Autor Wątek: Wesele w Goleniowie  (Przeczytany 6622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nomi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Wesele w Goleniowie
« dnia: 8 Grudnia 2004, 15:50 »
Czy ktos moze cos wie na temat Goleniowa? Mieszkam w Hamburgu i jestem zmuszona zalatwiac wszystko na odleglosc!

Wie moze ktos, gdzia mozna zorganizowac wspaniale wesele w tym miescie :?:  

Zna ktos moze dobra orkiestre, ktora potrafilaby powiedziec kilka slow po niemiecku (moj narzeczony jest Niemcem) :?:

Pozdrawiam serdecznie

Monika

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Wesele w Goleniowie
« Odpowiedź #1 dnia: 8 Grudnia 2004, 16:08 »
Nie znam kompletnie Goleniowa, wiec nie pomoge. Ale poczekajmy na komentarze innych. Chyba Aniac pisala o lokalu goleniowskim gdzies na forum?

Offline aniac

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 610
Wesele w Goleniowie
« Odpowiedź #2 dnia: 8 Grudnia 2004, 16:15 »
nie to nie ja :(
ktos pisal ze w kosztach rastauracji jest tez limuzyna, ale niestety ja o goleniowie nie wiem za duzo wiec nie pomoge

a co do orkiestry, musle ze dzis duzo DJ, orkiestr mowi po angilesku lub niemiecku, mysle ze nie powinnien byc to duzy problem.
moj narzeczony jest holendrem, i w sz-nie nie mialam takiego problemu!

POWODZENIA
02.07.2005

Offline davyjohn
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 751
  • Płeć: Mężczyzna
Wesele w Goleniowie
« Odpowiedź #3 dnia: 8 Grudnia 2004, 20:53 »
no ten band z Nowogardu będzie chyba odpowiedni który zachwalała monia, nie dość że blisko Goleniowa to i wyczytałem z ich strony że często prowadzą właśnie imprezy w Niemczech, nawet wpisy w księdze gości maja po niemiecku... myślę że śmiało możesz do nich atakować :)

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Wesele w Goleniowie
« Odpowiedź #4 dnia: 9 Grudnia 2004, 08:07 »
Cytuj
nie to nie ja  
ktos pisal ze w kosztach rastauracji jest tez limuzyna,


a jak myślisz kto mógł pisać  :lol:
Ja pisałam, że koleżanka miała tam wesele w sierpniu 2003 r. (15.08), i limuzyna rzeczywiście jest w cenie, o resztę mogę zapytać, ale było na prawdę "fajowo", jedzonko mniamniuśne i ogólnie wszystko ok.  :ok:
Dodatkowo bez problemu można gości ulokować i jest pokój z jakuzzi dla Młodych  :D


Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Wesele w Goleniowie
« Odpowiedź #5 dnia: 9 Grudnia 2004, 12:41 »
Zapomniałam o najfajniejszym, po północy są FAJERWERKI  :skacza: . Ja też chciałam u siebie coś takiego, ale jak powiedziałam co chcę i usłyszałam cenę to od razu mi się odechciało  :?


Offline nomi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Wesele w Goleniowie
« Odpowiedź #6 dnia: 9 Grudnia 2004, 21:08 »
Limuzyna i fajerwerki brzmia naprawde niezle, gdybys jeszcze sie Maju dowiedziala gdzie dokladnie to wesele bylo???

Offline nomi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Wesele w Goleniowie
« Odpowiedź #7 dnia: 9 Grudnia 2004, 21:11 »
Bylam na stronie tego Minibandu z Nowogardu, byly tam do poogladania filmiki z kilku przez nich prowadzonych imprez; jedno mozna poweidziec, ze tworza mila atmosfere!!!!

Offline davyjohn
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 751
  • Płeć: Mężczyzna
Wesele w Goleniowie
« Odpowiedź #8 dnia: 9 Grudnia 2004, 23:24 »
no i myślę że można zaryzykować, pierwsza ryzykuje monia, ja mam potem jeszcze rok na znalezienie ewentualnej alternatywy jak u monii nie wypali  :)

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Wesele w Goleniowie
« Odpowiedź #9 dnia: 9 Grudnia 2004, 23:56 »
sa sympatyczni...

prowadzą wesela i imprezy na terenie niemiec więc sądzę,ze i to wesele poprowadzi

odnośnie organizacji wesela w goleniowie

www.malymis.prv.pl

to strona prywatna dziewcyny, która w tym roku wychodziła za mąż...


mieszkają w wa-wie ale  na odległość przygotowywali swoje wesele w goleniowie

nacięli się firme effekt... właściciel pobrał kasę za auto, które w rzeczywistości nie istniało i nie chciał zwrócić pieniędz jak wyszło,że nie ma takiego auta...

porozmawiaj z nimi... może oni ci cos podpowiedza...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline nomi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Wesele w Goleniowie
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Grudnia 2004, 20:23 »
no to postaram sie w takim razie uwazac na ta firme ...........

moniu, skoro ty jako piersza ryzykujesz z tym Minibandem, moge sie dowiedziec kiedy twoj szczesliwy dzien? (przepraszam juz to kiedys pisalas a ja nie zauwazylam)

Nie wiem czy to dozwolone na tym forum, aby sie spytac o cene tego bandu z Nowogrdu?

