Autor Wątek: suknie na Podkarpaciu  (Przeczytany 2778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kociaczek20
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
suknie na Podkarpaciu
« dnia: 11 Czerwca 2007, 15:25 »
cześć dziewczyny
mam takie pytanie czy udało się wam sprzedać suknie ślubne? ja ogłosiłam swoją ofertę i odezwało się kilka dziewczyn, ale z innych regionów( głównie Pomorza) i uważają, że za daleko na Podkarpacie.  nie dziwię sie w sumie ładny kawałek z Gdańska, ale czy w naszym regionie naprawdę nikt nie kupuje sukni???????/

Offline kociaczek20
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: suknie na Podkarpaciu
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Czerwca 2007, 09:41 »
hmmm nie ma nikogo kto odpowie:( szkoda. . . . .

Offline justyska

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
Odp: suknie na Podkarpaciu
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lipca 2007, 15:54 »
Juz odpowiadam ;D ;D ;D ;D
Wydaje mi sie ze podkarpacie jest dosc biednym regionem i wiekszosc osob wypozycza suknie,nawet kupujac po slubie zostawiajha je z powrotem za polowe ceny!!!Takze roznie to bywa!!!
Napisane: Lipiec 25, 2007, 14:51:13
A i jeszcze jedna rzez!!Wydaje mi sie ze wiekszosc osob teraz woli wypozyczyc w salonie niz szukac w ogloszeniach,dlatego moze warto sie zastanowic nad odniesieniem do salonu i sprzedazy tam(oczywiscie jezeli ci sie nie trafi wczesniej kupiec)!!!

Offline kociaczek20
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: suknie na Podkarpaciu
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Lipca 2007, 17:04 »
dzięki za odpowiedz ale troszkę się dziwię jak ktoś nie ma za dużo kasy to chyba lepiej mu odkupić ładną raz noszoną suknię niż brać z wypożyczalni kieckę, którą nosiło już 20innych dziewczyn, a do wypożyczalni się nie opłaca bo oni dają grosze i sami zbijają biznes na sukni więc już lepiej trzymać w domu:)