Artykuły powiązane

 Minęły dwa lata od momentu uruchomienia forum serwisu e-wesele.pl …

 W przeciągu tych 24 miesięcy z lokalnej społeczności, którą na początku tworzyło maleńkie grono użytkowników, przeistoczyliśmy się w międzynarodową platformę spotkań narzeczonych przygotowujących się do dnia ślubu.

 Udało nam się stworzyć miejsce, gdzie pary młode wymieniają swoje doświadczenia związane z przygotowaniami do ślubu i wesela, polecają pewne rozwiązania i odradzają niesprawdzone pomysły, a co najważniejsze, nawet po zakończeniu "gorączki" przedślubnej doskonała większość forumowiczów pozostaje z nami na dłużej.

 Forum serwisu e-wesele.pl odróżnia się od innych dzięki staranności w moderowaniu oraz braku kryptoreklamy. Dodatkową innowacją jaka funkcjonuje na naszym forum, to tzw. "studniówki", czyli wielkie odliczanie forumowiczów (głównie tych płci żeńskiej) do finałowego dnia. Jest to rodzaj mini blogów zapoczątkowany przez jedną z naszych moderatorek ponad rok temu. Pomysł tak bardzo spodobał się innym użytkownikom, że "Moje odliczanie, czyli final countdown" obecnie jest jednym z najprężniej rozwijających się działów.

 Jeżeli chodzi zaś o najaktywniejsze tematy, to jednym z nich jest "Piosenka na pierwszy taniec".

 Wybór tego jednego, wyjątkowego utworu jest nie lada wyzwaniem dla Narzeczonych, tym bardziej, że lista piosenek na pierwszy taniec jest nieskończona. Zdecydować się na ulubioną przytulankę, czy też może postawić sobie poprzeczkę wyżej i oczarować gości pląsami w rytm walca? Oto jest pytanie!

 Jeżeli jesteście wulkanami energii i macie przed sobą dużo czasu do Wielkiego Dnia możecie podjąć wyzwanie, zdobyć szlify w jednej ze szkół tańca i zachwycić weselników cha chą, rumbą, sambą lub tangiem! (tak, tak, są pary, które decydują się na takie rytmy).

 Jeżeli jesteście tradycjonalistami odpowiedni na tę podniosłą i uroczysta chwilę będzie walc. Jeżeli z kolei krępujecie się publicznych wystąpień idealnym rozwiązaniem będzie poprzytulanie się do siebie w rytm utworu, który przywiedzie na myśl jedne z najcudowniejszych chwil spędzonych razem. Wybór należy do Was.

 Jeżeli macie wątpliwości, chcielibyście poradzić się naszych forumowych ekspertów (a są nimi wszyscy, którzy dzień ślubu mają już za sobą!) zapraszamy do dyskusji na forum! Z pewnością znajdziecie tam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania oraz otrzymacie sporą dawkę trafnych porad!

Serdecznie zapraszamy!

www.forum.e-wesele.pl