Autor Wątek: Continental - nowe opinie  (Przeczytany 20738 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dorka24
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Continental - nowe opinie
« dnia: 1 Lutego 2006, 10:49 »
czy ktos robil wesele w continentalu albo moze byl gosciem na weselu tam organizowanym??bardzo prosze o opinie na temat wszystkiego co moze byc istotne...

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 1 Lutego 2006, 11:07 »
Polecam korzystanie z wyszukiwarki przed założeniem nowego wątku :wink: . Poczytaj tutaj, jest kilka opinii na temat tego lokalu
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=103&highlight=continental

Offline Moongirl

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 493
  • Płeć: Kobieta
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #2 dnia: 1 Lutego 2006, 19:14 »
Ja byłam 2 lata temu na weelu w continentalu... Impreza była w sali na dole, ale wszystko wspoinam baardzo pozytywnie:) Było troszkę inaczej bo ślub był chyba o 13 więc impreza była gdzieś od 14-15 i trwała do 24 bo już nikt nie miał siły tańczyć. Jedzonko dobre, więc jak najbardziej wszystko na plus:)

Offline Dorka24
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #3 dnia: 1 Lutego 2006, 19:56 »
a mozesz mi napisac cos o obsludze w tym lokalu? bo juz tyle roznych opinii przeczytalam ze zacynam miec mieszane uczucia:)

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #4 dnia: 6 Lutego 2006, 11:29 »
Cytat: "Moongirl"
Ja byłam 2 lata temu na weelu w continentalu... Impreza była w sali na dole, ale wszystko wspoinam baardzo pozytywnie:) Było troszkę inaczej bo ślub był chyba o 13 więc impreza była gdzieś od 14-15 i trwała do 24 bo już nikt nie miał siły tańczyć. Jedzonko dobre, więc jak najbardziej wszystko na plus:)


Ja też byłam w continentalu na weselu (na dole). I podobnie jak pisze Moongirl, ślub był szybko, wiec i wesele było szybko i krótko, bo już nikt siły nie miał.
Obsługa była ok, tylko długo sie czekało na wszystko. Ale ogólnie wrażenia pozytywne.


Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #5 dnia: 6 Lutego 2006, 13:56 »
Dorka24 właściciele continentala mają także Marinę na Przestrzennej- te samo jedzonko, taka sama cena, ale lokal i otoczenie duzo przyjemniejsze!!! Tylko mały minusik...w Marinie max moze bawic sie 60-65 osób.

Offline Anogete
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 512
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #6 dnia: 6 Lutego 2006, 15:08 »
a kto ma pocztylion, ostatnio pocałowałam tam klamke  :)
Jest jak jest, nie jak powinno być ;)



[img]http://ticker.7910.org

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #7 dnia: 7 Lutego 2006, 09:02 »
Pocztylion też jest ich - tam wejdą 84 osoby; lokal po remoncie wygląda fajnie ale widziałam tam dziurawe obrusy i niestety co druga osoba siedzi pomiędzy nogami od dwóch stołów. pan właściciel bardzo miły ale to  tak jak w każdym lokalu :-)

Offline Moongirl

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 493
  • Płeć: Kobieta
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #8 dnia: 7 Lutego 2006, 09:50 »
Cytat: "Dorka24"
a mozesz mi napisac cos o obsludze w tym lokalu?


Ja też szczerze powiedziawszy nie mogę przypomnieć sobie, żeby coś było nie tak. Czyli wszystko bez zarzutów się odbyło:) :roll:

Offline Dorka24
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Lutego 2006, 22:24 »
ciesze sie ze wiekszosc osob uwaza ze obsluga tam jest w porzadku  :D  Zaczynam wierzyc ze podjelismy pozytywna decyzje :D

