Autor Wątek: JF Duet Goleniów opinie  (Przeczytany 108251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lubczyk.ml

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
JF Duet Goleniów opinie
« dnia: 6 Marca 2006, 21:55 »
Drodzy Forumowicze poszukuję osób które miały swoje przyjęcie weselne w Duecie w Goleniowie. Czy możecie powiedziec cos na ten tamet: jaki był wystrój sali,jedzenie,itp.Najchętniej zobaczyłabym zdjecia z wesela na tej sali. Pozdrawiam. :)


Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 6 Marca 2006, 23:52 »
Zdaje się , że Anka24 i Pioteras będą się tam weselić :D .

Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #2 dnia: 7 Marca 2006, 07:49 »
Na tym forum nic sie nie ukryje  :mrgreen:
Nasze wesele przed nami więc zdjęć jeszcze nie mamy ale bylismy tam na weselu zobaczyc jak to wygląda. Wszystko zależy od ilości gości. Sala jest bardzo duża ale jednocześnie można regulować jej wielkość odpowiednim rozstawieniem stołów i ruchomej ścianki. W każdym bądź razie rozstawione wszystko jest zawsze tak że jest jeszcze bardzo dużo miejsca do tańca.
Jedzenie wypróbowane i dobre, koleżanka miała tam wesele i bardzo zadowolona była. Nie wiem co mogę Ci jeszcze podpowiedzieć? Na pewno najlepszym rozwiązaniem jest zadzwonienie tam i umówienie sie na wizytę, właścicielka jest bardzo miła i rozumie znaczenie słów "klient nasz pan", wszystko Ci pokaże i objaśni, sama proponuje  przyjazd na czyjes wesele i podpatrzenie "od kuchni" jak to wszystko wygląda.


Offline lubczyk.ml

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #3 dnia: 7 Marca 2006, 09:55 »
dzięki , ja byłam oglądac już tą salę tylko akurat wystrój nie był typowo weselny i tak sie zastanawiam jak jest udekorowana sala na wesele,itd. a wiesz może jak wyglądają te fajerwerki, które są gratis powyżej 100 osób? ja nie bede miała na swoim weselu 100 osób i dlatego zastanawiam sie czy warto dopłacic by jednak miec ten pokaz sztucznych ogni? pozdrawiam. czekam na wszystkie informacje odnośnie tej sali.


Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Marca 2006, 10:07 »
O fajerwerki to sie mnie nie pytaj bo ja zawsze uważałem że to wywalanie pieniędzy w powietrze, nawet w sylwestra  :mrgreen:  dlatego my na 90% dopłacac nie będziemy (też mamy poniżej 100 osób), no chyba że koleżanka narzeczona będzie baaardzo chciała i mnie jakoś przekona... :mrgreen:


Offline lubczyk.ml

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #5 dnia: 7 Marca 2006, 10:14 »
ok dzięki


Offline Magda M.
  • Moderator
  • uzależniony
  • *****
  • Wiadomości: 1233
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2006
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #6 dnia: 7 Marca 2006, 18:55 »
A ja mam filmik z wesela w Duecie  :mrgreen: Otoczenie bardzo ładne i sala również, ale jak dla mnie zdecydowanie za mało przytulna  :?  chyba że ktoś ma 150 gości to wtedy co  innego  :roll:

Offline lubczyk.ml

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #7 dnia: 8 Marca 2006, 16:30 »
o kurcze..................ja też chce taki filmik:). jak mogłabym go zdobyc???plis.bardzo mi zalezy. :D


Offline lubczyk.ml

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #8 dnia: 8 Marca 2006, 16:34 »
KIKI mam naprawde wielką prośbe jeśli chodzi o ten filmik. Jeśli możesz to wyślij mi na poczte lubczyk.ml@wp.pl    . no chyba ze zajmuje zaduzo miejsca i sie nie wysle.czekam z niecierpliwością.pozdrawiam.


Offline Magda M.
  • Moderator
  • uzależniony
  • *****
  • Wiadomości: 1233
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2006
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #9 dnia: 8 Marca 2006, 17:03 »
Gosiu ale ja mam ten film na płycie DVD, więc przesłanie drogą e-mailową raczej nie wchodzi w grę  :?

Offline lubczyk.ml

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #10 dnia: 8 Marca 2006, 19:36 »
szkoda :( Ale dzięki. pozdrawiam


Offline Magda M.
  • Moderator
  • uzależniony
  • *****
  • Wiadomości: 1233
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2006
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #11 dnia: 8 Marca 2006, 21:17 »
Gosiu, a macie już kamerzystę? Jeśli tak to proponuje jego zapytać o film z wesela w Duecie, byc może taki posiada  :) Ja film z Duetu mam własnie od kamerzysty, którego wybrałam  :)

Offline lubczyk.ml

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #12 dnia: 8 Marca 2006, 21:24 »
My jeszcze nie wybraliśmy kamerzysty, myśle ze jeszcze mamy sporo czasu.wesele dopiero 21.07.2007. A skąd macie kamerzyste? Ja nie wiem kogo wybrac?najlepiej zobaczyc kasete jak on to filmuje i potem obrabia i dopiero sie zdecydowac. Wydaje mi sie ze ciezko znaleźć dobrego kamerzyste. Najlepiej jak ktoś poleci.


Offline Magda M.
  • Moderator
  • uzależniony
  • *****
  • Wiadomości: 1233
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2006
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #13 dnia: 8 Marca 2006, 21:44 »
Ja wybrałam najlepszego kamerzystę w Szczecinie :D   Moim zdaniem oczywiście   :wink: firma nazywa sie VIDEO PM.  Forumowicze piszą o niej w dziale Foto Video.

Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #14 dnia: 9 Marca 2006, 10:46 »
No to pan PM będzie częstym gosiem w Duecie  :mrgreen:  w tym roku  :wink:


Offline lubczyk.ml

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #15 dnia: 9 Marca 2006, 11:14 »
A ile kosztuje pan PM? bo w sumie to jeszcze sie nie dowiadywałam o koszty filmowania.a nie wiecie jak jest z jedzeniem w duecie.czy dobre i czy duzo? ja tak mysle wziąść ten najtańszy zetsaw i boje sie zeby za mało jedzenia nie było. A poprawiny obicie w duecie? jesli tak to na powietrzu czy normalnie na sali? boje sie własnie zeby ta sala nie było za mało przytulna nie widziałam tam zadnych balonów :(  :(


Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #16 dnia: 9 Sierpnia 2006, 10:37 »
Ależ ten czas leci... juz prawie 4 tygodnie minęły...
Tak jak gdzieś tam obiecałem :) zabieram się za recenzję naszego lokalu weselnego.

