Autor Wątek: Pytanie do Was kochane!!  (Przeczytany 3593 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Pytanie do Was kochane!!
« dnia: 9 Października 2007, 22:52 »
 Więc zacznę do tego ,że ślub mam w lipcu 2008 i jak myślicie , czy juz mam szukać czegoś? Czy wiecie może cos o wypożyczalni sukien w Żninie? Czy jest tam duży  wybór i ogólnie? chciałabym wypożyczyc sukienkę , nie chce kupować . Nie wiem czego szukac i co może pasować do mojej sylwetki. Mam 175 wzrostu i jestem raczej szczupłą osobą. Normalnie jak pomyśle o tym to aż się boję ,że nie znajdę nic co będzie mi sie podobać :(

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Pytanie do Was kochane!!
« Odpowiedź #1 dnia: 9 Października 2007, 23:16 »
Ja bym poczekała. Jeszcze kuuupa czasu a w styczniu chyba wchodzą kolekcję na przyszły rok.

Moim zdaniem lepiej jeszcze chwilę poczekać :)

Wiem, że już się chce :) Więc to tylko zależy od Ciebie.



Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: Pytanie do Was kochane!!
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Października 2007, 08:59 »
Agnieszko - zaczekaj do stycznia i wtedy możesz wyruszyć na podbój salonów. Ja - na Twoim miejscu - nie poprzestałabym na jednym, wiesz a nie wolisz się wybrać do Poznania?


Offline gogosia1

  • mał(a)gosia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 98
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 lipiec 2007 godzina 15:00
Odp: Pytanie do Was kochane!!
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Października 2007, 09:56 »
Hej, a ja mam inne zdanie na ten temat, kolekcje na 2008 rok juz są , i włąsciwie jak sie zamówi przed końcem roku to można liczyć ze ceny sukienek bedą o wiele niższe niż po nowym roku. Tak przynajmniej było w moim przypadku :)
Sukienke zamówiłam pod koniec listopada - fason z kolekcji 2007 -  a zaczełam szyć w maju. I cena była z 2006 roku :)
Pozdrawiam gocha

Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: Pytanie do Was kochane!!
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Października 2007, 10:12 »
Do Poznania... hmmm no może..... Macie racje chyba poczekam  z tym do nowego roku:) Dzięki za opinie

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: Pytanie do Was kochane!!
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Października 2007, 10:37 »
Gogosia1 - z tego co przeczytałam to Agnieszka chce suknię wypożyczyć ;)


Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: Pytanie do Was kochane!!
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Października 2007, 10:46 »
O i to jest to:) Maja:) chcę wypożyczyć i Właśnie dlatego pytałam czy trzeba szybciej to załatwiać czy nie?

Offline Agnieszka_J

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 858
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16-17.08.2008 :)
Odp: Pytanie do Was kochane!!
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Października 2007, 11:41 »
Z tym wybraniem sie do salonów to też jest równie, ja już parę albo parenaście odwiedziłam  ;D i jest kilka moich typów i w kilku panie ekspedientki powiedziały mi, że niektóre suknie zostaną odesłane gdzieś tam, więc jakbym zaczęła chodzic w styczniu to ich już nie byłoby. Poza tym zdarzają się też fajne modele, które zostaną wykupione i ponownie ich nie sprowadzą, także ja uważam, że warto zaglądać do salonów częściej, nawet tylko popatrzeć.
Ja tam chodzę regularnie  8) chociaż tylko popatrzeć  8) I za każdym razem widzę jakiś model, który był wcześniej albo wypożyczony, albo jest nowy i od tego patrzenia już mi się za dużo podoba  :P

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Pytanie do Was kochane!!
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Października 2007, 12:43 »
Ale trzeba liczyć się też z tym, że nawet jeśli teraz zdecydujesz się na jakąś sukienkę, to ona do czasu Twojego ślubu będzie wypożyczona x razy.

Iść i popatrzeć ok, ale to samo można zrobi w styczniu.

Ja szukałam sukienki 4 miesiące wcześniej i myślę że to jest akurat. Babki w niektórych salonach mówiły nawet że najlepiej przyjść tak miesiąc przed i też będzie się miało śliczną i dopasowaną sukienkę ale miesiąc przed to już moim zdaniem za późno :)



Offline aniuska25

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2007
Odp: Pytanie do Was kochane!!
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Października 2007, 12:50 »
 8)   o kolejna Bydgoszczanka, jak miło, witam ;D
Ja tez szukałam sukienkijakies 5 miesięcy przed slubem i mysle, ze to wystarczająco, a teraz to mozna pochodzic poogladać bo to czysta przyjemność przecież ;D
O Żninie słyszałam wiele pozytywnych opinii, ale sama tam nie dotarłam - nie zdążyłam bo w Bydzi znalazłam moją sukienke i wiedziałam, że innej juz nie będę chciała 8) 8) 8)


Offline gogosia1

  • mał(a)gosia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 98
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 lipiec 2007 godzina 15:00
Odp: Pytanie do Was kochane!!
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Października 2007, 13:01 »
łups  :P sorki nie doczytałam :P :D ;D

Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: Pytanie do Was kochane!!
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Października 2007, 13:35 »
Aniuska, a Ty miałaś kupioną czy wypożyczoną? Też tak zrobię,ze pójdę dopiero szukać po nowym roku a jak na razie to poszukam czegoś w necie, jakiś inspiracji

Offline aniuska25

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2007
Odp: Pytanie do Was kochane!!
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Października 2007, 13:42 »
Aniuska, a Ty miałaś kupioną czy wypożyczoną?

Ja wypożyczałam, byłam baaaardzo zadowolona ;D Jak cos to służę informacjami, w końcu jestem juz po 8)


Offline Agnieszka1

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: Pytanie do Was kochane!!
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Października 2007, 13:45 »
A ile dałaś? czy opłaca sie wypożyczać czy lepiej kupić? a Gdzie wypozyczałaś w bydgosczy?

Offline aniuska25

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2007
Odp: Pytanie do Was kochane!!
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Października 2007, 07:28 »
Suknię wypozyczałam w salonie Romantica (nazwę chyba mogę podać  ::) ) w Bydgoszczy, zapłaciłam 1300zł, cena obejmowała wszystkie przeróbki (dopasowanie do mnie) oraz welon, który daja Tobie na pamiątkę (nie musisz zwracać). Ja byłam naprawdę bardzo zadowolona z obsługi no i z sukienki oczywiście. Czy opłaca sie wypożyczać? To już każdy musi sobie wyrobić zdanie na ten temat, suknia do kupienia kosztowała ok 3500-4000 nie pamiętam dokładnie, więc róznica jest. A dla mnie nie miało znaczenia czy suknie będzie moją własnością, zreszta potem byłby problem ze sprzedażą, a trzymać jej nie mam gdzie no i nie chciałam patrzeć jak żółknie, blaknie i traci blask, niech idzie w świat i słuzy innym tak jak mi ;D Aha, suknia wyglądała jak nowa, nie było na niej absolutnie żadnych śladów uzytkowania a na pewno przede mną juz komuś posłużyła 8) 8) 8)


Offline madejka3
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 274
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pytanie do Was kochane!!
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Stycznia 2008, 09:38 »
witam,

ja tez zdecydowanie jestem za wypozyczeniem, teraz jest mnostwo salonow i nie ma problemu z dostepem do sukien.
Ja mam slub we wrzesniu, ale juz chyba w tym tygodniu wybiore suknie bo tak jak juz ktos wspomnial, jak ktos nie zaklepie do wypozyczenia to ja sprzedaja a drugiej takiej nie zamawiaja :(