Autor Wątek: salon mody ślubnej Madonna w Krakowie  (Przeczytany 5554 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline a_n_e_t_a23
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2009
salon mody ślubnej Madonna w Krakowie
« dnia: 14 Lutego 2008, 15:50 »
Cześć!Mam pytanie:czy któraś z was kupowała sukienkę w salonie Madonna w Krakowie lub Katowicach??Bardzo podobaja mi się suknie, które maja w swojej kolekcji,ale nie wiem jak wygląda tam obsługa :-\Dziękuje bardzo za wszystkie informacje :)

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Odp: salon mody ślubnej Madonna w Krakowie
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lutego 2008, 16:07 »
Takowe zapytanie proponuje przeniesc do forum regionalnego.
Zanim zalozysz nowy temat proponuje poszukac czy ktos nie zalozyl juz podobnego.

Offline ika3w

  • Ilona
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3905
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.08.2008r
Odp: salon mody ślubnej Madonna w Krakowie
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lutego 2008, 16:25 »
aeniołek kupowała suknie w Madonnie w Krakowie, zajrzyj do jej relacji, a najlepiej odliczania


Offline baska98

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10161
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31 maj 2008
Odp: salon mody ślubnej Madonna w Krakowie
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Lutego 2008, 21:24 »
Takowe zapytanie proponuje przeniesc do forum regionalnego.
na Małopolski forum ślubny jest tam długi watek na ten temat (ponad 20 stron).

Ja byłam w salonie w Krakowie. Nie powiem obsługa miła. Po wejściu do sklepu usłyszałam, że Pani ma dla mnie suknie. I faktycznie była to pierwsza założona suknia i zakochałam sie w niej :) Panie podawały wszystko co chciałam, a wręcz nie musiałam o nic prosić. Donosiły welony, bukiety, buty, biżuterię. Pełna i miła obsługa (podczas 2 pierwszych wizyt). Jednak za 3 razem nie było już tak fajnie.
Podczas pierwszych wizyt usłyszałam takie teksty jak: "Pani jest żywą reklamą naszego salonu więc nie może Pani wyglądać oszałamiająco" i tego typu teksty. Ogólnie pozytywnie choć aż za bardzo. Ma sie wrażenie, że Panie wchodzą w d... ale powiem szczerze, że wolałam to, bo to z czym spotkałam sie w innych salonach nie skomentuję...
Po tym co przeczytałam o tym salonie bałam sie kupować tam suknię, tym bardziej, że nie należą one do tanich. Nawet rozważałam kwestię uszycia takiej samej ale bałam sie, że nie będzie wyglądać jak oryginał. Dostałam nawet namiary od aniołka do bardzo fajnej krawcowej ale dowiedziałam sie, że mogę zamówić swoją suknię w salonie w Rzeszowie więc zamówiła i do tego taniej niż w Krakowie.

Gabiś
  • Gość
Odp: salon mody ślubnej Madonna w Krakowie
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Lutego 2008, 08:45 »
Dziewczyny  z Krakowa z tego co pamiętam były bardzo niezadowolone z obsługi... Proponuję napisać do Aeniołka albo kaasiek na pv:)

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: salon mody ślubnej Madonna w Krakowie
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Lutego 2008, 16:15 »
A ja wyniosłam okropne wrażenie z salonu Madonny w KRK.

Pojechałyśmy tam z jedną z forumek w sobote, wcześniej umowilysmy sie na dana godzine. Przyszłysmy przed zcsem jakies 10 min. i co...nie dość, że czekałyśmy godzinę, jeszcze jakieś inne babki przychodziły i babeczka im mowiła "prosze przyjść za poł godz" , przychodzily i były obsługiwane przed nami >:(
Kiedy przyszła kolej na nas babka dawała nam sukienki, prawie wszystko na jedno kopyto, i jak mówie, że nie widze sie w takiej, to mówiła "Ale teraz taka moda, to sie nosi na salonach"....a G*** mnie obchodzi co sie nosi, jak ja sie w tym ochydnie czułam....nastawione po prostu na sprzedaż i tyle.

Generalnie byłysmy obie zniesmaczone i oczywiście nie zamówilysmy tam sukienek.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline zynelka

