Autor Wątek: Wesele w Bistro na Łukasińskiego???  (Przeczytany 3884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ravbiker
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Wesele w Bistro na Łukasińskiego???
« dnia: 23 Lutego 2006, 21:51 »
Witam i na wstępiemam pytanie czy ktoś organizował wesele w Bistro na Łukasińskiego przy piekarni???
A może ktos był na weselu organizowanym własnie tam???


Offline Żabcia

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 320
Wesele w Bistro na Łukasińskiego???
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lutego 2006, 22:56 »
Cześć, córka znajomej organizowała tam wesele i delikatnie mówiąc była mało zadowolona. Zła organizacja, potrawy pozostawiały dużo do życzenia.


Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Wesele w Bistro na Łukasińskiego???
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lutego 2006, 15:31 »
Przepraszam, że pytam, ale czy Ty w ogóle widziałes to miejsce? Czy byłes tam?

Pytam bo mi teściowa proponowała tamto miejsce (jak zresztą kilka innych niezbyt ciekawych), ale jak zobaczyłam ten barak!!,  tę żwirową drogę, kostkę, "widoki" z przeciwnej strony, to wybacz, ale dziwi mnie, ze ktoś moze chciec tam organizować swoje wesele..  :?

 Ale jeśli Tobie nie przeszadzają walory zewnętrzne.... to w końcu Twój gust, Twoja prywatna sprawa..  :)  
Natomiast też słyszałam, ze z jedzeniem tam różnie bywa.. takie sobie...  Z menu, które widzialam (bo oczywiście teściowa była, rozmawiała itp, nie wiem po co) też zachwycona nie byłam..  Obsługa do najlepszych ponoć nie należy..

a może masz jeszcze jakieś inne wybrane miejsce?  :wink:



Offline karolcia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Wesele w Bistro na Łukasińskiego???
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Marca 2006, 21:30 »
Moja znajoma miała tam wesele i jest bardzo zadowolona.Atmosfera, jedzenie i obsługa jest ok

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Wesele w Bistro na Łukasińskiego???
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Marca 2006, 14:21 »
Karolcia a Ty wchodzisz na tę stronę tylko by kontrolowac, co ktoś pisze o Bistro :?:
Bo mam własnie takie wrażenie... ze jak tylko pojawią się nieciekawe opinie, to juz jestes...  :?


 W swoim pierwszym na forum poście dokładnie napisałas to samo, ze w "lokalu" wszystko ok, jedzenie dobre itp.. pojawiasz się po 4 miesiącach i się powtarzasz...
 
nię będę pisać, co o tym myslę, ale wydaje mi się,że wszyscy wiedzą, o co w tym chodzi..  :x



Offline karolcia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Wesele w Bistro na Łukasińskiego???
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Marca 2006, 18:54 »
OJ  Madzialena-Skoro ktoś prosi o opinię to jej udzielam
A ty sie czasem nie powtarzasz :)?! Spójrz na swoje wcześniejsze posty o swojej teściowej.

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Wesele w Bistro na Łukasińskiego???
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Marca 2006, 20:53 »
owszem udzielasz opinii, ale dziwnym trafem tylko na jeden temat,, :?

 nie przedstawilas się, nic nie napisałas, czy jestes mężatką, czy zamierzac wziąc ślub, nie wypowiedzialas się w ciągu tych paru miesięcy na zaden inny temat... itp.. tylko do razu opinie i na jeden temat, nie chcę być złośliwa, ale spójrz na to z boku, jak to wygląda..


a co do mojej teściowej? napisałas to tak, jakbym ją obrażała czy cos.. a to nie prawda..a co ja takiego o niej napisalam?, ze czasem chciała za duzo swoich wizji wprowadzić w nasz ślub?, ze chciała pomóc, ale nie najlepiej to wyszło?.. zdarza się..  :cry

 Powiem tak, nie będe się z Tobą sprzeczac, bo to do niczego dobrego nie prowadzi.. po prostu przemyśl, jak wygląda to, co robisz..
tutaj nikt raczej nie neguje róznych opinii, bo to, co komus sie podoba i to co komus pasuje, moze nie odpowiadac drugiej osobie, ale jeśli ktoś jest dłuzej na forum, albo chociaz stara się udzielac itp, to inaczej zupełnie wygląda, niz osoba, która pojawa się i od razu zachwala to czy owo..
Wiesz.. było tu wiele różnych osób, które próbowaly róznych sztuczek i nie najlepiej na tym wyszły  :|

Tak więc jeśli Twoje intencje są szczere i chcesz innym pomóc, to podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem takze z innych dziedzin.. opisz swoje przygotowania do ślubu, bądz ślub.. w ogóle coś więcej..

Wiesz... to forum MA DUSZĘ...   :wink: tu nie chodzi o to, aby ludzie pisali sobie suche rady, przedstawioali sprawozdanie z tego czy z tamtego...  to chodzi o danie cząstki siebie.. troche swojej osoby..  jeśli masz ochotę to zapraszamy, jesli nie.. coż...

i nie roztrząsajmy tego tematu dłużej, bo nie ma co się kłócić..
 :)



Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Wesele w Bistro na Łukasińskiego???
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Marca 2006, 21:12 »
Madzialena ... przystopuj ....  :roll:
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)