Autor Wątek: Co sądzicie o sukience???  (Przeczytany 4117 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ka_śka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.09.2008
Co sądzicie o sukience???
« dnia: 4 Lipca 2007, 19:56 »
Oto moja kieca, którą mam zamiar szyć na wymiar, z niewielkimi zmianami, mianowicie, nie chcę tego kwiata z boku, suknia ma być biała, a hafty na fartuszku nie mają tworzyć takich kul, tylko mają tak się wić, tak jak na brzuchu.  Tylko tak się zastanawiam czy i tak ta sukienka nie będzie za skromna. . .  Z drugiej strony na pewno nigdy nie chciałam gorsetu i bezy, a ona wygląda elegancko.  Tak, żeby było łatwiej doradzać powiem, że jestem brunetką, 170 cm wzrostu, rozmiar 36, mały biust (mój największy mankament).

Offline Ewcik
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Co sądzicie o sukience???
« Odpowiedź #1 dnia: 5 Lipca 2007, 00:19 »
Ja uważam, że ta kiecuchna bardzo ładna jest. . . . . .  Skromna ale elegancka, a jeśli dodatkowo dobrze sie w niej czujesz to SUPER. 
Mi się bardzo podoba.  Ja też mam skromną sukienkę i tez się obawiałam, że może zbyt skromna, ale ostatnio uświadomiłam sobie, że najważniejsze jest to zeby dobrze się w niej czuć!!! A panna młoda czy skromna czy nie zawsze jest gwiazdą programu. . .  razem ze swoim młodym oczywiście ;)
[/url]

Offline adusiaxxx

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2385
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.04.2008
Odp: Co sądzicie o sukience???
« Odpowiedź #2 dnia: 5 Lipca 2007, 11:29 »
Suknia bardzo ładna, tylko te gumki na ramionach bym zmieniła, bo tak jakoś dziwnie wyglądają, ale ogólny efekt jest bardzo fajny  ;)

Offline Ka_śka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.09.2008
Odp: Co sądzicie o sukience???
« Odpowiedź #3 dnia: 5 Lipca 2007, 13:39 »
Dzięki wielkie, właściwie to uwazacie tak samo jak ja, chociaż o tych rękawkach na razie nie myślałam, ale faktycznie, może przydałoby się zrobić jakieś gładkie, a nie takie marszczone. 

Offline adusiaxxx

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2385
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.04.2008
Odp: Co sądzicie o sukience???
« Odpowiedź #4 dnia: 5 Lipca 2007, 14:08 »
Może jak one się naciągną, to inaczej będzie to wyglądało  :drapanie: Możesz też zastąpić je gładkim materiałem, a w środek wciągnąć delikatne gumeczki  :drapanie: Ale to jest według mnie już najmniejszy problem ;) Najważniejsze że się w niej dobrze czujesz  :tak_2:
Napisane: Lipiec 05, 2007, 14:03:27
A powiem Ci , że tam z boku jakiś kwiat mógłby być, albo jakaś róża, bo ten kwiat co jest na sukience coś mi się nie widzi, najlepiej jakby był z tego materiału co sukienka  :drapanie:

Napisane: Lipiec 05, 2007, 14:07:19
I może jeszcze dół sukni bym jakoś ozdobiła, może tym haftem  :drapanie:

Offline Ka_śka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.09.2008
Odp: Co sądzicie o sukience???
« Odpowiedź #5 dnia: 5 Lipca 2007, 15:15 »
Raczej nie zdecyduję się na żaden kwiat, bo kwiaty będę miała przecież w ręku  ;D
Jeśli chodzi o dół to niech sobie będzie taki prosty, bo chciałabym żeby hafty były tylko na fartuszku, ale żeby się tak ładnie układały w jakiś roślinny motyw  ::)

Offline elisabeth81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7820
  • Płeć: Kobieta
Odp: Co sądzicie o sukience???
« Odpowiedź #6 dnia: 5 Lipca 2007, 15:39 »
Kasia, moja sukienka ślubna byla w tym stylu. i od razu mówię ze biust w niej ginie, jak mam normalnie w miarę spory biust a w tej wyglądał jakby go w ogóle nie było...trzeba go było podrasować :)
"Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo. Ja zapisuję rano, co mam zrobić. A chwilę potem skreślam połowę"

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Co sądzicie o sukience???
« Odpowiedź #7 dnia: 5 Lipca 2007, 20:06 »
Sukienka bardzo ładna, ja bym tylko te ramiączka zmieniła bo wyglądają mi na takie ograniczające ruchy :)



