Autor Wątek: krótkie koronkowe rękawki - czy są wygodne??  (Przeczytany 3711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ikusia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31-05-2008
krótkie koronkowe rękawki - czy są wygodne??
« dnia: 15 Listopada 2007, 10:42 »
Mam pytanie do dziewczyn, ktore miały sukienki w tym stylu.
Czy te rękawki są wygodne? Nasluchalam sie, ze koronka aby dobrze lezec musi byc bardzo sztywna, a wtedy rękawki hamują ruchy i suknia jest bardzo niewygodna. . .
Zgadzacie sie z tym??

Ikusia

Offline rajdowka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7240
  • Płeć: Kobieta
Odp: krótkie koronkowe rękawki - czy są wygodne??
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Listopada 2007, 11:21 »
hm... ja mialam bolerko z koronkowymi rekawkami i byly miekkie i wygodne.

Offline Beaataa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 570
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.07.2007
Odp: krótkie koronkowe rękawki - czy są wygodne??
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Listopada 2007, 13:02 »
Ja mialam koronkowy dekolt w lodke, cos a'la rekawki
Byly miekkie i wygodne :)
o ile wiem koronki nie da sie w tym miejscu naciagnac, czy dopasowac bo moze sie pozrywac.

Offline srebrny
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 332
  • Płeć: Kobieta
Odp: krótkie koronkowe rękawki - czy są wygodne??
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Listopada 2007, 16:51 »
ta druga jest śliczna :)

Offline adusiaxxx

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2385
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.04.2008
Odp: krótkie koronkowe rękawki - czy są wygodne??
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Listopada 2007, 21:52 »
To zależy od koronki czy będzie wygodna, niektóre są sztywne i drapią , a inne są wykonane z innego materiału i są mięciutkie. Także jak zmierzysz taką suknię to przekonasz się na własnej skórze  ;)

Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: krótkie koronkowe rękawki - czy są wygodne??
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Listopada 2007, 15:46 »
ja sama nie wiem wiem czy będę mieć rekawiczki........ musiałabym zobaczyc jak wyglądam a jeszcze żdnej sukienki ani rękawiczek nie mierzyłam :( jak na razie nie mam na to czasu

Offline ikusia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31-05-2008
Odp: krótkie koronkowe rękawki - czy są wygodne??
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Listopada 2007, 23:15 »
ja sama nie wiem wiem czy będę mieć rekawiczki........ musiałabym zobaczyc jak wyglądam a jeszcze żdnej sukienki ani rękawiczek nie mierzyłam :( jak na razie nie mam na to czasu

Ja wole mieć coś albo na ramionach albo na szyi... Jakoś gorsety, które trzymają sie tylko na piersiach nie podobają mi się.
Po Twojej dacie widzę, ze tez juz powinnas rozpoczac poszukiwania sukni. Ja zabralam sie za to w zeszłą sobote :/ Niestety tylko wtedy mam na to czas... A poza tym - niespecjalnie zachwycaja mnie wizyty w takich sklepach. Mało jest takich prostych, skromnych sukienek. A po drugie - mam troche wiekszy rozmiar niż 38 a takie "niby mierzenie" (bo tylko tak mozna nazwac wpychanie wszystkich od 34 do 50 rozmiaru do sukienki o numerze 38 ;)) nic nie daje, i nie mozna nawet sprawdzic czy coś jest wygodne czy nie. A tak szyć w ciemno to tez kiepski pomysł....
Ikusia

Offline adusiaxxx

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2385
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.04.2008
Odp: krótkie koronkowe rękawki - czy są wygodne??
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Listopada 2007, 14:35 »
ikusia niestety tak jest w większości salonów suknie są w takich rozmiarach jakie mają manekiny  ::) Zorientuj się gdzie w Twojej okolicy są salony z sukniami w innych rozmiarach, bo takie też bywają i zmierz dany fason, wtedy już będziesz wiedzieć co Ci pasuje, a co nie.

Nieraz mają też rozmiary 40, 42, więc watro popytać  :)

Offline ikusia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31-05-2008
Odp: krótkie koronkowe rękawki - czy są wygodne??
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Listopada 2007, 16:31 »
ikusia niestety tak jest w większości salonów suknie są w takich rozmiarach jakie mają manekiny  ::) Zorientuj się gdzie w Twojej okolicy są salony z sukniami w innych rozmiarach, bo takie też bywają i zmierz dany fason, wtedy już będziesz wiedzieć co Ci pasuje, a co nie.

