Autor Wątek: organizacja ślubu i wesela  (Przeczytany 2781 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mańka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
organizacja ślubu i wesela
« dnia: 14 Sierpnia 2007, 23:54 »
Witam! Myślę o założeniu firmy, która pomagałaby w organizowaniu uroczystości ślubnych i weselnych.  Czyli wyręczała Państwa Młodych i zapewne połowę ich rodziny ;) w sprawach organizacyjnych.  To znaczy, rezerwacja odpowiedniej sali, przystrojenie, catering, alkohol, muzyka, samochód, kwiaty + kościół, fotograf, filmowanie, tort, zaproszenia, stroje, fryzjer  itp. . .  Oczywiście wszystko po wsześniejszym ustaleniu preferencji przyszłych małżonków.  Wiem ile nerwów i czasu kosztuje przygotowanie takiej uroczystości.  Firma oczywiście poleca i proponuje sprawdzone sale, muzyków itp, negocjuje ceny, uzyskuje rabaty i rezerwuje terminy.
 Pozwalam sobie zadać Wam pytanie no bo komu jak nie Wam?  :) Czy bylibyście skłonni zlecić przygotowanie swojej uroczystości takiej firmie? Dziękuję za wszelkie ospowiedzi i podpowiedzi.  Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego!!

Offline aneta_81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3666
  • Płeć: Kobieta
  • Szczęśliwa, spełniona..
  • data ślubu: 22.07.2006
Odp: organizacja ślubu i wesela
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Sierpnia 2007, 13:06 »
czesc!
 z checia bym zlecila... moze szukanie zespolu... ciasta, tortu, wyszukanie wiazanki slubnej , moze jeszcze pomoc w poszukaniu fryzjera i wizażystki ........ale to by bylo chyba wszystko.

z reszta poradzilabym sobie sama !
nawet wiecej.. ze wszystkim poradzilam sobie sama :) w koncu to raz w zyciu, wiec dla mnie te przygotowania to byla przyjemnosc. nie powiem, ze nie kosztuje to troszke nerwow, ale mysle ze sie oplacalo.

pomysl sie na pewno sprawdzi u osob bardzo zajetych, zabieganych... wiec radze jednak spobowac!