Offline Ka_śka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.09.2008
Odp: Co sądzicie o sukience???
« Odpowiedź #8 dnia: 6 Lipca 2007, 10:35 »
Chciałam zrobić cytat do posta elizabeth81, ale nie umiem...
Kurcze, to niefajnie że biust w niej ginie, bo ja już i tak nie mam się czym pochwalić. Ale z drugiej strony jak patrzę na takie modele odcinane nad piersiami to mi się zdaje że w tym też mi nie będzie za dobrze. Myślałam, że te marszczenia coś pomogą i będzie się zdawało optycznie więcej w tym dekollcie. Ale teraz to już sama nie wiem... :-\

Offline Ka_śka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.09.2008
Odp: Co sądzicie o sukience???
« Odpowiedź #9 dnia: 6 Lipca 2007, 11:53 »
Zaczęłam szukać innych modeli i oto co udało mi się znaleźć. Może podpowiecie co będzie najbardziej pasowało do mojej figury, tak żeby ukryć braki a pokazać dobre strony.

Napisane: Lipiec 06, 2007, 11:44:59
Zdjęć też nie bardzo umiem wklejać... ;D

nr 1)

Napisane: Lipiec 06, 2007, 11:48:21
2)

Napisane: Lipiec 06, 2007, 11:49:56
Niezbyt mi to wyszło.. No cóż.

Offline Ka_śka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.09.2008
Odp: Co sądzicie o sukience???
« Odpowiedź #10 dnia: 6 Lipca 2007, 12:09 »
Nie ukrywam, że mnie najbardziej urzekła ta pierwsza. NOBI.  :skacza: :skacza:

Offline Kastor (Olcia)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3244
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.04.2006cywilny 28.04.2
Odp: Co sądzicie o sukience???
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Lipca 2007, 15:21 »
mi tez najbardziej podoba sie  nobi ;)

Offline agami87

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
Odp: Co sądzicie o sukience???
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Lipca 2007, 16:38 »
mnie też najbardziej podoba sie nobi, ew.  sofia;
najlepiej zorientujesz się, gdy poprzymierzasz sukienki i wtedy zorientujesz się, w jakiej twój biust ajleoiej się prazentuje, i w której dobrze się czujesz  :)
vouloir c'est pouvoir

Offline Nioka27

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.07
Odp: Co sądzicie o sukience???
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Lipca 2007, 17:46 »
Ja także jestem za Nobi.

Offline evita12
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • data ślubu: 31.05.2008
Odp: Co sądzicie o sukience???
« Odpowiedź #14 dnia: 9 Sierpnia 2007, 13:46 »
a mi najbardziej podoba się sukienka Kasi, ale faktycznie ,bez kwiatka, niby skromna, ale dekold i zakładki w talii są bardzo eleganckie; co do rozmiaru biustu, mam ten sam problem, ktory przecież nie jest aż tak poważny- ja na każde "większe wyjście" wkładam za duży biustonosz i "uzupełniam " go wkładkami, polecam żelowe; możesz też kupić sobie żelowy "biustonosz" ,a są to same miseczki- nie wypadną bo mają taką specjalną taśmę i przyklejają się do ciała, jak pończochy samonośki, dostępne na allegro. 

Offline Ka_śka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.09.2008
Odp: Co sądzicie o sukience???
« Odpowiedź #15 dnia: 9 Sierpnia 2007, 20:54 »
a mi najbardziej podoba się sukienka Kasi, ale faktycznie ,bez kwiatka, niby skromna, ale dekold i zakładki w talii są bardzo eleganckie; co do rozmiaru biustu, mam ten sam problem, ktory przecież nie jest aż tak poważny- ja na każde "większe wyjście" wkładam za duży biustonosz i "uzupełniam " go wkładkami, polecam żelowe; możesz też kupić sobie żelowy "biustonosz" ,a są to same miseczki- nie wypadną bo mają taką specjalną taśmę i przyklejają się do ciała, jak pończochy samonośki, dostępne na allegro. 

Hmmm, no to dobry pomysł. A masz już doświadczenia z tymi biustonoszami? Bo ja się kiedyś zastanawiałam czy on w trakcie imprezy, na przykład pod wpływem wilgoci, się nie odklei... A co do uwydatniania biustu to na tę najważniejszą okazję na pewno coś ciekawego wymyślę... Chyba że zdam się na naturalność i wtedy będę stylizowana na młodziutką dziewczynkę (z reguły ludzie dają mi 16-17 lat, chociaż nie wiem dlaczego  :-\)

Offline leeloo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.11.2007
Odp: Co sądzicie o sukience???
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Września 2007, 13:51 »
sukienka ladna :)
jak wiekszosc uwazam,ze cos z tymi gumkami musisz zrobic.
moznaby tak z jakiegos bialego szyfonu lub satyny zrobic takie ramiaczka, ktore bylyby zmarszczone podczas wszyswania. . .