  • http://www.gifownik.pl/gify_02xx/swieta/b-narodzenie/45.gif
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.08.2007
Odp: salon mody ślubnej Madonna w Krakowie
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Lutego 2008, 10:31 »
ja salon madonny bede odradzac wszystkim!!!!!suknie mialam do odbioru tydzien przed slubem,gdy przyszlam okazalo sie ze jest tak zwezona ze nie dalo sie w niej zapiac!!!oczywiscie panie mnie wcisnely na sile i chwalily jaka mam piekna talie osy,zenada!!!!!na moje protesty kazaly przyjsc za godzinke ze suknia bedzie powiekszona,dodam ze pierwotnie byla zaduza o 2 numery,wiec brawa dla pani ktora tydzien przed odbiorem mi robila miare,zreszta na sukni na mnie a mnie nawet nie zmierzyla!!!!po godzinie wrocilam i dalej na moje oko bylo cos nie tak ale pani stwierdzila ze moj model sukni nalezy do tych co sie bardzo ciezko ubieraja :evil: zostalam jakos wepchnieta ,pani powiedzila ze ladnie,placimy i dowidzenia,nie wiem czy trwalo to moze 5 min,,,,,,a wdomu na nastepny dzien dramat!!!!!chce ubrac suknie ze swiadkowa a tu nie ma szans!!!!bo brakuje 3cm,welonokazalo sie ze ma odwrotnie przyszyty grzebyk,i zrobiony poprostu niechlujnie!!!!nie wspomne ze mialy byc dwa jeden dlluuugi ciagnacy sie po ziemi i krotszy do tanczenia,jakos panie o tym zapomnialy,,,,,,,ja w ryk,swiadkowa panika co tu robic???tydzien przed slubem a ja mam nie dobra suknie??!!!!!!a do madonny juz nie wroce,do tych przemilych pan!!!!!przypomnialam sobie o mojej znajomej krawcowej,i ona ktora sama szyje slubne kiecki,jak ja zobaczyla to sie zalamala,co t_kasiek moze potwierdzic,,,okazalo sie ze trzeba wszyc fiszbiny bo suknia bedzie zle lezec,ktore pani w madonnie powiedziala ze sa nie potrzebne...stylu zapiecia ramiaczek byly na maciupenienkie plastikowe zatrzaski ktore odpadly same juz u niej,wiec nie wiem czy nawet do kosciola bym w nich doszla.....a co najgorsze powiedziala ze suknia jest BRUDNA I ze wyglada jakby byla uzywana!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: no poprostu szczeny nam opadly,a ja juz sie zalamalam zupelnie,bo miala to byc sukienka NOWa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale pania Aga zloty czlowiek powiedzial ze wszystko da sie zrobic,oddala do znajomego do pralni bo tak to musialabym czekac kilka dni,,,,i wszystko dzieki niej na wtorek bylo gotowe!!!! :D przepraszam ze tak sie rozpisalam,pewnnie bylo w tym troche mojej winy ze ich nie przypilnowalam ale nie mialam do tego glowy z roznych powodow,a  za taka kase jaka sie im nabija myslam ze taka rzecz nie moze sie zdarzyc!!!!!a FIRMIE MADONNA dziekuje za moc niespodziewanych wrazen,cisniem nerwow i strachu

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: salon mody ślubnej Madonna w Krakowie
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Lutego 2008, 11:40 »
zynelka ja bym im tego nie podarowała >:(

Z jednej strony rozumiem nerwy, że chcialas miec gotową kieckę na ślub i poszlas do znajomej krawcowej, jednakże sukienka na pewno nie kosztowała 100 zł, a nawet nie 1000 zł czy nawet 2000 zł więc ja zrobiłąbym im taką haję, że by sie nie pozbierały >:(
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline martadu
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 101
Odp: salon mody ślubnej Madonna w Krakowie
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Lutego 2008, 16:16 »
A ja zamówiłam sukienkę w MAdonnie w Katowicach- obsługa bardzo miła, nie moge złego słowa powiedzieć. Pani sprzedawczyni mówiła że maja ponoć świetne krawcowe więc mam nadzieję że nic złego sie nie wydarzy..

Offline Sarna

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.08.2008
Odp: salon mody ślubnej Madonna w Krakowie
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Lutego 2008, 10:35 »
Dziewczyny, nie w temacie, ale gdzie w Katowicach jest sklep Madonny?   :drapanie:

Offline martadu
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 101
Odp: salon mody ślubnej Madonna w Krakowie
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Lutego 2008, 23:18 »
W Katowicach jest na Kopernika strony www proszę podawać na PW

Offline matylda.m
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.07.2012
Odp: salon mody ślubnej Madonna w Krakowie
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Marca 2012, 09:57 »
Cytat: a_n_e_t_a23 link=topic=9776. msg494471#msg494471 date=1203000609
Cześć!Mam pytanie:czy któraś z was kupowała sukienkę w salonie Madonna w Krakowie lub Katowicach??Bardzo podobaja mi się suknie, które maja w swojej kolekcji,ale nie wiem jak wygląda tam obsługa :-\Dziękuje bardzo za wszystkie informacje :)

Ja tam kupiłam sukeinkę w salonie Adria w Nowej Hucie i jest najpiękniejsza ze wszystkich w całym mieście i wszystkich madonnach razem wziętych :D :D :D

Offline caroll087
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28-10-2012
Odp: salon mody ślubnej Madonna w Krakowie
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Kwietnia 2012, 15:48 »
Ja też nie jestem specjalną fanką Madonny, choć suknie mają rzeczywiście ładne, to wszyscy tam kupują i to mnie skutecznie zniechęca.