Autor Wątek: stanik na duży biust  (Przeczytany 2395 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maggie74
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
stanik na duży biust
« dnia: 21 Kwietnia 2005, 14:30 »
witam,

czy ktoś zna jakieś dobre modele staników bez ramiączek, które nadają się na duży biust? Bedę miała sukienke bez ramiączek i potrzebuję do niej stanik 75D, tylko zeby to nie była bardotka, bo te jeszcze bardziej powiększają optycznie biust a jednocześnie słabo go podtrzymują. Za sugiestie bede bardzo wdzięczna. Z uwagi na krój sukni (będzie dość dopasowana) wolałabym mieć gładki stanik, zeby nic nie przebijalo.

Offline davyjohn
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 751
  • Płeć: Mężczyzna
stanik na duży biust
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Kwietnia 2005, 14:42 »
Ciężko zaproponować dobre modele... zalezy wszystko od kształtu biustu, Twojej sylwetki... zdecydowanie doradzam mierzenie stanika pod suknię, wtedy wszystko pięknie będziesz widziała.
Jeśli piszesz że suknia jest dobrze dopasowana to nie powinnaś mieć problemów ze znalezieniem stanika. Acha, jak będziesz "podskakiwać" w samym staniku bez ramiączek to nie dziw się że wszystko będzie uciekać itd... Dopiero po założeniu sukni wszystko stanowi komplet. To taka rada dla Monii od razu bo kiedyś czytałem jakie harce wyczyniałaś w samym staniku, haha :D
Pozdrawiam

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
stanik na duży biust
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Kwietnia 2005, 23:11 »
Cytat: "davyjohn"
Ciężko zaproponować dobre modele... zalezy wszystko od kształtu biustu, Twojej sylwetki... zdecydowanie doradzam mierzenie stanika pod suknię, wtedy wszystko pięknie będziesz widziała.
Jeśli piszesz że suknia jest dobrze dopasowana to nie powinnaś mieć problemów ze znalezieniem stanika. Acha, jak będziesz "podskakiwać" w samym staniku bez ramiączek to nie dziw się że wszystko będzie uciekać itd... Dopiero po założeniu sukni wszystko stanowi komplet. To taka rada dla Monii od razu bo kiedyś czytałem jakie harce wyczyniałaś w samym staniku, haha :D
Pozdrawiam


  :roll:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"