JF Duet w Goleniowie jest lokalem obleganym, my załatwialiśmy sobie rezerwację dokładnie rok wcześniej a i tak wcisnęliśmy się w wolny termin :) tydzień przed czy tydzień po było już pozajmowane. Wesela często odbywają się w piątki lub niedziele. Trzeba przyznać że mają wyrobioną renomę nie tylko w Goleniowie (rozmawialiśmy z taksówkarzami).
Mniej więcej na początku czerwca (wesele 15 lipca) umówiliśmy się z szefową lokalu na spotkanie aby dogadać szczegóły, menu itd. itp. Pojechaliśmy oczywiście z naszymi rodzicami. Pomijając fakt że musieliśmy czekać 45 minut od umówionej godziny na audiencję (pani rozmawiała z klientami i nie za bardzo potrafiła skończyć rozmowę pomimo że wiedziała że czekamy) to rozmowa przebiegła dość gładko. Okazało się że trochę źle panią zrozumieliśmy co do menu, mieliśmy jeszcze raz je ustalić na podstawie 10 przykładowych zestawów które dostaliśmy od pani. Wiadomo, trzeba było powybierać, to chcemy, tego nie chcemy i złożyć własne menu które pani wyceni. Szefowa, wpadła na pomysł że mogę jej to przesłać mailem bo ona używa poczty elektronicznej i będzie wygodniej. Ze swojej strony pani miała mi podesłać rozpiskę ilości miejsc noclegowych w poszczególnych pokojach w hotelu i pobliskiej willi w której też śpią goście weselni.
Jak się umówiliśmy tak zrobiłem. Wysłałem nowe menu, oczywiście z wysokim priorytetem i z funkcją powiadomienia o udbiorze. Trwało to kilka dni zanim dostałem potwierdzenie odbioru i następne kilka czekałem na odpowiedź, nasze menu zostało wycenione, miejsca noclegowe pani mi podesłała ale tylko w hotelu, o willi cisza. Trwało jeszcze ze 2 tyg. zanim udało mi sie wydusić z pani ilośc miejsc w willi ale nie dostałem tego tak lubianym mailem od szefowej ale telefonicznie uzyskałem ilości miejsc w poszczególnych pokojach. Do tego wszystkiego miały jeszcze dojść dostawki. Spotkaliśmy się znowu rodzinnie aby podzielić gości w pokojach. Ze zgrozą  :evil:  :shock:  zauważyliśmy że goście nam się NIE MIESZCZĄ w żaden sposób, brakuje miejsc dla 10osób  :!:  pomimo że pani zapewniała nas że położy wszystkich spać. Tu sprawy w swoje ręce wzięli ojcowie. Po telefonie pani była wręcz obrażona jak możemy myśleć że ona nie ma noclegów dla tylu osób, ona wszystko załatwi w tej samej cenie. Nie uspokojeni jednak do końca ojcowie pofatygowali się wraz z Anią i świadkiem do Goleniowa aby obejrzeć pokoje w willi. Były OK, niestety brakujące miejsca musieliśmy wykupić w Goleniowskim Hotelu oczywiście po cenie hotelowej  :twisted:
 tyle zostało z zapewnienia szefowej o noclegach. No ale wszystko było juz mniej więcej ustalone pomimo że tylko na 90% po naszej myśli.
Przyjechaliśmy na wesele, ależ fajnie było... limuzyna od lokalu, baloniki na powitanie, piękna pogoda :D itd.itp. naprawdę superowo wszystko wyglądało. Rozpoczęła się zabawa...
Wraz z początkiem zabawy ojcowie rozpoczeli akcję rozlokowania gości w swoich pokojach, tak aby po weselichu na spokojnie, o nic sie nie martwiąc mogli iść spać. I tu zaczęły sie DUŻE kłopoty. Otóż okazało się że w willi jest istny dramat :!:   tzn. są pokoje gdzie na drzwiach są napisane np. 4 nazwiska gości a wewnątrz 3 miejsca do spania  :mrgreen: , są pokoje gdzie są posłania ale nie ma pościeli itp. Po około 2-3 godzinach i interwencji u męża właścicielki (który notabene był bardzo niemiły i miał wręcz pretensje do naszych ojców że śmią mieć jakieś reklamacje) sytuacja została opanowana, tatusiowie zaczęli sie bawic na weselu a przestali denerwować.
Inne "dziwne" wydarzenia miały miejsce na sali ;) . Otóz jak już wiecie ustaliliśmy sobie menu. Zostało ono stworzone na podstawie któregoś tam zestawu podpowiedzianego przez szefową. Zmodyfikowaliśmy go nieco, pani wyceniła i miało byc  OK.
Nie było OK. Jakiez było moje zdziwienie gdy na stół "wjechał" tatar którego usilnie nie chcieliśmy ze względu na temperaturę, miało tez nie byc pierogów, były. Nie było za to kilku potraw które byc miały  :twisted:  . Jak się okazało dostaliśmy menu ale nie zmodyfikowane :!:  :!:  :!:  Nie chcieliśmy też tortu od lokalu, załatwiliśmy sobie swój z cukierni "Duet" w Szczecinie, hehe... po co to zrobiliśmy? Po oczepinach wjechał tort "lokalowy" nasz zabraliśmy do domu  :evil: .
Do tego wszystkiego JF Duet znajduje sie w e-weselnej bazie danych i obiecuje według tabelki 5% rabatu na kartę e-wesele.  :mrgreen:  nic z tego, na moje pytanie o rabat dostałem odpowiedź bardzo "biznesową" - rabaty są na usługi około ślubne, fryzjer, makijaż itp. pani nie daje rabatu, zresztą od czego tu dawac rabat? przecież wiem jakie są ceny w Szczecinie  :shock:   :evil:   :!:
No ale machnęliśmy ręką na wszystkie te niedociągnięcia, wesele było przepiękne, wszyscy bawili się fantastycznie, spali potem dobrze i wszyscy byli zadowoleni.

