Autor Wątek: napoje bezalkoholowe  (Przeczytany 3985 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mima25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007
napoje bezalkoholowe
« dnia: 2 Sierpnia 2007, 00:31 »
Witam was serdecznie! Jestem tutaj od niedawna. . .  Za ok.  2 tyg.  mamy ślub no i wesele.  Jeszcze nie kupiliśmy napaoje bezalkoholowe bo nie bardzo wiemy ile tego kupić  ??? Może ktoś z was się orientuje ile czego przypada na głowę. . .  Z góry dziękuję.  Pozdrawiam

Gabiś
  • Gość
Odp: napoje bezalkoholowe
« Odpowiedź #1 dnia: 2 Sierpnia 2007, 08:41 »
mima25 Witam Cie bardzo serdecznie. Myśłę że ten wątek powinnaś zamieścić w innnym dziale to szybciej otzrymasz odpowiedź... Ja niestety jeszcze się nie orientuję:)

Offline mima25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007
Odp: napoje bezalkoholowe
« Odpowiedź #2 dnia: 2 Sierpnia 2007, 11:20 »
A w którym dokładnie bo jeszcze nie bardzo się orientuję co gdzie szukać? Dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam

Offline agi_82
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 302
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2007r.     godz. 15:00
Odp: napoje bezalkoholowe
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Sierpnia 2007, 11:55 »
mima napisz skąd jesteś, a najlepiej umieść posta w regionalnym

Offline mima25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007
Odp: napoje bezalkoholowe
« Odpowiedź #4 dnia: 2 Sierpnia 2007, 11:58 »
Jestem z Tczewa koło Gdańska. . .  A ty?

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Odp: napoje bezalkoholowe
« Odpowiedź #5 dnia: 2 Sierpnia 2007, 12:11 »
Dziewczyny to ja troszke pomarudze.
Po pierwsze taki temat juz byl - wystarzcy poszukac. Zanim załozycie nowy temat plisss przejzyjcie forum.
Oto link do tematu https://e-wesele.pl/forum//index.php?topic=1164.0

Po drugie dzial na ten temat jest dobry - po co niby ma byc w regionalnych ? Przeciez ilosci napojow nie dzieli sie na regiony :P Tam tylko sa tematy strikte regionalne jak np. pytania o fotografa ze slaska.

Offline mima25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007
Odp: napoje bezalkoholowe
« Odpowiedź #6 dnia: 2 Sierpnia 2007, 12:18 »
Dziękuję za pomoc. . .  Pamiętaj że jestem tutaj od wczoraj i nie mam zbytnio czasu na grzebanie wielogodzinne żeby odszukać odpowiedzi na interesujący mnie temat a ślub tuz tuż. . . 

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Odp: napoje bezalkoholowe
« Odpowiedź #7 dnia: 3 Sierpnia 2007, 17:27 »
Eee... to mi teraz kopara opadła.
Nie masz czasu na wielogodzinne grzebanie a my mamy miec na nie czas ?
Zadna z nas nie ma obowiązku podawania Ci odpowiedzi "na talerzu".
Kazda sama sobie szuka potrzebnych info .

Offline mima25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007
Odp: napoje bezalkoholowe
« Odpowiedź #8 dnia: 4 Sierpnia 2007, 02:05 »
Anatalis, kobitko! Od kiedy jesteś na tej stronie? Po ilości wiadomości można stwierdzić że całkiem sporo. . .  Ja nie czekam na podanie odpowiedzi na talerzu i nie gniewaj się, ale ty byś była ostatnią osobą od której bym się tego spodziewała. . .  Miłe przywitanie! Dzięki. . .  Poza tym nic o mnie nie wiesz więc nie osądzaj mnie po kilku słowach. . .  W życiu pewnie nie przeżyłaś nawet połowy z tego co ja. . .  I nie mówię o miłych rzeczach niestety. . .  Poza tym kiedy będziesz dwa tygodnie przed ślubem to zobaczymy jak sama nie będziesz wiedziała w co ręce włożyć.  I możes sobie tłumaczyć że praktycznie wszystko masz dopięte na ostatni guzik, ale. . .  zawsze coś ci umknie. . .  To jest nieuniknione.  Przykre. . .  ale prawdziwe.  Pozdrawiam i życzę więcej serdeczności dla laików i tych doświadczonych. . .   :(

Offline ewak
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 390
Odp: napoje bezalkoholowe
« Odpowiedź #9 dnia: 4 Sierpnia 2007, 06:31 »
Mima25, to ze masz slub za 2 tygodnie nie upowaznia Ciebie do lamania regulaminu forum. Zasada jest taka, ze watkow sie nie powiela.

