Autor Wątek: ubiór Pan Młodego  (Przeczytany 6148 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline malgosiadd
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
ubiór Pan Młodego
« dnia: 3 Marca 2005, 12:24 »
Gdzie kupowaliście/macie zamiar kupić strój dla Pana Młodego :)

i co wybieracie/wybraliście? garnitur/smoking... krawat/muszka/fular..

mój ukochany na razie jest lekko zaniepokojony, czy coś jasnego znajdziemy w Sz-nie, ale na razie na rekonesans nie ruszyliśmy..

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #1 dnia: 3 Marca 2005, 13:02 »
My kupiliśmy klasyczy garnitur czarny w Vistuli w Szczecinie chociaż w pierwszej wersji było wypożyczenie smokingu potem surdut ale moje kochanie wyglądało w nim jak sierota, a dodatkowo uszyliśmy kamizelkę i fular (bo chcieliśmy żeby miała plecki z materiału a nie z podszewki) i oczywiście koszula - to był kłopot, bo ja chciałam żeby miała łamany kołnierzyk, pliskę na guziki i rękawki na spinki i była w kolorze ecru a takie koszule są tylko białe więc trzeba było zamówić i uszyć i to nas troszeczkę kosztowało


Offline Violka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2005
ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #2 dnia: 3 Marca 2005, 18:16 »
My jeszcze nie szukaliśmy, ale wiemy że to ma być garnitur, kamizelka i fular. Garnitur na pewno nie czarny, może jakis odcień szarości (np.stalowy). Ale cos jasnego napewno dostaniecie w Szczecinie.


Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #3 dnia: 3 Marca 2005, 18:42 »
Mój mąż miał piekny grafitowy garnitur, taki jaki sobie wymarzyłam i on w nim wyglądał po prostu... WOW (jak dla mnie). Na zdjęciach ten kolor wygląda różnie, ale to prawdziwy grafitowy. Kupiliśmy ładną koszulę ecru i dopasowaliśmy ciekawy krawat w kwadraciki niebiesko-czarno-grafitowe. Krawat miał komponować się z gajerem i moim bukietem.

Offline Marzena
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 293
ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #4 dnia: 4 Marca 2005, 08:52 »
My mamy w planach czarny w czerwone prążki :) I jutro idziemy szukać, ale w W-wce

Offline malgosiadd
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #5 dnia: 4 Marca 2005, 09:56 »
ciekawe, a Twoja suknia też bedzie miała jakiś czerwony motyw?
ostatnio widziała cały czerwony garnitur:) ale był określany jako strój na studniówkę  :P

Offline Marzena
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 293
ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #6 dnia: 4 Marca 2005, 10:10 »
Cytat: "malgosiadd"
ciekawe, a Twoja suknia też bedzie miała jakiś czerwony motyw?
ostatnio widziała cały czerwony garnitur:) ale był określany jako strój na studniówkę  :P


Moja suknia jest bordowa :)

Offline malgosiadd
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #7 dnia: 4 Marca 2005, 12:33 »
no to slicznie dobraliście  :P

Offline aniolbezskrzydel
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Maja 2005, 18:59 »
my kupilismy w Pawo obecnie jest promocja - jesli kupujesz jeden produkt to drugi w zblizonej cenie jest gratis...w ten sposob mamy dwa garnitury, kamizelke z musznikiem i koszule...za 1400zl...polecam
aniolbezskrzydel

Offline malgosiadd
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Maja 2005, 12:33 »
A my zamówiliśmy  w Nicol - mają tam garnitury i surduty firmy New Man - cena jest tam lepsza niż u konkurencji..

Offline aniac

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 610
ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Maja 2005, 20:47 »
my kupilismy w bytomiu na jagielonskiej, po przejsciu chyba wszystkich sklepow w sz-nie, tylko tam znalezlismy "ten" czekoladowy czy ciemny braz z bezowymi paseczkami
na poprawiny garnitur z vistuli, bezowy w paski, tam tez buty do garnituru slubnego - przesliczne buty tam maja!!! mozna tez idealnie do butow pasek wybrac, z tej samej skory :)
02.07.2005

Offline malgosiadd
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Maja 2005, 11:40 »
w vistuli na jagiellnoskiej mają też buty?