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Wesele w Goleniowie
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Grudnia 2004, 23:14 »
termin 04.06.05

cena za wesele (10h grania) 1200 albo 1500zł...  za poprawiny chca chyba 150zł/godzinę grania ale można z nimi się dogadać odnośnie cen...

słyszałam na ich temat wiele ciepłych opinii więc niewiele ryzykuję ;)
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline nomi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Wesele w Goleniowie
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Grudnia 2004, 17:16 »
Rozmawialam z ta dziewczyna, Moniu, ktora tez miala wesele w Goleniowie. Wesele odbylo sie jednak nie dokladnie w Goleniowie, ale 110 km dalej.
Dostalam namiary na ten dom weselny, w razie gdybym niczego w samym Goleniowie nie znalazla :( .

Offline aga305
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
wesele w Goleniowie
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Lutego 2005, 14:16 »
Z tego co czytam to chodzi o lokal - DUET państwa Harbacewiczów, niestety od kilku lat nie mieszkam w Goleniowie i nie mam namiarów.. ALe myślę że w każdej infrmacji telefonicznej podadzą ci te namiary.
Ja tam byłam na imprezie i było super. Jedzenie domowe, wystrój teżkstra co do cen to nie wiem

Pozdrawiam
Aga :P

Offline lubczyk.ml

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Wesele w Goleniowie
« Odpowiedź #14 dnia: 7 Marca 2006, 10:46 »
Ja zarezerwowałam juz sobie salę Duet w Goleniowie na 21.07.2007. juz tylko na lipiec zostały wolne miejsca, oczywiscie mam na myśli okres letni. sala jest bardzo ładna, dużo, wynajem sali 1800zł+ menu od 107-115zł/os.limuzyna, apartament dla nowożenców gratis a powyzej 100 osób równiez fajerwerki gratis. mozliwosć wynajęcia całego hoteliku 11 pokoi plus apartament dla nowożenócw. cena 1 pokoju 70zł. Jest tam bardzo ładnie, duzo zieleni, skalniaki, oczko wodne.mozliwosc robienia poprawin czy tez wesela n apowietrzu. Nie wqiem tylko jak wygląda wystrój tej sali na wesele ale mysle ze bedzie ładnie bo sala bez wystroju tez jest ładna.


Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Wesele w Goleniowie
« Odpowiedź #15 dnia: 7 Marca 2006, 11:37 »
Cytat: "aga305"
Z tego co czytam to chodzi o lokal - DUET państwa Harbacewiczów, niestety od kilku lat nie mieszkam w Goleniowie i nie mam namiarów.. ALe myślę że w każdej infrmacji telefonicznej podadzą ci te namiary.


Kochani widzę, że kompletnie nie zaglądacie w inne miejsca na naszym serwisie, tylko forum i forum, a w naszej bazie danych, którą polecam, jak wołeczek widnieje wpis JF Duet  z Goleniowa,
proszę więc najpierw sprawdzić co jest a co nie w naszej BAZIE, a nie odsyłąć ludzi do informacji telefonicznej....

 :evil:

Offline LadyK
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
lipiec w Goleniowie
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Marca 2006, 18:00 »
Witaj Nomi,
od roku mieszkam w Goleniowie. To niedługo więc nie jestem tutejszym ekspertem ;-), ale znienacka (!) wychodzę za mąż. Trochę taki "spontonik". Wesele oragnizujemy tu, gdyż tu mamy domek, stąd też jest większa część rodziny narzeczonego. Sale wzieliśmy w Pigmalionie. Mamy małe wesele do 60 os. więc nie potzrebujemy wielkiej sali, a lokal wygląda sympatycznie. Brak tu co prawda zieleni, ale ma inne plusy - jest blisko naszego domku - gdzie będzie nocowała część gości, domu - teściów - naszej kolejnej "noclegowni" i USC. MOgę wybrać kolorystykę sali. Obsługa do 5 rano, cena 700 zł, a menu - 105 zł z napojami zimnymi.
W zeszłym roku na weselu holendersko -polskim bawiła sie tu moja szwagierka i sobie chwaliła. Dochodzi jeszcze szeroko wspomianny Duet, a poza tym Maszewo - Szymczak, z zewnątrz wyglada przeciętnie, ale w srodku prawie jak w Pałacu - tam miał w zeszłym roku wesele mój kolega z pracy. Mają też motel z pokojami. Z tego co się orientuję  wtym roku koszt na osobę to 130 zł - bez napoi. Nie wim ile wynajem sali. Standard to 1000.
I jeszce Pałac a Maciejewie choć moze być cały sezon zaklepany. nie znam kosztów, ale.... jest tam ślicznie i gdybym miała troszku większy budżet.....

pozdrawiam, jakbyś miała pytania wak śmiało ;-)
I nie ma mocnych