Teraz małe podsumowanie:
Lokal będę polecać każdemu, naprawdę było fajnie. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa sprawna i miła, jednym z ogniw które wszystko trzyma i ratuje lokal jest pan kierownik sali którego serdecznie pozdrawiam. Teren wokół lokalu tez jest bardzo przyjemny, jest gdzie usiąść, odpocząć, pogadać, zapalić papierosa. Sala jest bardzo duża, parkiet wielki i na 100% goście w tańcu nie będa wpadać na siebie ( no chyba że wesele na 200 osób :)   )
Z szefową można się dogadać, dużo mówi i wiele obiecuje, niestety czasem są to obietnice bez pokrycia tylko po to aby zwabić klienta lub by nie marudził, był spokojny. Trzeba miec wszystko na papierze  :!:  koniecznie  :!:  my zrobiliśmy ten błąd i nie mieliśmy. Wyszedł nawet problem z ceną za osobę za poprawiny. Gdy byliśmy wraz z rodzicami na spotkaniu wszyscy słyszeli cenę wypowiedzianą przez szefową, potem o 5 zł wzrosła. Nie mieliśmy tego na papierze. Niby na wszystko się uważa ale robi głupie "babole" :)
Bawcie się tam ale uważajcie na szczegóły, podczas rozmów szefowa robi wrażenie jakby nad wszystkim panowała, u nas jak było z tym panowaniem już wiecie. Albo to zła wola albo brak tego panowania.


Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #17 dnia: 9 Sierpnia 2006, 11:09 »
Cytat: "pioteras"
Do tego wszystkiego JF Duet znajduje sie w e-weselnej bazie danych i obiecuje według tabelki 5% rabatu na kartę e-wesele.  nic z tego, na moje pytanie o rabat dostałem odpowiedź bardzo "biznesową" - rabaty są na usługi około ślubne, fryzjer, makijaż itp.

Jak to na usługi okołoślubne ?? Przecież w bazie jest LOKAL JF DUET, a nie kosmetyczka, fryzjerka etc. :evil:   :evil:

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #18 dnia: 9 Sierpnia 2006, 11:14 »
dokąłdnie tak

pewnie mają to samo podejście co salon sukien skarlett  :twisted:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline gibea

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 150
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #19 dnia: 9 Sierpnia 2006, 15:39 »
Ja byłam w lipcu na weselu w Duecie w Goleniowie i też wszystko bardzo mi się podaobał za wyjatkiem jedzenia. w ogóle mi nie smakowało i dania, ktore powinny być ciepłe niestety były zimne:(((

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #20 dnia: 9 Sierpnia 2006, 17:28 »
Cytat: "pioteras"
Trzeba miec wszystko na papierze  koniecznie  my zrobiliśmy ten błąd i nie mieliśmy.

a tyle było to wałkowane .... :roll:
wszystko na papierze a nie na gębę!  :!:
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #21 dnia: 9 Sierpnia 2006, 18:07 »
Masz rację, było wiele razy. Tylko że w ferworze "walki" przedweselnej często macha się ręką na niektóre rzeczy, chcesz miec to załatwione i koniec, czasem brak zimnego spojrzenia. Ci którzy swoje wesela maja już za soba wiedzą o co chodzi ;)


Offline Anogete
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 512
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #22 dnia: 9 Sierpnia 2006, 21:01 »
Ci co przed sobą mają wesele też wiedzą :) tak Cię zapewniają, do tego mają marketingowe podejśie, że masz  wrazenie ze ida Ci strasznie na rekę dają najlepsze ceny itp.,że czasem głupio az prosic  o papier, ja naszczęście spisałam umowę sprzedaży sukienki "po jednym wypożyczeniu" i teraz mam podstawę do rozmów i reklamacji, w przeciwnym razie miałabym dramat, chociaż właściwie to juz mam (pisałam o tym w swoim temacie Gdzie uszyc garnitur), ciagle wracam tej mojej kiecki, bo straszliwie mnie to boli i się martwię ehhhhhh
Jest jak jest, nie jak powinno być ;)