Offline aniac

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 610
ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Maja 2005, 15:15 »
vistuli sklepy sa 2 w Sz-nie, na woj.polskiego na przeciwko Scarlet i w galaxy na 1szym pietrze, i tam maje buty.

to sa firmowe sklepy i maja kolekcje tylko vistuli, reszta sprzedaje tylko ich produkty i zazwyczaj tylko garnitury!

a na jagielonskiej jest sklep, bytom, i tam kupilismy garnitur slubny.

jesli chcesz kupic buty w vistulli, to przygotuj sie na ceny raczej z "gornej polki", ale jakosc 1sza klasa.
02.07.2005

Offline Lewar
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 95
ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Kwietnia 2006, 14:00 »
takie dziwne pytanko, ale czy przyszła panna młoda może wybierać garnitur z panem młodym? bo wiem że w drugą stronę to niewskazane :)

Offline Agutka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1802
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2006
ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Kwietnia 2006, 14:18 »
Cytat: "Lewar"
takie dziwne pytanko, ale czy przyszła panna młoda może wybierać garnitur z panem młodym?


ja jak najbardziej wybieram z moim Andreasem garnitur dla niego. Razem wybieramy w czym najlepiej wyglada i co do niego najbardziej pasuje. A poza tym dobrze by bylo gdyby mlodzi stanowili ze soba "jedna calosc" i ich stroje wspolgraly ze soba( chce uniknac takie sytuacji,ze moj przyszly bedzie mial bordowa kamizelke,a ja pomaranczowe kwiaty itp.)
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Kwietnia 2006, 14:32 »
Ja byłam z moim małżem i z moją mamą-a kto miał być jak teściowa przyjechała 3 dni przed ślubem?


Offline azzurra
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1839
ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Kwietnia 2006, 18:29 »
Pewnie, że może! Ja z moim Lubym też się wybieram. Jego strój oceniać będę pod kątem mojej sukni, której on nie widział i nie zobaczy aż do dnia ślubu, jak stać będzie przy ołtarzu i na mnie czekać. :twisted: Zgadzam się z Agutką, że młodzi muszą do siebie pasować ;)
Na babskim forum wcześniej czy później do głosu dochodzi zazdrość...

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Kwietnia 2006, 14:23 »
Pewnie, ze tak.. ciekawe co by ten Konradek wybrał beze mnie  :lol:

Razem chodzilismy i szukalismy, a łatwo nie było.. mój mąz jest bardzo szczupły, wszędzie gdzie bylismy patrzyli na nas jakbysmy z kosmosu byli..  :|  :evil:

W dodatku wszędzie były garnitury w prążki (a ja nie chciałam), albo czarne (fajny, ale nie dal takiegp chudzielca)....

  W końcu trafiliśmy do VISTULI, na Wyzwolenia (ale nie w galaxy), gdzie dostalismy super garniturek, gładki, 80% bawełna, taki ciemnostalowy. Super ;) i cena ok. Krawcowa ze sklepu nam zwęzila marynarkę, podwinęła rękawy, zmniejszyła spodnie w obrodzie.. wszystko super, a obsługa w tym skkepie 1 klasa  :mrgreen:  bo np. w tej vistuli w galaxy to tragedia.

 Takze gajerek 3 częściowy w Vistuli, koszula w jakims sklepie z koszulami w Galaxy (obok Wólczanki), a kamizelka z musznikiem na allegro.

Takze jak najbardziej przyszła zonka marsz do sklepu po gajerek z przyszłym męzem ..  :)



Offline antilopa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Lipca 2006, 11:57 »
Witam, zdecydowanie początkująca tu jestem:). Ale dziewczyny, może wiecie gdzie można dostać jasne, dobre buty dla Ukochanego. Ma już jasny surdut, w odcieniu raczej chłodnym, beżowo-szary. Bo tymczasem nie możemy ich wytropić :(. Będę czekała z niecierpliwością na jakąś odpowiedź :D

Offline Lilkuś

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1447
ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Lipca 2006, 10:44 »
Mój luby stwierdził, ze bo gajerek to on sie z ojcem wybierze !

 ufam, ze bedzie wygladac tak jak chcę (no dobra, tak jakbym chciała - wg niego) :) wiem, że podoba mi sie mój pomysł i nie będzie szczędził czasu by znaleźć cos odpowiedniego :)

SUKNIE PRAKTYCZNIE NA 99,9% JUZ MAM UPATRZONĄ taka jak chciałam, TRAFIŁA SIE PRZYPADKIEM (UWIELBIAM PRZYPADKI ;) )

Offline katinana
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.07.1990
Odp: ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Września 2007, 22:00 »
Bardzo polecam salon mody męskiej NIKO przy ul Krzywoustego róg Bol.Śmiałego. Duży wybór garniturów a także dodatków /butów, krawatów, koszul/. Miła i przede wszystkim fachowa obsługa. Nawet jeśli w danym momencie nie ma rozmiaru, to kwestia 4 dni i sprowadzają. Jeśli coś jest za długie lub za szerokie na drugi dzień jest poprawione i gotowe. Salon nie należy do tanich, no ale cóż - prawdziwy ślub bierze się tylko raz w życiu. Polecam!

Offline patrychapati
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: ubiór Pan Młodego
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Września 2007, 08:01 »
 moj PAn idzie w smokingu ktory kupilismy w salonie Gina na Ul. Slawomira w szczecvinie pieknie wyglada dla pana z brzuszkiem super sprawa pas zakrywa wszytsko . koszt taki sam jak dobrego garnituru