Autor Wątek: Cywilny+spotkanie rodzinne po....Prosze dordźcie lokal  (Przeczytany 4805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Misia

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 441
Cywilny+spotkanie rodzinne po....Prosze dordźcie lokal
« dnia: 3 Stycznia 2006, 11:00 »
Będe miała ślub cywilny....na dzień dzisiejszy sytuacja się zmienila i wesela nie będzie:(..(powodu chyba nie musze pisać bo się domyślić można)....Prosze doradźcie mi jakiś lokal gdzie niedrogo bym mogła zrobić spotkanie rodzinne dla najbliższych tylko.Może być tylko w formie siedzącej na obiado- podwieczorek....no chyba że znajdzie się z małą salką lub miejscem gdzie troche popląsać bedzie można przy muzyczce z CD.

Bardzo prosze o pomoc...jestem załamana:(((

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Cywilny+spotkanie rodzinne po....Prosze dordźcie lokal
« Odpowiedź #1 dnia: 3 Stycznia 2006, 11:21 »
Witaj Misiu,m
zajrzyj do naszej bazy danych
na takie kameralne przyjątko znajdzie się wiele lokali ,
zajrzyj do Kuźni...

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Cywilny+spotkanie rodzinne po....Prosze dordźcie lokal
« Odpowiedź #2 dnia: 3 Stycznia 2006, 14:43 »
Witaj Misiu!
Jest cała masa likali, gdzie można takie przyjątko zorganizować. Koniecznie zajrzyj do naszej bazy (tak jak radził Zibi).

Z pamięci mogę podać:

Ładoga,
Zamkowa (sala - winiarnia, kameralna, bardzo fajna)
vienna,
uśmiech,
kuźnia,
nord,
szwalnia,
restauracja stary szczecin,
chata,
euro club
business club (w czerwonym ratuszu)
bombay (trochę egzotycznie)
bończa

Koniecznie powołuj się na e-wesele.pl  :P Jeżeli masz kartę rabatową, to z pewnościa uda się trochę oszczędzić. Jeżeli nie masz karty napisz mi dane adresowe, to Ci ją wyślę :)

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Cywilny+spotkanie rodzinne po....Prosze dordźcie lokal
« Odpowiedź #3 dnia: 4 Stycznia 2006, 10:11 »
przede wszystkim potrzebna jest ilośc gości.. potem podpowiemy gdzie się udać...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Misia

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 441
Cywilny+spotkanie rodzinne po....Prosze dordźcie lokal
« Odpowiedź #4 dnia: 4 Stycznia 2006, 13:10 »
Dziękuje za porady...po dyskusjach ....wesele będzie(jakoś)...a powodem dlaczego miało nie być sa finanse(utrata pracy).....ale damy rade.Miejsce jest, gdzie ma byc i to jest ważne na początek:)
To może jakiaś podpowiedź jesli chodzi o nocleg dla gości...tylko naprawde niedrogi a jakoś wyglądający..naprawde liczymy każdy grosz.
A z ta kartą to bardzo chętnie.....i czy może jest też respektowana ad.noclegow dla gości?...I do kogo mam się po nią zgłosić.?

No i niestety rezygnuje z sukienki jaka sobie upatrzyłam:(...bo kosztuje 2000...w zamian kupie jakis gorset i uszyje dolną część u krawcowej znajomej(plus jest taki że sobie zaprojektuje tak jak chce)...no to mysle że zamknę sie w sumie500- 700...bo nie wiem ile materiały kosztują.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Cywilny+spotkanie rodzinne po....Prosze dordźcie lokal
« Odpowiedź #5 dnia: 4 Stycznia 2006, 21:14 »
1) proponuję przelecieć allegro i nasz komi sukien na stronie e-wesele.. możesz zabezcien kupić suknię.. niekoniecznie płacą za nią 2 tyś...

2) nocleg i wesele.. może popytaj ojca przełożącego w szkole salezjan na ku słońcu.. coprawda z e-wesele umowy nie mają ale mają iewygórowane ceny noclegów.. nie wiem jak z weselami...

3) jesli będziesz chciała szyć.. dodatków i materiału szukaj w hurtowniach.. szkoda przeopłacać za materiał.... sklep/hurtownia materiałów jest m.in. na ul. kopernika pomiędzy pasażem A-Z a placem dziecka.. na rogu duży sklep z materiałami.. jesli twoja znajoma jest krawcową z zarejestrowaną działalnością napewno dostaniemateriał na kieckę w cenie hurtowej...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Molunia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 785
Cywilny+spotkanie rodzinne po....Prosze dordźcie lokal
« Odpowiedź #6 dnia: 4 Stycznia 2006, 21:59 »
ja gdzieś widziałam chyba w listopadowym numerze "Uroczystości" lub "Młodej Parze" reklamę ze noclegi juz od 19 zł

Fakt można kupic używaną suknię za małe pieniądze a suknie całkiem nowe i prawoe zawsze po gruntownym czyszczeniu i gotowe do ubrania


Offline Misia

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 441
Cywilny+spotkanie rodzinne po....Prosze dordźcie lokal
« Odpowiedź #7 dnia: 6 Stycznia 2006, 09:05 »
Dziękuje że istnieje ta stronka i to forum:) :D

Offline Molunia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 785
Cywilny+spotkanie rodzinne po....Prosze dordźcie lokal
« Odpowiedź #8 dnia: 6 Stycznia 2006, 22:06 »
Ależ prosze cię bardzo  :lol:  zawsze do usług  o ile będziemy coś wiedzieć


Offline jola71
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Cywilny+spotkanie rodzinne po....Prosze dordźcie lokal
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Stycznia 2006, 19:56 »
czesc chcialam ci doradzic lokal wraz z hotelem wiem ze ceny dostepne to villa vivian polecam bardzo kameralnie i przytulnie sama sprawdz na stronie e-wesele
JOLCIA71

Offline Misia

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 441
Cywilny+spotkanie rodzinne po....Prosze dordźcie lokal
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Stycznia 2006, 20:14 »
aa dziekuje.....przyda sie podpowiedź..jesli nie wyjdzie z weselem...na razie stanęło na tym...że jakos damy rade w spr finansowych i wesele będzie....no ale życie plata psikusy...więc w zapasie warto mieć jakieś miejsce asekuracyjne:)

Offline sara
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Cywilny+spotkanie rodzinne po....Prosze dordźcie lokal
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Stycznia 2006, 21:02 »
MOJA PRZYJACIOLKA TEZ ROBOLA W VILLI VIVIAN BYLO SUPER. jedzenia do syta smakowite odlot polecam