Offline Ramaya

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Lutego 2006, 11:35 »
Witam, bylam w continentalu na weselu rok temu. W skali od 1.-10 ocenilabym go na...7. Jedzenie (bycmoze zalezy od tego,co młodzi sobie zazycza) bylo ok,jedynie salatki trącały wczorajszą swiezoscia. Mysle,ze moznaby o to zadbac, sprawujac piecze nad kucharkami:) Nie odpowiadalo mi,ze continental byl otwarty dla ludzi z ulicy,tzn pewna czesc sali byla tylko wyznaczona dla weselnikow. To jakos tak...krepowalo. Na dole, przy toaletach znajduje sie chyba jeszcze jedna sala.Tam,jak slychac bylo po odglosach, odbywala sie jakas 18-stka. Zakrwawione zlewy, podchmielone dzieciaki wpatrujace sie w CIebie tepym wzrokiem w toalecie:D Nie bylo za ciekawie:) Podobal mi się wystroj sali,klimat.Rzeczywiscie jest tam ladnie:) Ostatnie slowa krytyki- po wyjsciu z continentala trafiasz bezposrednio na szara brudna , glosna ulice. Slub traci swoj urok,a zdjecia mlodej pary na tle tego wszystkiego wyszly..tragicznie:) ZAZNACZAM: bycmoze to byl tylko wyjatek i inaczej to teraz wyglada. Pewnie tez to kwestia gustu.
Dawidek i Magda

Offline Dorka24
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Lutego 2006, 13:50 »
witam :)
teraz to mnie przestraszylas i to calkiem niezle. mam nadzieje ze cos sie od tamtego momentu zmienilo bo decyzja zostala juz podjeta :) pozdrawiam

Offline Anogete
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 512
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Lutego 2006, 16:06 »
ja tez podjełam decyzję wpłaciłam zaliczke , wesele bedzie w pocztylionie ( ten sam własciciel), nie ma co się stresować odpowiednio wczesniej sporządź umowę, nie 2 tyg przed jak proponuja i zaznacz ze zyczysz sobie to i to... ze słyszałas a chcesz uniknąc tego i tego... dobrym rozwiązaniem bedzie pani od toalety która bedzie czuwała nad czystością, zapłaci sie takiej pani emeryce 100 zł , ona bedzie zadowolona a my pewni ze bedzie czysto i elegancko, nawety jesli nie bedzie imprezy na dole, wystarczy 80 weselników aby czystosc została naruszona :)
Jest jak jest, nie jak powinno być ;)



[img]http://ticker.7910.org

Offline Ramaya

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Lutego 2006, 22:02 »
Przepraszam,nie mialam takiego zamiaru:) Pomyslalam,ze moze pozwoli Ci to ustrzec się pewnych takich niedociagniec. Myslę, ze to kwestia omuwienia tego z wlascicielem itd. Na pewno będzie cudownie!:) Pozdrawiam
Dawidek i Magda

Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Lutego 2006, 11:45 »
Właściciel Continentala (Mariny i Pocztyliona jednocześnie) jest bardzo sympatyczny i wiele spraw można z nim spokojnie obgadać. Natomiast jego małżonka... masakra... z kobietą nie da się po postu rozmawiać!! Ostatnio chciałam się o coś zapytać (sama mam wesele w Marinie), a że nie mogłam się dodzwonić do właściciela zadzwoniłam do jego żony, która tez zajmuje się organizacją wesel i kompletnie nie mogłam się dogadać...niesympatyczne wredne babsko!!

Offline Aischa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.04.2006
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Marca 2006, 22:30 »
a nam super gadalo sie z wlascicielka, moze jak z nia rozmaiwalas miala zly dzien (moze miala okres hehe) przeciez czlowiek jest tylko czlowiekiem :)
my tez mam tam wesele :) (na dolnej sali)



Offline Dorka24
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Marca 2006, 19:34 »
witam. a kiedy masz swoje wesele w conntinentalu? bardzo bym chciala zebys mi napisala swoje wrazenia z wesela w tym lokalu. byla bym bardzo wdzieczna. pozdrawiam

Offline anulau
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Marca 2006, 21:07 »
My tez mamy na dolnej sali - 26 sierpnia:)

Offline Aischa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.04.2006
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Marca 2006, 09:04 »
my mamy 29 kwietnia napewno zdam relacje  :D



Offline anulau
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Marca 2006, 13:24 »
Super, lizce na Ciebie. Bede wiedziala na co zwrocic uwage. Powodzenia:), bo to juz tuz tuz:)

Offline Aischa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.04.2006
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Kwietnia 2006, 07:05 »
no to juz za tydzien mamy weselicho tam :) napewno zdam relacje ale odrazu po slubie wyjezdzamy wiec dopiero jak wroce opisze wszystko mysle ze tak ok 6 maja  :D



Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Kwietnia 2006, 10:35 »
Aischa, ja też czekam z niecierpliwością na relację :D My mamy co prawda weselisko w innym lokalu (Marina), ale właściciel i jedzonko będzie to samo...więc czekam na Twoją opinię :D

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Kwietnia 2006, 13:33 »
Cytat: "dziubasek"
Natomiast jego małżonka... masakra... z kobietą nie da się po postu rozmawiać!! Ostatnio chciałam się o coś zapytać (sama mam wesele w Marinie), a że nie mogłam się dodzwonić do właściciela zadzwoniłam do jego żony, która tez zajmuje się organizacją wesel i kompletnie nie mogłam się dogadać...niesympatyczne wredne babsko!!

A może miała zły dzień, a może nie miała nastroju do rozmów.
Jeśli to przeczyta, będzie jej baaardzo przykro :(

W continentalu podobno zrobili remont, ciekawe jak wygląda teraz cała sala ?
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Kwietnia 2006, 14:40 »
Cytat: "okruszek"
A może miała zły dzień, a może nie miała nastroju do rozmów.
Jeśli to przeczyta, będzie jej baaardzo przykro

Okruszku może i miała zły dzień, ale dzięki niej ja też miałam spieprzony humor i było mi przykro... :(

PS>Okruszku data ślubu rewelacyjna!!! Gratuluje wyboru :D

Offline Aischa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.04.2006
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Kwietnia 2006, 10:05 »
Okruszku kiedy robili ten remont?? my jak tam bylismy w lutym to bylo na pomaranczowo, bardzo ladnie :)



Offline Dorka24
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Kwietnia 2006, 12:24 »
witam wszystkich. bede z niecierpliwoscia czekala na Twoja relacje z wesela Aischa. Mam nadzieje ze bedziesz miala tam wymarzone wesele i wszystko sie uda. Pozdrawiam serdecznie :)

Offline Aischa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.04.2006
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Maja 2006, 13:00 »
chcialam wam pokazac jak wygladal nasz stol weselny w Continentalu



Offline Dorka24
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Maja 2006, 17:22 »
Witaj Aischa. A mogla bys mi napisac jak wygladala obsluga, czy niczego nie brakowalo, czy jedzenie bylo dobre? I w ogole napisz mi jak mozesz jak wygladalo w tym lokalu Twoje wesele. Pozdrawiam i z gory dziekuje :)

Offline Aischa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.04.2006
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Maja 2006, 22:11 »
obsługa ok, jedzenie tez bardzo dobre, jedynie to co mi sie nie spodobalo to, to ze jak moja szwagierka podeszla tam do bufetu i poprosila o kawalek ciasta to powiedzieli ze juz nie ma ( a ona nie dostala wczesniej, w sumie ja tez nie zjadlam)

jedzonko ktore zostalo, zapakowali nam i zabralismy do domku i rodzalismy rodzince po na drugi dzien wyjzezdzalismy w podroz poslubna  :lol:



Offline Anogete
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 512
Odp: Continental - nowe opinie
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Sierpnia 2006, 22:56 »
byłam na weselu przyjaciółki ostatnio, całkiem okej, jedzenie smaczne chociaż  paterę wędlin, sledzie i rybe po grecku miałam 5 osób ode mniej dalej - tak mogę określić odległości, więc z lekka daleko, gdyby nie moja ciekawość pewnie jadłabym jajka postawione w przeróżnej postaci w zasięgu reki mej i partnera

poza tym właśiciel jest świetnym biznesmenem i gadułą co doprowadza w konsekwencji ze wszyscy się zgadzają na podpisanie umowy 2 tygodnie przed weselem, w związku z czym koleżanka musiała zapłacic 5 zł od osoby za dzika, którego sama organizowała chciaz wczesniej było ustalane i o opłacie nie było mowy :!:

wódka krakoowska i  wyborowa w karcie dań jest w tej samej cenie, ale na wesele podają krakowska - zmiiana wódki 10 zeta od osby- SZALEŃSTWO JAKIEŚ

A żona no cóż--to prawda, że najmilsza nie jest
Jest jak jest, nie jak powinno być ;)



[img]http://ticker.7910.org