Autor Wątek: GARNITUR-przestroga dla pana młodego  (Przeczytany 11473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zuza
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« dnia: 22 Stycznia 2006, 19:51 »
Witam wszystkich panów młodych i panie młode! Wiem, że najwiekszym zainteresowaniem cieszy się wybór sukni ślubnej, ale kupowanie garnituru dla pana młodego też nie obywa się bez stresu, prawda? Aby go zaoszczędzić choć trochę PRZESTRZEGAM przed salonem SUNSET SUITS w kompleksie handlowym GALAXY. Otóż "fachowa" obsługa salonu omal nie przyczyniła się do przekładania uroczystości. Po znalezieniu tego jedynego, najpiękniejszego garnituru, szcześliwi bardzo zostawiliśmy go w salonie do kosmetycznych poprawek krawieckich. W dniu odbioru, dwa tygodnie przed weselem okazalo się, ze ...garnituru NIE MA! Zniknął, rozpłynął się, i nikt nic nie wie! Kierowniczka, po awanturze i płaczach (jej) obiecala znalezc taki sam gdzie indziej i tu sie zaczal dramat. Otoż pani pojechala do Gorzowa, ale nie dogadala sie w kwestii modelu i w efekcie nie znalazla go tam, probowala przerabiac 3 rozmiary wiekszy, ale to tez jej sie nie udalo, w końcu musielismy wybrac kompletnie inny. Wcale nie bylismy zadowoleni ale cóż, na 5 dni przed slubem nikt nie marudzi. I myślalby kto, że to koniec problemów. Dzień przed ślubem przyjezdzamy po odbiór (znów kosmetyczne zmiany) a pani kierownik łapie sie za głowe bo...wylecialo jej to z głowy! Wiec po kolejnej awanturze, mój mąż garnitur odbierał w dniu ślubu o 11. Bo przecież ten dzień jest luźniejszy od soboty...Jeśli komuś brakuje wrażeń przed własnym ślubem to zapraszam--salon SUNSET SUITS dostarczy ich w nadmiarze.

Offline AnetaM

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1000
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Stycznia 2006, 19:57 »
Nie zazdrodzczę przejść  :twisted: przed takim salonem trzeba by było wystawić transparnt par Młodych nie obsługują!
czekam aż szczęście powróci...

Offline agulkaaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8211
  • Płeć: Kobieta
  • MISIO 13.05.2007, MACIUŚ 21.10.2009
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Stycznia 2006, 21:44 »
o ja my tez kupiliśmy garnitur w sunsecie ale na jagielońskiej tam obsługa bardzo miła a garnitur juz na nas czeka przerobiony więć salon na jagielońskiej gorąco polecam

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Stycznia 2006, 22:23 »
.....oj to faktycznie przygoda Was spotkała bardzo przykra i nie do pozazdroszczenia :!:
 cóż widocznie niektórym nie zalezy na klientach... chociaz za takie cos to sorry ale ja żądałabym garnituru i nie zapłaciłabym za niego, albo jak juz to polowę góra...  :x Skoro coś sobie wybrałam i to było dla mnie zostawione, to sorry nie ma prawa zniknąć :!:  :!:  (chyba, ze jakies niespodziewane zdarzenie, pożar, zalanie itp)

 my z naszego sklepu byliśmy bardzo zadowoleni... mój Kodzio chudziutki i nigdzie nie było na niego garnituru, wszystkie od 82 w pasie lub większe, ( i te bufony przy kieszeniach)  o marynarkach nie wspominając  :shock:  :?
 Ale w sklepie  VISTULA na Wyzwolenia (podkreślam, ze tam bo w Galaxy obsługa takze taka sobie) spisali się na medal :!:  :D

znaleźlismy świetny garniturek w znośnej cenie, tam nam go przerobili, poprawili, zwęzyli itp. bez żadnych dodatkowych opłat, obsługa doradzała itp..
Odebraliśmy gajerek w umówionym terminie, wszystko leżało jak trzeba.  :D

Także faktycznie, trzeba wszędzie uważać, nie tylko u kamerzystów, muzyków czy właścicieli lokali jak się okazuje..



Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Stycznia 2006, 08:47 »
No to niezła historia, szczęście że mimo wszystko jakoś stanęli na wysokości zadania, wypadki sie zdarzają (tylko dlaczego Wam? :)  ) .


Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Stycznia 2006, 09:05 »
Cytuj
tylko dlaczego Wam?  ) .

dlatego, że zawsze na kogos padnie. Nie padło na Ciebie to padło na kogoś.
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline Viking
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Stycznia 2006, 13:18 »
A jak z cenami? Gdzie radzicie kupowac i jakie sa ceny? Gdzie mozna tanio kupic fajny garnitur na takiego byka jak ja?  :lol:

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Stycznia 2006, 17:22 »
Podobnie jak Madzialena polecam sklep Vistuli na Wyzwolenia, ceny nie zwalają z nóg, a obsługa bardzo pomocna i kompetentna, no i są duże rozmiary, a jeśli nie ma to można zamówić.

