Autor Wątek: czy któraś z was miała bądź będzie mieć pod suknią figi wyszczuplające albo...  (Przeczytany 2462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amarell

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.07
coś w tym rodzaju.....??? Moim mankamentem są oponki na brzuszku a co za tym idzie brak talii.Mam suknię z gorsetem i poważnie zastanawiam się nad załozeniem pod suknie jakiejs bielizny korygującej.Czy któraś z was dziewczyny miała kiedyś na sobie taki typ bielizny..czy ona rzeczywiście coś koryguje...no i czy odznacza się pod ubraniem?

Help....

...tak naprawdę

Offline kkotek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2463
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.09.2008
Powiem Ci tak.... Ja myslalam nad wyszczuplajacymi majtasami ale poki cos chyba sie nie zdecyduje (chociaz moze sie odwidzi za rok)!!
Wiem,ze sis W. na swoim slubie miala bielizne wyszczuplajaca i jak mi powiedziala tesciowa nie przewidzieli, iz owe majtki daja taki efekt i jak sie okazalo po zalozeniu dolu sukni (bo miala gorset i spodnice) po prostu jej zjezdzala spodnica!!
Wiec jesli jednak sie zdecydujesz np na majtki wyszczuplajace to uprzedz o tym krawcowa (jesli szyjesz suknie) lub kobitki w salonie zebys w dzien slubu nie miala "przykrej" niespodzianki iz cos jest nie tak!!!
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwca 2007, 17:15 wysłana przez kkotek »
Kajetan  *† 31.12.2015 (15 tc)
Paulinka ❤️ 19.03.2018

Offline Ania P.

  • Dopóki miłość nas dwoje łączy, świat się zaczyna, świat się nie kończy...
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2007 :*
Ja nosiłam kiedyś takie rajstopy na wystający efekt i byłam zadowolona z efektu. Wydaje mi się ,że taka bielizna nie odznacza się pod ubraniem, można chyba kupić taką bezszwową.