Autor Wątek: Wujek Ksiądz  (Przeczytany 2047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ...milunia...

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Wujek Ksiądz
« dnia: 24 Lipca 2007, 00:51 »
Zdecydowałam ze ślubu udzielać będzie mój wujek - ksiądz. Logiczne że będzie także gościem na weselu. Ale teraz pytanie czy proboszcza też powinnam zaprosić na jakiś poczęstunek na salę skoro to nie on udzieli nam ślubu? Proszę o odpowiedź i Wasze opinie

Gabiś
  • Gość
Odp: Wujek Ksiądz
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lipca 2007, 07:41 »
Wiesz to już zalezy od Ciebie i tradycji u was panujacych. U mnie raczej nie zaprasza sie księdza proboszcza chyba że ktoś ma dobry kontakt z księdzem:) Mi też slubu będzie udzielał wujek, ale księdza zaproszę ze względu na to ze znam go od dawna i jest znajomym moich rodziców.

Offline kawaii2
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30-08-2008
Odp: Wujek Ksiądz
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lipca 2007, 18:11 »
Nam też będzie dawał ślub mój wujek. Proboszcza nie wiem czy zaprosimy, jednak pewnie będzie i sporo innych księży, bo msza raczej na pewno będzie koncelebrowana, bo masa znajomych wujka jest też naszymi znajomymi. Nie liczyłam jeszcze kto będzie, ale teraz jak myślę o nowych gościach, których zaprosimy, to wyjdzie na pewno ponad 200 osób, może z 230..

Offline Joasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Kobieta
  • Patusiowa mamusia
  • data ślubu: 04.08.2007
Odp: Wujek Ksiądz
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lipca 2007, 17:30 »
U mnie w rodzinie ślubu udziela mój kuzyn i jeżeli jest to nie w jego parafii to musi być msza koncelebrowana. Ale nigdy nie jest zapraszany drugi ksiądz na wesel, zwłaszcza, ze czasami nawet do dnia ślubu nie wiadomo kto będzie koncelebrował.

Offline Beacia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 964
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19. 07. 2008 r.
Odp: Wujek Ksiądz
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Listopada 2007, 17:25 »
Nam ślubu będzie udzielał mój wujek. oczywiście będzie on zaproszony na wesele. naszego proboszcza (który czasem przychodzi do nas tak bez okazji) chyba zaprosimy na obiad. tym bardziej, że obaj znają się z seminarium.

Offline anika

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 6.09.2008
Odp: Wujek Ksiądz
« Odpowiedź #5 dnia: 8 Lutego 2008, 14:00 »
U nas ksiedzem udzielajacym nam ślubu będzie kolega zklasy licealnej mojego narzeczonego.
Tak sobie kiedys obiecali:)
ps. a może któraś z Was będzie tak dobra i napisze mi jak wkleic to odliczanko. . .
:( :( ???

: