Autor Wątek: Zespół Vega z Bydgoszczy  (Przeczytany 4081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PaulaPrzem
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2008
Zespół Vega z Bydgoszczy
« dnia: 29 Lipca 2007, 19:03 »
Czy ktoś słyszał jak ten zespól gra??? Albo zna opinie na ten temat??? Będę wdzięczna za wszelkie info.  A moze znacie jakiś wart polecenia zespół z Bydgoszczy lub okolic???? BŁAGAM O POMOC!!!!!! :-\




Offline szajbik

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: kiedy będzie to będzie
Odp: Czy ktoś zna zespół Vega z Bydgoszczy??
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Lipca 2007, 12:24 »
PaulaPrzem o zespole Vega nie słyszałam, ale przesłałam wam kilka namiarów na inne zespoły na prv. Mam nadzieję, że coś sobie wybierzecie  :) :)
A jak idą wasze przygotowania :?: :?: Co macie już zorganizowane :?: :?:
Dobrze, że ktoś nowy się pojawił  :skacza:, bo w tym naszym regionalnym dziale to cisza, nic się nie dzieje, nikt nic nie pisze a szkoda  :( :(
Pozdrawiam  :przytul:

Offline aniuska25

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2007
Odp: Czy ktoś zna zespół Vega z Bydgoszczy??
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Lipca 2007, 12:41 »
Moja kolezanka na weselu miała ten właśnie zespół, była bardzo zadowolona. Nam nie udało sie na nich załapać bo termin mielui zajęty, ale tez znaleźlismy fajny zespół  ;) Nazywa się Axel i jest z Maksymilianowa. O tym jaie wrażenia będę mogła za dwa miesiące napisać ;D Ale podsyłam na priwka adres strony, można demo posłuchać. Daj znać jak znajdziesz zespół 8)


Offline PaulaPrzem
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Czy ktoś zna zespół Vega z Bydgoszczy??
« Odpowiedź #3 dnia: 6 Sierpnia 2007, 19:51 »
Na razie mamy już salę załatwioną - myślałam,ze to z tym będzie najwięcej problemów, zwłaszcza,że wszystko załatwiamy na odległość.  Jednak schody zaczęły się szukając zespołu. . . .  albo nie mają terminów, albo chca takiej kaski, że szok, albo za dojazd do Bydzi sobie słono liczą. . . Jednak ejstem dobrej myśli.  Nie wiem tylko czy za coś sieę teraz już brać, czy na razie dac sobie spokój na jakiś czas. . .  w końcu mamuy jescze rok. . . .




Offline szajbik

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: kiedy będzie to będzie
Odp: Czy ktoś zna zespół Vega z Bydgoszczy??
« Odpowiedź #4 dnia: 6 Sierpnia 2007, 22:02 »
PaulaPrzem jestem dobrej myśli i trzymam kciuki za znalezienie zespołu. A doszła do was wiadomość ode mnie z namiarami na zespoły??
Ja mialam podobny problem. Albo terminy mają już zajęte, albo cenę śpiewają taką, że szkoda gadać.
Ja również załatwiałam wszystko na odległość i jak sobie sprawdzicie to dużo jest forumek, które załatwia na odległość i dają radę więc wierzę, że wam też pojdzie pomyślnie  :) :)
Mogę Wam poradzić, żebyście sobie jeszcze jak najszybciej załatwili fotografa, kamerzystę i termin w kościele. A potem już pomału resztę.
W razie pytań piszcie. Pozdrawiam

Offline PaulaPrzem
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Czy ktoś zna zespół Vega z Bydgoszczy??
« Odpowiedź #5 dnia: 7 Sierpnia 2007, 12:32 »
Zespół juz prawie mamy. . . . .  z Gdańska,ale neiżle śpiewają (jest tam też kobitka) i nawet nie biora aż tak dużo.  Co do koscioła to jescze nic nie uzgadnialiśmy,bo jak byliśmy w parafii to powiedziano nam,że jescze za wcześnie.  Zresztą nie wiemy dokładnie w którym kościele chcemy wziąć ślub, ponieważ u nas w parafii kościół jest ciągle w budowie,więc tam za bardzo nie chcemy.  Co do filmowca,to ten którego chcieliśmy też ma już ternim zajęty,wiec będziemy teraz szukac innego. 

BUZIACZKI:)) ;)




Offline MadziaAdi

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2008
Zespół Vega z Bydgoszczy
« Odpowiedź #6 dnia: 4 Września 2007, 22:09 »
Kochani potrzebna opinia na temat zespołu Vega z Bydgoszczy. Jak grają, jak śpiewają i jak bawią się goście?z tego co widać na ich demo to wszytsko ok, ale potrzebna opinia do podjęcia ostatecznej decyzji!!! :)

Offline Kasiuniuńka

  • zapraszam!!!
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 251
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.08.2008
Odp: Zespół Vega z Bydgoszczy
« Odpowiedź #7 dnia: 4 Września 2007, 22:52 »
mam dokładnie ten sam problem:)

Offline ka_ha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.06.2008
Odp: Czy ktoś zna zespół Vega z Bydgoszczy??
« Odpowiedź #8 dnia: 3 Lipca 2008, 21:21 »
Juz w niejednym watka polecalam goraco zespol Vega.  Rewelacyjne trio, wokalistka ma piekny glos i umiejetnosc zabawiania  gosci.  Nie bedziecie zalowac jesli tylko znajdziecie wolny termin - my rezerwowalismy ten zespol dokladnie rok przed weselem:)

Offline Kasiuniuńka

  • zapraszam!!!
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 251
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.08.2008
Odp: Zespół Vega z Bydgoszczy
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Października 2008, 10:28 »
ja rowniez polecam zespol VEGA!!! sa super! ;D

Offline kaja1978
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: MAJ2009
Odp: Zespół Vega z Bydgoszczy
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Stycznia 2009, 20:45 »
hej wokalistki juz nie ma! Byłam zdecydowana na ten zespol, grali u kolezanki i sporo tu swietnych opinii o tej babce.  Facet z zespolu powiedzial mi ze ona juz nie spiewa! bez niej ten zespol juz chyba nie bedzie taki sam!!!!

Offline murasiaasia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27 czerwiec 2009
Odp: Zespół Vega z Bydgoszczy
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Lutego 2009, 07:26 »
 Dziewczyny ja wiem w jakim zespole śpiewa teraz :) była wokaliska VEGI. Namiary mogę przesłać na piv.

Offline wallstreet
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Zespół Vega z Bydgoszczy
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Lutego 2009, 14:16 »
Ja mam wrażenie że ciągle pojawiają sie te same zespoły i te same nazwy. . .  szukajcie głębiej a znajdziecie lepiej ;-) Ja kierowałam sie forum kiedy szukaliśmy naszego zespołu ale miałam lekki dystans do tych najbardziej polecanych. . .  i chyba dobrze zrobiliśmy bo nie wzieliśmy żadnego z tych polecanych tak gorąco na forum hm. . .  o czym to świadczy. . .  i nie dlatego żeby mieli termin zajęty ;-)
pozdrawiam

Offline bogi
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.10.2009
Odp: Czy ktoś zna zespół Vega z Bydgoszczy??
« Odpowiedź #13 dnia: 8 Marca 2009, 10:36 »
Jakie wrażenie z zespołu Axel Band z Maksymilianowa?