[img]http://ticker.7910.org

Offline lubczyk.ml

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Listopada 2006, 13:35 »
Pioteras w związku z Twoim weselem w Duecie mam kilka pytań do Ciebie. Bedę miała wesele na 100 osób - problem jak porozsadzać gości? Mógłbyś coś poradzić? Czy dzieci (wiek 5-......lat)lsiedzą przy osobnym stole czy normalnie między gośćmi.?za dzieci jest połowa stawki tak? a czy za dziecko 3 letnie też się płaci?Dla takiego dziecka też ma być osobne siedzenie?
A jak jest z Orkiestrą,kamerzystą,fotografem????? Czy za nich też sie płavi 100%?
Byłabym wdzięczna za odpowiedź. pozdrawiam :)


Offline Piter73
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Listopada 2006, 14:33 »
Byłem, widziałem, bawiłem się. Fajny lokal.... POLECAM

Offline madziaraczek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Lutego 2007, 14:32 »
:hello:  Witam wszystkich:) 17.08.2007 mamy wesele w Jf Duet w goleniowie z tego co przeczytalam zaczynam sie troche obawiac niestety jestesmy za granica wiec lokale zajmuja sie rodzice!!slyszalam ze maja namiary na sprawdzone zepoly na wesele, fotografow i kamerzystow!!!czy to prawda? jak tak to moze ktos widzial ta liste i co o niej mysli!!??

Offline misiek78
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Lipca 2007, 08:35 »
Witam - wkrótce będę miał wesele w JF Duet - chętnie udzielę kilku rad i wskazówek.  Póki co opinie o lokalu sprawdzają się w 100% - zarówno te pozytywne jaki i te mniej. . .

Pozdrawiam

Offline lubczyk.ml

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #27 dnia: 9 Sierpnia 2007, 12:42 »
Witam wszystkich forumowiczów zainteresowanych moimi wrażeniami po przyjęciu weselnym które odbylo się w Duecie. Ponieważ przed własnym weselem poszukiwałam jakichkolwiek informacji na temat Duetu tak więc teraz ja chetnie służę rada tym wszystkim ktorzy maja jakiekolwiek pytania odnosnie Duetu. Oczywiście to jest tylko moje zdanie, ktore pozwole sobie wyrazic. Salę w Duecie zarezerwowalismy półtora roku wczesniej wtedy nie bylo jeszcze mowy ze powstani druga sala. Troszke sie zaniepokoilismy gdy sie o tym dowiedzieliswmy - ale ie na długo,albowiem Pani wlascicielka zapewniała nas ze wszystko bedzie dobrze, wesela beda oddzielone,goście nie beda sie mieszali itp. Same superlatywy. Tak wiec o Duet wogóle nie martwilismy sie. Pani H. zapewniala ze to jest nasz dzien i wszystko zrobią tak jak my chcemy. Problemy pojawiła sie . ..... w dniu slubu - nawet przez mysl mi nie przeszlo ze cos moze byc nie tak. Od poczatku byla mowa ze przyjedzie po nas limuzyna-  zaskoczenie naszebylo gdy pod dom zajechal zupelnie inny samochód do tego nie udekorowany - mial tylko wstazeczki na klamkach.Nie wspomne juz ze samochod wzbudzil ub aw u gości gdy nie chcial odpalic!!! oczywiscie przed weselem pani H. pytala mnie jaki chce kolor sali, torta i o wystroj samochodu ( pytala jakie kwiaty i kolor).sala  była przybrana standardowo - bez zadnych dodatkowych życzen.tort był taki jak uzgodiłysmy to fakt. no a o samochodzie to juz mówiłam. To byla pierwsza z czekającyhc nas niespodzianek. Kolejna dotyczyla braku pokoi dla gości - całą noc myslelismy jak powiedziec kuzynce z dzieckiem (ktora byla pewna ze pokój na nia czeka) ze musi wracac do domu. Wczesniej jeszcze gdy kuzynka chcac n akarmic dziecko pewna ze pokoj na nią czeka poszla po klucza pani stwierdzila ze pokoju nie ma i moze polozyc jej materac w innym pokoju!!!Po wywolanej przez męża awanturze pokój szybko się znalazl. jednak mimo wszystko jednego pokoju brakowało.To był jednak poczatek niespodzianki jaka czekała nas w dniu poprawin.Wybierajac menu pani H. zapewniala ze jedzenia jest wystarczajaco duzo na dwa dni i ze z wesela duzo zostaje a dodatkowo zapłacilisy za grila( ktorego nie bylo poniewaz padal deszcz) -zamiast grila dostalismy obiad. Wstydu sie kupe najedlismy kiedy okazalo sie ze na poprawinach nie bylo nic na stolach procz obiadu i orzeszków,i nieswieżych sałatek. nie bylo nic z cieplych posilków ktore zostaly po weselu. dokladnie wiemy ze duzo jedzenia zostalo jednak na poprawinach nic z tych rzeczy nie bylo na stole. Pytanie: gdzie podzialo sie jedzenie????? trafilo na druga sale? moze ktos wyniosł??? Nie wiemy!!!!nikt nic nie wie. Przykre ale prawdziwe. Pozatym wesele bylo udane :)


