Artykuły powiązane

 Wszystko zaczęło rodzić się wczesną wiosną 2005 roku. Mieliśmy głowy pełne pomysłów, planów i wizji oraz mnóstwo determinacji, bez której nie zaszlibyśmy tu, gdzie jesteśmy dzisiaj.

 Przez te dwa lata przeszliśmy długą drogę. Z cienkiej broszury z reklamami udało nam się przekształcić Uroczystość w magazyn z prawdziwego zdarzenia . Rozszerzyła się nasza ekipa redakcyjna, która do każdego numeru stara się przygotowywać coraz ciekawsze i aktualne tematycznie materiały. Powołaliśmy także do życia niemieckojęzyczną wersję Uroczystości - Festlich Feiern. Osiągnęliśmy dużo, ale mnóstwo wyzwań ciągle przed nami!

 Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania i rozwoju Uroczystości. Wasze pomysły i zaangażowanie były i są bezcenne! Dziękujemy również wszystkim klientom za zaufanie jakim darzą nas od samego początku.

 Jedną z innowacji jaką wprowadziliśmy w życie są sesje realizowane specjalnie na potrzeby naszego magazynu. Specjalnie dla Was prezentujemy fragment sesji zdjęciowej na jubileuszową okładkę Uroczystości. Sesję przygotowali i zrealizowali: Studio ESTE (zdjęcia), Centrum Mody Ślubnej (kreacje, dodatki), Studio L'Or (stylizacja), Lilia Nogal (modelka).