Autor Wątek: zespół muzyczny  (Przeczytany 2640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

san-s
  • Gość
zespół muzyczny
« dnia: 18 Października 2005, 01:58 »
witam wszystkich uważam ze taka strona jest bardzo potrzebna jednak z drugiej strony

1. denerwują mnie pewne nieprawdziwe zarówno dobre jak i złe opinie o zespołach muzycznych.
2. z tego co wiem nie powinno się na forum reklamować zespołów co nagminnie się zdarza
    i powinno to dotyczyć również moderatorów *Monia* która powinna być bezstronna a cały
      czas robi reklamę .

Jeżeli tak to dlaczego zespoły nie mogą same siebie polecać chociaż i tak  to się dzieje wymyślając sobie różne nicki

pozdrawiam wszystkich i czekam na opinie

Offline maryush

  • Administrator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 220
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 28/10/2006
zespół muzyczny
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Października 2005, 07:54 »
a ja prosze o przyklady... odnosnie punktu pierwszego po czym wnosisz ze nieprawdziwe odnosnie punktu drugiego czy wypowiedzenie sie na dany temat w oparciu o wlasne doswiadczenie jest robieniem reklamy? No i jak bys nie zauwazyl kryptoreklama jest tepiona tutaj bardzo mocno...
-=[ Mariusz 'Ma-rYu-sH' Witkowski the local BOFH ]=-

Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
zespół muzyczny
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Października 2005, 08:26 »
To jest forum weselne. Ma pomagać ludziom podejmowac właściwe decyzje, nie pozwalać aby wyrzucali pieniądze w błoto, żeby ten dzień był naprawdę jak najlepszy. W jaki sposób wyobrazasz sobie realizowanie tego celu jeśli nie przez opinie o wszystkim co związane z weselem w tym opinie o zespołach? Jeśli ktoś słyszał, widział dobry zespół to może go polecić innym żeby zwrócili na tą kapelę uwagę. A jeśli coś sie komus nie podobało, nawet w subiektywnej opinii, to tez o tym informuje. Tak jak piszesz, to jest reklama i antyreklama ale zespoły same na nią pracują. Nie obawiaj się, jeśli ktoś skrzywdzi jakiś zespół złą opinią ale nieprawdziwą to 10 innych osób napisze że oni są jednak dobrzy i że tamten przypadek był ododsobniony.
Ciekawe tez skąd wiesz że opinie sa nieprawdziwe?  :twisted:  W subie Twój nick wiele mówi :P . Jest taki zespół np. "San Sebastian" może o nim słyszałeś? Miałem się wraz z narzeczoną na nich decydować, dzwonić, oglądać itd. bo słyszałem wiele mega dobrych recenzji że przede wszystkim mają dobrego wodzireja i dobrze grają i każdą imprezę są wstanie rozruszać. Niestety były też opinie ( i to nie jedna którą mógłby ktoś zmyślić) że ten zespół z pewnego powodu potrafi imprezę totalnie położyć, ten powód działa na wiele osób jak płachta na byka. Ja nie pozwoliłem sobie zaryzykować. Na taką opinię zespół jednak sobie gdzieś zapracował, i na ta dobrą i na tą złą. Dzięki forum mozna podjąć decyzję bo popartą doświadczeniami innych. Samemu, po 1 czy 2 spotkaniach z zespołem niewiele mozna wiedzieć.


Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
zespół muzyczny
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Października 2005, 09:02 »
Cytat: "san-s"
dotyczyć również moderatorów *Monia* która powinna być bezstronna a cały
czas robi reklamę .



o antyreklamie już nie wspomnisz???   :mrgreen:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline anka24

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.07.2006
zespół muzyczny
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Października 2005, 10:06 »
Pioteras w pełni Cię popieram..tutaj nikt nie oczernia ani nie kadzi zespołom niepotrzebnie..wszytskie opinie są opiniami szczerymi..chciałam przypomnieć że to zespoły same sobie na nie zapracowują..więc nei ma się co denerwować i stwarzać niemiłej atmosfery..

Cytat: "san-s"
Jeżeli tak to dlaczego zespoły nie mogą same siebie polecać chociaż i tak to się dzieje wymyślając sobie różne nicki

bo to nie jest forum o zespołach muzycznych a o przygotowaniach weselnych..dla mnei o wiele bardziej wartościowa jest informacja od kogoś kto miał styczność z danym zespołem niż od samego zespołyu.wiadomo że każdy będzie wtedy się starał przedstawic siebie w jak najlepszym świetle-nawet gdyby miał wciskać kit..co czesto sie zdarza.. :?