Autor Wątek: Cafe Uśmiech  (Przeczytany 6822 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Cafe Uśmiech
« dnia: 16 Czerwca 2005, 08:57 »
W połowie maja zdecydowałm się na wybór tego lokalu jako miejsce mojego ślubu. Już wtedy mi sie podobało: wystroj ładny, przytulnie, kelnerki sprawiły wrażenie bardzo miłych. Z szefową można się dogadać, oferuje pomoc, doradza i sprawia wrażenie kobiety, której można zaufać.

Wczoraj byłam w Cafe Uśmiech, zobaczyć jak wygląda mój lokal po remoncie. To co zobaczyłam przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Na podłodze kafelki w ciepłym odcieniu, ściany kremowe, w oknach śliczne firanki:):) Bar wsunięty nieco głębiej...naprawdę jestem pod wrażeniem. Lokal optcznie powiększył się, a i powiększyła się sala taneczna:):)

Czy któraś z Was miała tam wesele i mogłaby powiedzieć jak to wygląda później? Tzn czy są jakieś problemy, na co zwrócić uwagę układając menu (propozycje menu, które dostałam są naprawdę niezłe- a ceny niezbyt wygórowane), jak wygląda podawanie ciepłych posiłków, czy są jakieś zgrzyty? A i najważniejsze jak wygląda TORT???? Tort wliczony jest w cenę, zamawia go szefowa Cafe Uśmiech (podobnie jak chlebek na powitanie) i szczerze mówiąc nie zapytałam się jak taki tort wygląda:(

To chyba wszystko o czym chciałam napisać jakby co to zapytam jeszcze raz.
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Cafe Uśmiech
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Czerwca 2005, 09:56 »
możesz zaufać pani R. jest naprawde ciepłą i kochaną kobietą... pytaj, pytaj i jeszcze raz pytaj... odpowie ci na każde pytanie... jeśli masz jakiś włąsny pomysł powiedz jej o tym... napewno go uwzględni.... i pozdrów ją ode mnie.....  :D
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Cafe Uśmiech
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Czerwca 2005, 09:58 »
Dzięki Monia...iu na pewno pozdrowię:)
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline didi M
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
Cafe Uśmiech
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Czerwca 2005, 11:19 »
Byłam tam kiedyś na przyjęciu weselnym, impreza była kameralna i było naprade super :P . dobre jedzonka, miła obsługa. jak mi sie podobało to znaczy ze musiało być OK bo ja z natury do tych "wybrednych" należę :oops: , trochę raziły mnie tylko te ścielke kolorowe serwetki i obrusty ale jak po remocie to zmienili co jeszcze lepiej. :idea:  jednak lokal nie jest duży impreza koleżanki była na 40 osób i tak szczerze mówiąc nie widziłabym w Uśmiechu większej ilości gości bo chyba byłoby ciasno jak doszłoby wesele z tańcami to  :shock:
Kocham cały świat i tylko niektórych ludzi :)

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Cafe Uśmiech
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Czerwca 2005, 11:31 »
ja będe miała wesele na ok 55 osób. I mam nadzieję, że z tańcami będzie ok:)- nie wiem narazie czy wszyscy przybedą ale mam taką nadzieje:)

Po remoncie lokal się trochę powiększył:)
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Mariolka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16728
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
Cafe Uśmiech
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Czerwca 2005, 12:42 »
Cytat: "demka"
ja będe miała wesele na ok 55 osób. I mam nadzieję, że z tańcami będzie ok:)- nie wiem narazie czy wszyscy przybedą ale mam taką nadzieje:)

Po remoncie lokal się trochę powiększył:)

ale goście nigdy nie tańcza w pełnym składzie czyli 55 osób. zawsze ktos przy stole siedzie, ktos wyjdzie na papieroska. wiec nie powinno byc ciasno
"Dwie rzeczy są nieskończone:Wszechświat i głupota ludzka, chociaż przy tym pierwszym nie upierałbym się" A.Einstein

Offline didi M
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
Cafe Uśmiech
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Czerwca 2005, 12:47 »
A to już zalezy jakich kto ma gości :wink:
Lokal jest nieopodal mojego mieszkanka to z ciekawości dzisiaj zajrzę jak tam po remoncie :?:
Kocham cały świat i tylko niektórych ludzi :)

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Cafe Uśmiech
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Czerwca 2005, 13:25 »
Mariolka mam taką nadzieję:)
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Itinea
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
Cafe Uśmiech
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Czerwca 2005, 18:56 »
Byłam tam świadkiem, na małym przyjęciu na 20 osób.
I, niestety, lokal nie był zamknięty dla innych gości i były nieprzyjemne momenty.(Mocno nietrzeźwy klient lokalu koniecznie chciał zostać gościem weselnym).
O ile wiem lokalu nie zamknieto bo było za mało gości. W Twoim wypadku nie ma tego problemu. ;)

Poza tym było naprawdę świetnie i bardzo sympatycznie

Offline Mariolka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16728
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
Cafe Uśmiech
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Czerwca 2005, 23:19 »
Cytat: "Itinea"
Byłam tam świadkiem, na małym przyjęciu na 20 osób.
I, niestety, lokal nie był zamknięty dla innych gości i były nieprzyjemne momenty.(Mocno nietrzeźwy klient lokalu koniecznie chciał zostać gościem weselnym).
O ile wiem lokalu nie zamknieto bo było za mało gości. W Twoim wypadku nie ma tego problemu. ;)

Poza tym było naprawdę świetnie i bardzo sympatycznie

to juz bezczelność i żenada. wyobrazam sobie jakiegos napitego gościa, który mysli, że sie za darmo naje i napije, bo szkoda mu kasy.Albo mu juz zbrakło...
"Dwie rzeczy są nieskończone:Wszechświat i głupota ludzka, chociaż przy tym pierwszym nie upierałbym się" A.Einstein

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Cafe Uśmiech
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Czerwca 2005, 11:13 »
Cytat: "didi M"
A to już zalezy jakich kto ma gości :wink:
Lokal jest nieopodal mojego mieszkanka to z ciekawości dzisiaj zajrzę jak tam po remoncie :?:


I jak Ci sie podobał efekt końcowy??
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline didi M
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
Cafe Uśmiech
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Czerwca 2005, 11:27 »
demka kochanie wczoraj nie zdazylam zajrzec bo pozno wrocilam z pracy i perspektywa pokonania tych schodow mnie przerazila :shock:  ale obiecuje solidnie przyjzec sali i zamieszcze opinie :wink:  :wink:
Kocham cały świat i tylko niektórych ludzi :)

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Cafe Uśmiech
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Czerwca 2005, 12:02 »
Cytat: "didi M"
demka kochanie wczoraj nie zdazylam zajrzec bo pozno wrocilam z pracy i perspektywa pokonania tych schodow mnie przerazila :shock:  ale obiecuje solidnie przyjzec sali i zamieszcze opinie :wink:  :wink:


Pewnie nie tylko ja czekam na Twoje zdanie...ale także niezdecydowane co do wyboru sali przyszle panny młode...tak więc czekamy :)

(didi M miłej pracy)
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Cafe Uśmiech
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Czerwca 2005, 18:33 »
Nikt wiecej nie weselił się w Cafe Uśmiech??
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Cafe Uśmiech
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Czerwca 2005, 19:38 »
porozmawiaj z panią rychlewską... może udzieli ci informacji na temat par, które weseliły sie u nich...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Cafe Uśmiech
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Czerwca 2005, 22:37 »
didi M- byłaś juz może w Caffe Usmiech?? Bo jestem baaardzo ciekawa opini:) Czekam na nia z niecierpliwością :D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka: