Autor Wątek: Wesele w hotelu Wenus w Kobylance  (Przeczytany 14129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamelka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Wesele w hotelu Wenus w Kobylance
« dnia: 13 Stycznia 2006, 14:42 »
Witam,
czy ktoś organizował bądź był na weselu w hotelu Wenus w Kobylance? Proszę o pomoc.
Pozdarwiam

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Wesele w hotelu Wenus w Kobylance
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Stycznia 2006, 16:17 »
To stosunkowo mlody hotel, nie można powiedzieć, że mają doświadczenie w organizacji tego typu imprez (nie słyszałam nawet o żadnym weselu tam organizowanym), ale jest ładny ( z zewnątrz, ale wewnątrz chyba tez), ma sporą salę chyba (ja tylko teoretyzuje, nie byłam w środku;-)).....A rozmawiałaś tam z kimś o weselu??
Nie wiem....ja chyba bym się bała...zwłaszcza o kuchnię...


Offline Żanetka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
Wesele w hotelu Wenus w Kobylance
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Stycznia 2006, 16:12 »
Hej!Moja koleżanka ma tam wesele w sierpniu,jak chcesz mogę Ci dać namiary do niej ,ona wie jak tam jest :)

Offline Kamelka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Wesele w hotelu Wenus w Kobylance
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Stycznia 2006, 15:58 »
Witam,
Bardzo Wam dziękuję. Zdecydowalismy się jednak na inne miejsce- Najderówkę. Mimo wszystko- jeszcze raz dziekuję.
Pozdrawiam :D

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Wesele w hotelu Wenus w Kobylance
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Stycznia 2006, 16:14 »
Kamelko pisz więcej o przygotowaniach,
wszycy są ciekawi...

Offline gargamelcia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
Wesele w hotelu Wenus w Kobylance
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Stycznia 2006, 22:44 »
Hej, ja mam zarezerwowaną salę na lipiec w Wenusie, nie boję się o jedzenie choć w sumie nie sprawdzone, ale spodobały nam się miejsca hotelowe u góry. Choć dla mnie nie jest to jakiś rewelacyjny lokal, ale wiadomo nie robię tego wesela sama.
 Kamelko a co to jest  i gdzie ta Najerdówka, pierwsze słyszę.
Pozdrawiam.

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
Wesele w hotelu Wenus w Kobylance
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Stycznia 2006, 22:51 »
Najderówka jest to gospodarstwo agroturystyczne w miejscowości Siadło Dolne, o ile oczywiście dobrze kojarzę :?

Offline Kamelka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Wesele w hotelu Wenus w Kobylance
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Stycznia 2006, 14:49 »
hej,
Tak Najderówka to gospodarstwo agroturystyczne w Siadle Dolnym- jakieś 4 km od Szczecina, za Ustowem. Jest tam naprawdę super. Jest grill, miejsce na ognisko, zagroda z kozami :-) Oczywiście każdy lubi co innego- nie jest to elegancka restauracja. Ale jest klimat!!! Taki prawdziwy, swojski... A ludzie, którzy prowadzą to miejsce sa wspaniali.

gargamelcia- hoteli wenus też mi się bardzo podobał, zaeówno sala jak i pokoiki. Nie odpowiadał mi jedynie termin, który mogli mi zaproponować ( jedyny wolny). I trochę sie bałam, że nie znam żadnej opinii tych, którzy podobną imprezę tam oraganizowali. Ale na pewno będzie super!!!

Pozdrawiam wszystkich gorąco!
 :D

Offline Di

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6253
  • Płeć: Kobieta
  • Nat :)
Wesele w hotelu Wenus w Kobylance
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Czerwca 2006, 21:58 »
Co do Wenus, sami zastanawialismy się nad tym miejscem, jednak po usłyszeniu wypowiedzi na temat wspomnianego miejsca mojej koleżanki, która 1. mieszka w poblizu, 2. byla tam na kilku imprezach zrezygnowalismy z naszego pomysłu.

Offline Lewar
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 95
Wesele w hotelu Wenus w Kobylance
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Lipca 2006, 10:53 »
DjJeyDi a możesz coś wiecej napisać co nie tak z Wenusem? Ja będę miał tam swoje wesele w przyszłym roku i chciałbym wiedzieć czego mogę się spodziewać, bądź czym rozczarować

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Wesele w hotelu Wenus w Kobylance
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Lipca 2006, 11:14 »
a chyba ninka tam będzie się niedługo weseliła..

foty z lokalu wyglądają obiecująco..
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Di

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6253
  • Płeć: Kobieta
  • Nat :)
Wesele w hotelu Wenus w Kobylance
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Lipca 2006, 17:07 »
Cytat: "Lewar"
co nie tak z Wenusem



Podobno imprezy organizowane w tym miejscu wypadają ok, jednak koleżanka, która kilka razy bawiła się w tym hotelu na kilku imprezach (mieszka w poblizu) wpominała, że szefostwo życzy sobie bardzo wysokich opłat za organizację a super rewelacji za wymaganą cenę nie oferują (więc trzeba zwrócić duzą uwage na menu, potrawy, porcje, kwestie napojów i alkoholi) . Dodam, że osoba która wyraziła to zdanie, bardzo często bywa na weselach (chwaliła Duet, Nord, oraz hotelik koło Gryfina - ale nie pamiętam nazwy :().
Oczywiście nie znaczy, że jest tam źle - wszytsko to kwestia gustu aczkolwiek mnie jej opinia zaniepokoiła. Ja miałam problem z kontaktem z szefowa hotelu, która podczas moich telefonów do niej była zawsze bardzo zajęta.
Ostatczenie zrezygnowaliśmy z hotelu Wenus (oprócz tej jednej opini nikt nic wiecej na temat Wenus nie umiał mi nic powiedzieć) i zdecydowaliśmym że nasze wesele odbędzie sie w Nordzie (bardzo podoba mi się sala, szef jest bardzo miły, elastyczny, słucha, podpowiada ale nic nie narzuca no i wyczytałam dużo dobrego na forum).
Zycze powodzenia i oby wszytsko było ok :)
PS. Za tydzień inna kolezanka idzie na wesele które odbedzie sie w wenus, podpytam wiec co i jak :) Może okaze sie ze jest super....