Offline Viking
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Stycznia 2006, 22:31 »
Cytat: "Julia"
Podobnie jak Madzialena polecam sklep Vistuli na Wyzwolenia, ceny nie zwalają z nóg, a obsługa bardzo pomocna i kompetentna, no i są duże rozmiary, a jeśli nie ma to można zamówić.


Dzieki Julia i dzieki Zibi za info - na pewno posprawdzam Wasze propozycje :)

corelia
  • Gość
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Stycznia 2006, 02:09 »
Zuza, wspólczuję, sytuacja była nieprzyjemna, obsługa zachowała się nie fachowo i skandalicznie. Dobrze jest wiedzieć o takich salonach ślubnych :roll:

Offline Kalether
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Stycznia 2006, 11:18 »
Przecież to sytuacja jak z filmu Monty Python'a- absurdalna i idiotyczna! Jestem oburzona. Jak w ten sposób można traktować klientów, a co dopiero Parę Młodą, która zostawia w sklepie grube pieniądze?!   :ckm:

Zuza współczuje, najważniejsze, że macie już to za sobą  :glaszcze:

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Stycznia 2006, 12:44 »
tak tak, idź zobacz do tego sklepu Vistula  :lol:
 mieli małe rozmiary, ktore mogli jeszcze zmniejszyć, to na pewno mają tez duze :D

a nasz śliczny gajerek, taki jak chcieliśmy kosztował 699 (i gratis wszelkie przeróbki)  :D



Offline Molunia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 785
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Stycznia 2006, 21:39 »
tak tak ja tez poieram Vistula jest naprawdę najlepsza jakościowo ze wszystkich polskich firm. Ogladałam w warszawce modele armaniego i versace i wiecie co cenowo kolosalna róznica a jakosciowo Vistula taka sama a nawet ośmielam sie powiedziec ze moze i lepsza


Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Stycznia 2006, 23:00 »
Cytat: "amelani"
A Vistula jest też na Woj. Polskiego - może komuś będzie tam bliżej :)


ja polecam na Wyzwolenia, bo wiem jaka tam jest obsługa  :lol:
mam na myśli takiego młodego sprzedawcę..
 
natomiast w Galaxy w Vistuli, w ogóle nie zauważają klientów..



Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Stycznia 2006, 08:37 »
No to ja się przyłącze do tych pochwał na temat Vistuli na Wyzwolenia. Kupiliśmy tam Wojtasa garnitur; obsługa rewelacyjna- właściwy człowiek (ten facet) na właściwym miejscu. I wiecie co...w innych sklepach Wojtas słuchał tych ochów i achów ekspedientek na temat garniturów, które przymierzal, ale widziałam, że średnio w te wszystkie słowa wierzy.....natomiast w Vistuli sprzedawca był naprawdę rzeczowy, nie wzdychał i nie zachwalał, tylko szczerze mówił, co jest dobre, a co nie.


Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Stycznia 2006, 10:45 »
zuza moja koleżanka miała z tym salonem identyczna przygodę gajerek poprostu zniknął,,, bez śladu  :shock:  :?
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Stycznia 2006, 19:45 »
Madziu info o Vistuli poszlo na priv  :lol:



Offline Zuza
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Stycznia 2006, 18:08 »
Cytat: "madziulek"
zuza moja koleżanka miała z tym salonem identyczna przygodę gajerek poprostu zniknął,,, bez śladu  :shock:  :?


Naprawde?? Myslalam ze My mielismy po  prostu pecha, ale jesli Twoja kolezanka przeszla przez to samo, to znaczy ze jest to praktyka sklepu. Co fajniejszy gajerek ginie, a klient musi szukac od nowa. Szefowa zapewniala ze osoba odpowiedzialna za znikniecie garnituru zostala zwolniona, ale szczerze mowiac nie mam do niej za grosz zaufania. Tym bardziej PRZESTRZEGAM--SUNSET SUITS-Galaxy- A KYSZ! A KYSZ!!!

Offline Żabcia

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 320
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #18 dnia: 2 Marca 2006, 15:30 »
My pojechaliśmy po garnitur dla mojej połówki aż do Niemiec. Udało nam się kupić śliczny garniturek, 3 - częściowy, super jakość za 1/3 ceny(naprawdę tanio), którą musielibyśmy zapłacić tutaj. Uprzejma obsługa(być może jest to zasługa tego, że znamy j. niemiecki). W przypadku ukrytych wad (gdyby takie były), żadnych problemów z reklamacją - pieniążki od ręki. To jest to czego w Polsce będziemy musieli się jeszcze długo uczyć. Tu jak chodziliśmy po sklepach, to nawet nie słyszeliśmy podstawowych zwrotów grzecznościowych. W sklepach były tylko panie taksujące nas wzrokiem. Czasami brakowało im podstaw dobrego wychowania i odrobiny znajomości tematu. W jednym ze sklepów, jak zapytałam czy mają w ofercie koszule z mankietami do spinek, to pani zrobiła tak wielkie oczy, że zwątpiłam czy takie koszule istnieją. :shock: , a wiem, że już takie w życiu nie raz widziałam  :wink:  .


Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #19 dnia: 3 Marca 2006, 07:51 »
Cytat: "Agnieszka32"
No to ja się przyłącze do tych pochwał na temat Vistuli na Wyzwolenia.

 ja też się przyłącze ... to był jedyny salon gdzie weszliśmy wybraliśmy gajerek kupiliśmy i wyszliśmy  super obsługa (nas akurat obsługiwała pani) a poza tym przeróbki gajerka dotąż aż bedzie on noszony ;)
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline Ninka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14816
  • Płeć: Kobieta
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Kwietnia 2006, 20:32 »
Polecam gorąco salon Vistuli na Jagielońskiej :!:

Offline Lewar
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 95
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Kwietnia 2006, 09:43 »
dzięki temu co tu napisaliście nie mam najmniejszych wątpliwości, tylko zakupy w Vistuli wchodzą w grę :)

świetne forum, wiele szukałem, a tutaj wszystko, thx god że tutaj trafiłem :lol:

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #22 dnia: 7 Maja 2006, 21:32 »
Żabcia napisz gdzie kupiliście gajerek?

Cytat: "Żabcia"
Uprzejma obsługa(być może jest to zasługa tego, że znamy j. niemiecki). W przypadku ukrytych wad (gdyby takie były), żadnych problemów z reklamacją - pieniążki od ręki.

ja też bardzo lubię chodzić po sklepach w niemczech. Kiedyś musiliśmy reklamować buty (mój ojciec kupił parę butów gdzie dwa były różne, niewielka różnica ale zawsze. Z reklamacją nie było problemu, drugą parę dostaliś,my za 50% :)

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #23 dnia: 7 Maja 2006, 21:58 »
Lewar tylko nie idź do Vistuli do Galaxy, bo tam jest fatalna obsługa..  :x

 polecam Wyzwolenia (po drugiej stronie niż drogeria Natura)



Offline Żabcia

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 320
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #24 dnia: 7 Maja 2006, 23:47 »
My kupowaliśmy garnitur w Berlinie w C&A. Jeżeli chodzi o berlińskie sklepy  C&A dla mnie (jeżeli chodzi o męską odzież i garnitury) najlepszy jest ten na Ku' Dammie - ten przy dworcu Zoo.


Offline Lewar
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 95
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #25 dnia: 8 Maja 2006, 11:29 »
Cytat: "Madzialena"
Lewar tylko nie idź do Vistuli do Galaxy, bo tam jest fatalna obsługa..  :x

 polecam Wyzwolenia (po drugiej stronie niż drogeria Natura)

Madzielanie  :mrgreen:  :mrgreen: a skąd ja mam wiedzieć gdzie jest taka drogeria  :lol: przypominam jestem facetem :) takie miejsca są mi obce, ale poważnie, wiem wiem że nei do galaxy gdzie rotacja pracowników jest 2 zmiany w miesiącu, pójdę na wyzwolenia obok optyka ;) przy placu żołnierza

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #26 dnia: 8 Maja 2006, 14:46 »
Sorcia.. po prostu ja też nniezbyt znam sie na centrum Szczecina.. chcialam podac jakies miejsce, które wiem, ze tam jest  :?   jak nie wiesz, mozesz kogos zapytac... :lol:

 ale juz wiem, jak powiem... moze chociaz to będziesz wiedzial.. :D
po drugiej stroni niz sklep jest bank, lot
 a po tej stronie gdzie sklep Vistuli jest Społem, Odzieżowiec i McDonald.. tyle tylko, ze Vistula jest w dalszym odcinku ulicy.. bliżej Galaxy



Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #27 dnia: 8 Maja 2006, 16:15 »
Przy Jagiwlloskiej to INCOGNITO, który prowadzi Vistulę, - dla czytelników "Uroczystości" ma 5 % rabatu,
generalnie jest tam miło i fachowo,
 :wink: też mam stamtąd marynarę, a teraz się wybieram po cosik jescze

Offline Ninka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14816
  • Płeć: Kobieta
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #28 dnia: 8 Maja 2006, 16:25 »
To mój znajomy, a kolega mojego Pawcia :!: Zna się chłopak na rzeczy. My tam ubierzemy mojego Pana :)

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
GARNITUR-przestroga dla pana młodego
« Odpowiedź #29 dnia: 8 Maja 2006, 17:47 »
Cytat: "amelani"
Zibi, ale tego sklepu nie ma w bazie

Ale jest w "Uroczystośc", w któej są firmy także spoza bazy danych,
niektórzy nie wierzą w internet!
ale jak p. Daniel zobaczy parę razy kartę rabatową albo "Uroczystość" w łąpkach klientó to może go do bazy danych też przekonam.