Offline afrodytka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 08/08/2008
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #28 dnia: 25 Sierpnia 2007, 21:49 »
Witam Wszystkich!

Bardzo zainteresowal mnie ten watek, gdyż mam zarezerwowany termin ślubu na 8/08/2008 w Duecie.  Nie jestem so końca przekonana czy to najlepszy wybór, ale przekonał mnie fakt nowej sali, krążącej dobrej opinii o lokalu i możliwość organizacji ceremonii zaślubin w ogrodzie.  Poza tym w Szczecinie i okolicach naprawdę nie ma w czy wybierać jeśli chodzi o lokal na ok 100 osób.  Porównując ceny, to w Duecie można zorganizowac wesele+nocleg+poprawiny w cenie tego co dostanie sie w Szczecinie z niewyszukanym menu za samo wesele.  Pierwszy kontakt z Panią właścicielką mieliśmy w marcu.  Zrobiła na nas świetne wrażenie i wydawała się być osobą, która imprezy okolicznościowe organizuje nie od dziś.  Zarezerwowaliśmy termin (nową salę) i wyczekiwaliśmy na lato, aby zobaczyć jak będzie wyglądać nowa sala i ogród po remoncie.  Przyjechaliśmy na początku lipca do Polski i w drodze z lotniska zajechaliśmy obejrzeć lokal.  Pani właścicielka umówiła nas na rozmowę z Księdzem na przyszłą sobote.  Mieliśmy omówić z nim szczegóły formalne dotyczące ceremonii w ogrodzie.  Bardzo przejęci jechaliśmy "na łeb na szyję" na umówioną godzinę aby się nie spóźnić.  Na miejscu okazało się że Księdza nie ma, właściciele biegają w popłochu dopinając na ostatni guzik przygotowania do dwóch wesel i nie mają czasu na rozmowę.  Dostaliśmy kawkę i rozejrzeliśmy się po obiekcie.  Powiem szczerze, że ogród jest bardzo ładny, sale, dekoracje też.  Podane przystawki też wyglądały apetycznie.  Mam obawy co do organizacji w przypadku 2 równoległych imprez (po kometarzach jakie przeczytałam potwierdzają się one).  Kolejna OBAWA. . .  kościół w przypadky złej pogody. . .  ten w "Helenowie". . .  porażka. . .  nie wiem prawde mówiąc co robić.  Mamy jeszcze czas na zmianę decyzji, lecz brakuje mi lepszych alternatyw.  Bardzo proszę o wszystkie opinie o Waszych weselach w tym lokalu.  Czy też mieliście ceremonię w ogrodzie? Ja uważam że lokal jest bardzo fajny, lecz brak obiecanego auta, brakujące noclegii czy orzeszki na poprawinach są dla mnie nie do zaakceptowania! Będę bardzo wdzięczna za Wasze komentarze.  Pozdrawiam Wszystkich.

Offline tylunia
  • You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7299
  • Płeć: Kobieta
  • Ludzie mają pewną wspanialą ceche. Zmieniają się.
Odp: JF Duet Goleniów opinie
« Odpowiedź #29 dnia: 25 Sierpnia 2007, 23:14 »
lubczyk bylam bardzo ciekawa jak beda wygladaly wasze 2 wesela i jak widze jiezle narozrabiala Pani z Lokalu...wspolczuje nerwow w tak pieknym dniu :D