Offline Misia 123
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Wesele w hotelu Wenus w Kobylance
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Lipca 2006, 02:13 »
Cytat: "DjJeyDi"
Cytat: "Lewar"
co nie tak z Wenusem



Podobno imprezy organizowane w tym miejscu wypadają ok, jednak koleżanka, która kilka razy bawiła się w tym hotelu na kilku imprezach (mieszka w poblizu) wpominała, że szefostwo życzy sobie bardzo wysokich opłat za organizację a super rewelacji za wymaganą cenę nie oferują (więc trzeba zwrócić duzą uwage na menu, potrawy, porcje, kwestie napojów i alkoholi) . Dodam, że osoba która wyraziła to zdanie, bardzo często bywa na weselach (chwaliła Duet, Nord, oraz hotelik koło Gryfina - ale nie pamiętam nazwy :().
Oczywiście nie znaczy, że jest tam źle - wszytsko to kwestia gustu aczkolwiek mnie jej opinia zaniepokoiła. Ja miałam problem z kontaktem z szefowa hotelu, która podczas moich telefonów do niej była zawsze bardzo zajęta.
Ostatczenie zrezygnowaliśmy z hotelu Wenus (oprócz tej jednej opini nikt nic wiecej na temat Wenus nie umiał mi nic powiedzieć) i zdecydowaliśmym że nasze wesele odbędzie sie w Nordzie (bardzo podoba mi się sala, szef jest bardzo miły, elastyczny, słucha, podpowiada ale nic nie narzuca no i wyczytałam dużo dobrego na forum).
Zycze powodzenia i oby wszytsko było ok :)
PS. Za tydzień inna kolezanka idzie na wesele które odbedzie sie w wenus, podpytam wiec co i jak :) Może okaze sie ze jest super....

Offline Misia 123
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Wesele w hotelu Wenus w Kobylance
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Lipca 2006, 02:15 »
CZY COS NIE TAK Z WENUSEM ? MóWCIE JA MAM TAM WESELE W PRZYSZłYM ROPKU!CZEKAM NA WYPOWIEDZI OD WAS ? :serce:  :twisted:  :serce:

Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Wesele w hotelu Wenus w Kobylance
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Lipca 2006, 15:14 »
Moja koleżanka bawiła się tam w czerwcu na weselu i bardzo jej się podobało! Obsługa, hotel i duuuuużo jedzonka na 5+ :)

Offline Lewar
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 95
Wesele w hotelu Wenus w Kobylance
« Odpowiedź #15 dnia: 8 Sierpnia 2006, 11:46 »
Cytat: "DjJeyDi"
że szefostwo życzy sobie bardzo wysokich opłat za organizację a super rewelacji za wymaganą cenę nie oferują (więc trzeba zwrócić duzą uwage na menu, potrawy, porcje, kwestie napojów i alkoholi)
dali mi 3 wersje do wyboru, 100, 130 i 150zł różniły się jedynie dodatkiem chyba Bouef Strogonow i jeszcze jedną przystawką, zaś za 150zł jeszcze kilka smakołyków, nie pamiętam teraz dokładnie, ale jeśli chodzi o cenę to uważam że nie jest ona wygórowana, ponieważ chodziłem po różnych lokalach i co sie okazuje to ceny prawie jak w pałacyku Maciejewo, dlatego uważam, że ten lokal cenowo to raczej "niższa" półka. (Ceny bez napoji i alkoholu)

Offline Di

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6253
  • Płeć: Kobieta
  • Nat :)
Wesele w hotelu Wenus w Kobylance
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Sierpnia 2006, 17:24 »
Hym... Powiem tak, bedzie tyle opinii ile jest osób. Ja przedstawiłam zdanie mojej kolezanki, tak Ona odebrała ten hotel, Ty możesz mieć zupełnie inne zdanie i nie twierdze ze nie masz racji, być może właśnie Twoje jest jak najbardziej zgodne z prawdą. Aczkolwiek nie uważam, zeby podane ceny byly cenami z niższej półki, moim zdaniem są zupelnie standardowe :)

Offline Lea

  • Przyjaciele
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5537
  • Płeć: Kobieta
  • Nelcia mój kawałek nieba
Wesele w hotelu Wenus w Kobylance
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Września 2006, 13:34 »
Co do cen to sie zgadzam-STANDARD..

A co do Wenus-Ninka miala tam wesele, a poniewaz wczoraj byl zjazd forum to troszke pogadalysmy i Ninka mowi, ze bylo suuper...

Napisz najlepiej do niej na prava-a na pewno wszystko Ci opowie :P:P:P:P
Życie jest jak gra planszowa...czasem ktoś stoi na twoim polu.

Offline Di

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6253
  • Płeć: Kobieta
  • Nat :)
Wesele w hotelu Wenus w Kobylance
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Września 2006, 13:36 »
EEE teraz to juz nie mam takiej potrzeby, zarezerwowalismy Norda :) Ale dzieki za info :)