Autor Wątek: bolerko  (Przeczytany 2598 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline evita12
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • data ślubu: 31.05.2008
bolerko
« dnia: 15 Października 2007, 18:05 »
dziewczyny, co zakładacie do sukni z gorsetem? Do kościoła nie chcę wejść z odkrytymi ramionami,a bolerko jakoś mi nie pasyje. Suknie mam dwuczęściową  z perłowej tafty, spódnica w kształcie "A", gorset sznurowany, z przodu prosty(bez "wcięcia" na dekoldzie). Myślałam o szalu, ale może mi przeszkadać. Widziałam w sklepie takie szerokie dopinane ramiączka-motylki .może któraś je wypróbowała?

Offline u-lenka

  • Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. *****
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Kobieta
Odp: bolerko
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Października 2007, 18:22 »
Evita, zerknij do tego wątku.. https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=220
Znajdziesz tam wiele ciekawych przykładów nakryć ramion.. fakt, wiele z nich to właśnie bolerka, ale może coś wpadnie Ci w oko  ;)

Pozdrawiam ciepło!

Offline mk.mika
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1781
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 6 czerwca 2009
Odp: bolerko
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Października 2007, 19:11 »
Witam.
Ostatnio wpadły mi w łapki fotki ze ślubu i tam panna młoda miała piękny gorset jednakże podczas ceremonii ślubnej miała piękny szal pod kolor sukni który zakrył co miał zakryć, czyli ramiona i dekolt. Ona miała go tylko przerzucony natomiast myślę że można go spokojnie upiąć piękną agrafka lub jakąś spinką gdzie mogą być dodane kwiaty tak jak w bukieciku. Choć pewnie im delikatniej tym mniej będzie się rzucać w oczy.
Pozdrawiam ;)


Moje oczy są nadal zielone w moim oknie wciąż kwitnie nadzieja

RELACJA

Offline Lili-liliana

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.05.2010r.
Odp: bolerko
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Października 2007, 16:38 »
No a może jakiś ozdobny biały/ecru żakiecik?
Natalia 26.04.2012 Bartłomiej 10.01.2018