznie to za duzego wyboru nie maja :)
Chyba decydowała bym sie wlasnie tez na szaro czarny.
W przyszłym tyg. pojedziemy zobaczyc sunshine do sklepu.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
My już mamy Concorda Transformera XT, jest naprawdę bardzo porządny, córa też zadowolona, ma w nim bardzo wygodnie. Cena naprawdę wysoka ale uważam że jest wart.

Offline hany81 Kobieta

A ja nadal bez fotelika ;). Szukam i zdecydować się nie mogę. Potrzebowałabym jazdy próbnej żeby nie było jak z romerem ;)

Offline neta88sc Kobieta

Kupiliśmy Maxi Cosi Tobi :) niech sobie czeka :) dzieki za pomoc :)

Mam pytanie. Muszę kupić wózek, tym razem pojedynczy więc wybór jest oooooooooooogromny.
Potrzebuję wózka głęboko-spacerowego najlepiej na pompowanych dużych kołach, bo u nas na wiosce wertepy że szok. Nie wiem, czy polecacie jakieś ze skrętnymi kołami takie? Dobrze by było z jakimś koszem na zakupy na dole i nie wiem na co jeszcze zwrócić uwagę. Przy bliźniaczym było łatwiej - mniej do wyboru :P

Polećcie coś na wiejskie drogi ;)

Offline milcia Kobieta

Carollaa polecam zajrzeć tutaj http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=5509.3810
Jakoś tak się wątek wózków wyodrębnił :)

Offline anulla_p Kobieta

Proszę oświećcie całkowitego laika w temacie bo muszę się z nim zmierzyć
- czy można kupić fotelik bez przymierzania do niego dziecka
- czy mogę kupić fotelik w przedziale wagowym 9 - 36kg dla dziecka, które w tej chwili waży 8,55kg ALE fotelik zostanie użyty w maju tak więc mała będzie już cięższa.
- nie mam pojęcia co jeszcze powinna wiedzieć ???

wyjaśnienie:
Nie mamy samochodu i nie zamierzmy mieć więc nie ma opcji, że przylecę z własnym fotelikiem. Jednak latam do PL więc fotelik musi być w Szczecinie na stałe. Fotelik powinien być kupiony w PL bo w momencie odbioru nas z lotniska musi być już zamontowany.
za wszystkie rady i sugestie będę wdzięczna

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Fotelik bardziej przymierzyłabym do samochodu niż dziecka  ;)
w niektórych pasy mogą byc za krotkie  ;)
Mój Karol tez nie miał 9 kg jak przesiadł się do fotelika 9-18, ale w tamtym mu już głowa prawie wystawała

Offline ricardo Kobieta

Aneta kupić zawsze możesz, ale to zawsze ryzyko, że coś nie będzie pasować. Albo dziecku może być niewygodnie, albo fotelik może nie pasować do samochodu.

I jak chcesz kupować fotelik to kup z przedziału 9-18kg. Są bezpieczniejsze, mają 5-punktowe pasy i moim zdaniem lepiej zabezpieczają tak małe dziecko. Ja dziś oglądałam takie foteliki 9-36kg i szczerze to nawet dla Natalki takiego nie kupię. Kupię z przedziału 15-36, bo mają lepsze oceny w testach a te 9-36 wypadają słabo.

Offline Ola888

Wszystkie foteliki dotychczasowe kupowałam bez przymierzania. Fotelik ma być przede wszystkim bezpieczny więc sugerowałabym się przeprowadzonymi na nim testami. Moim zdaniem przymierzenie dziecka w sklepie do fotelika niewiele powie, a o tym żeby fotelik nie pasował do samochodu pierwsze słyszę, serio  ;)

Ola no zalezy jaki kto ma wóz  ;)
Siostra mojego meża ma starszy samochód i niektóre foteliki odpadałay bo z tyłu były za krótkie pasy ...
Anulka też mówiła że jakiś fotelik nie pasował właśnie jej do samochodu

Dokładnie przymierzenie dziecka do fotelika na minutę w sklepie nic Ci nie da  ;)