Nieraz mają też rozmiary 40, 42, więc watro popytać  :)


Niestety, na razie nie udalo mi sie dowiedziec gdzie na Śląsku mogą być takie salony :(  A zwiedzilam juz K-ce i Bytom - i liiiipa :/
Ikusia

Offline adusiaxxx

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2385
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.04.2008
Odp: krótkie koronkowe rękawki - czy są wygodne??
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Listopada 2007, 22:39 »
Wiesz co, ja ostatnio mierzyłam w salonie Urszuli Mateji jedną suknię w rozm 40, więc na pewno znajdziesz coś fajnego  ;)

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
Odp: krótkie koronkowe rękawki - czy są wygodne??
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Grudnia 2007, 01:38 »
Ikusiu a w Bytomiu byłaś mierzyć sukienki, bo jak ja szukałam to wszystkie były na rozmiar 40.
A tak w ogóle to jak poszukiwania?
Zapomniałam dodać, ze ja mierzyłam takie suknie i nie czułam się w  nich komfortowo. To zależy jak są wykończone te rękawki, w suknia, która ja mierzyłam były na gumce i troszkę mnie uciskały podczas ruszania się.



Offline ikusia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31-05-2008
Odp: krótkie koronkowe rękawki - czy są wygodne??
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Grudnia 2007, 09:36 »
A gdzie w Bytomiu?? Bo ja odwiedziłam salon na dworcowej i na rynku, i tam standardowo 36/38 :/
Ikusia

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
Odp: krótkie koronkowe rękawki - czy są wygodne??
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Grudnia 2007, 10:46 »
ikusia fajny salon z niedrogimi sukniami jest na Jagiellońskiej nazywa się Ina a po za tym w Demetriosie w Bytomiu wszystkie sukienki były na mnie dużo za duże. Zresztą to samo było na Wirku w tej willi.
A masz już w ogóle coś upatrzonego?



Offline ikusia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31-05-2008
Odp: krótkie koronkowe rękawki - czy są wygodne??
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Grudnia 2007, 11:39 »
U mnie koniec roku to zawsze takie wariactwo w pracy, ze nawet nie mam kiedy pojezdzic za sukienką 
:( Obiecałam sobie ze po nowym roku obskocze jeszcze pare salonow... Swoją wizje juz mam :) Ale składa sie na nią pare fasonów ;) Podobają mi sie prosciutkie sukienki, tak jak wkleiłam powyzej.
Z tych rekawków chyba jednak zrezygnuje, bo faktycznie troche utrudniają ruchy. Byc moze wszystko zalezy od konkretnego modelu, ale i tak musze miec suknie szytą pod moj wymiar, wiec nie chce dopiero przy odbiorze sukienki przekonac sie, ze jednak jest niewygodna.
Skorzystam z Twojego doświadczenia i odwiedze te salony o ktorych wspominalas. Masz jeszcze jakies godne polecenia ?? :) Slyszalas jakies opinie na temat tego salonu na Wirku?
pozdrawiam
Ikusia

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
Odp: krótkie koronkowe rękawki - czy są wygodne??
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Grudnia 2007, 01:00 »
Ikusiu nie masz ani chwilki, zeby podejść gdzieś do salonu ślubnego???? Teraz jest najlepszy okres na kupno sukni ślubnej. Są przeceny i możesz kupić suknie nawet o 50% taniej. Wiem bo moja suknia zamiast 2450 kosztuje teraz 1890zl. A co do salonów w Rudzie...... nie podobałó mi się na Halembie. Przesympatyczna pani jest na Wirku i pozwoli ci mierzyć wszystko co chcesz  i będziesz mogła robić nawet foty.
Mam na myśli ten salon w domku na Wirku jak się jedzie w stronę Halemby. Zaraz obok jest komis samochodowy.
Zresztą tam są piękne suknie i niedrogie. Moja kolezanka, która wychodzi za mąż w sierpniu zddecydowała się tydzień temu na suknię wlaśnie z tego salonu.
Ciekawe suknie są tez na Nowym Bytomiu w Oliwii.

Jakę bedziesz chciała to podeślę ci stronki internetowe salonu na Wirku i tego na Nowym Bytomiu.