Antalis jest moderatorem i ma za zadanie pilnowac porzadku i ze tak gornolotnie napisze - stac na strazy wspomnianego regulaminu. Musiala wiec jakos zareagowac. Musze przyznac, ze moim zdaniem, napisala swojego posta zyczliwie (chociazby uzyla w swojej odpowiedzi slowa "prosze" (a dokladniej plisss ;))), byla takze pomocna (podala linka, z ktorego mozesz sie cos wiecej dowiedziec i tam ponowic swoje pytanie). Nie rozumiem zatem Twjego oburzenia.

Naprawde stres przedslubny nie upowaznia do jakiegos specjalnego traktowania.

PS. Antalis slub ma juz za soba. Uprzedzajac Twoje oskarzenia - ja tez juz jestem mezatka.
PS1. U nas na osobe byly 4 litry napojow (wesele z poprawinami) :los:
Siumao - rocznik 2006, mala, ekonomiczna, naped na 4 lapy, awangardowa laciata tapicerka, serwisowana u autoryzowanego weta, pieknie sie prowadzi na smyczy.

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Odp: napoje bezalkoholowe
« Odpowiedź #10 dnia: 4 Sierpnia 2007, 07:31 »
Ewak dzieki.
Grzecznie poprosilam o nie powielanie tematow bo takie sa tutaj zasady.Juz dla swietego spokoju podalam link do takiego tematu. Mowisz ze nie czekalas na podanie odp. na talerzu ?? To po co zakladalas temat ? Chyba tylko po to by dostac konkretna odpowiedz, na dodatek napisalas ze nei masz zcasu przeszukiwac innych tematow to jak to nazwac ??
Jestem mezatka juz od 11 miesiecy i nie bralam sie za napoje na 2 tygodnie przed - to kwestia organizacji.
I skad Ty mozesz wiedziec co ja w zyciu przezylam  ??? Nie interesuje mnie co Ty masz za soba, jednakze Twoje przezycia ( jakiekolwiek by nie byly ) nie upowazniaja nas do specjalnego traktowania Twojej osoby.
Kazdy nowicjusz zostaje nakierowany na dobry temat ( tak tez sie stało z Tobą ) .
Jesli domagasz sie szacunku szanuj takze osoby bedace na forum i zasady tutaj panujace.

Koniec tematu. Pozdrawiam

Offline mima25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007
Odp: napoje bezalkoholowe
« Odpowiedź #11 dnia: 4 Sierpnia 2007, 11:23 »
Od Antalis: "I skad Ty mozesz wiedziec co ja w zyciu przezylam   Nie interesuje mnie co Ty masz za soba, jednakze Twoje przezycia ( jakiekolwiek by nie byly ) nie upowazniaja nas do specjalnego traktowania Twojej osoby."
A czy ja cię o to prosiłam... ? I pamiętaj że ja ciebie nie osądzam... Bardzo mi zależało na tym by ktoś mi udzielił rady bo właśnie byłam przed wyjazdem do hurtownii... Wpadłam na pomysł by poszperać po internecie. Myślałam że coś znajdę... A tu takie przywitanie... Okazało się teraz że kupiliśmy za dużo ale to nic... Jestem tutaj nowa i naprawdę czasem się gubię... Szkoda że tak się traktuje nowe osoby. Myślę że już się nie odezwę... Pozdrawiam.
P.S. Jestem pewna na 100% że nie umieścisz mojej wypowiedzi... co już wielokrotnie się zdarzyło w moim przypadku...

Gabiś
  • Gość
Odp: napoje bezalkoholowe
« Odpowiedź #12 dnia: 4 Sierpnia 2007, 20:30 »
mima25 mogłabyś się nie osłabiac dziewczyno!! Tyle czasu jestem tu na forum i jeszcze chyba czegoś takeigo nie widziałam : zamiast dziękuję to jakieś pretensje masz!! Nikt cię nie zmusza do korzystania z tego forum !

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Odp: napoje bezalkoholowe
« Odpowiedź #13 dnia: 6 Sierpnia 2007, 12:28 »
Gabis szkoda nerwow :)

To P.S. jest bardzo Ciekawe tylko nic z niego nie rozumiem :)

Offline justyska

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
Odp: napoje bezalkoholowe
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Sierpnia 2007, 15:05 »
Ojej!!!Ale tutaj sie porobilo :-\ :-\ :-\ :-\ :-\