Autor Wątek: długie włosy są sexy  (Przeczytany 5472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
długie włosy są sexy
« dnia: 31 Maja 2007, 15:10 »
Wprowadzając na rynek nowy szampon Palmolive Naturals Długie i Błyszczące z ekstraktem
z oliwek producent szamponów Palmolive przeprowadził badanie, które ujawniło zależność między długimi włosami u kobiet a ich atrakcyjnością. W trakcie badania wybranej grupie kobiet i mężczyzn w Polsce, we Włoszech i Francji pokazano dwa zdjęcia. Obie fotografie przedstawiały tę samą kobietę w różnych fryzurach - z krótkimi i z długimi włosami. Opinie obu grup okazały się bardzo ciekawym materiałem do analizy.

Seksowne kobiety noszą długie włosy
Jeśli masz długie włosy, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! 75% mężczyzn woli umówić się na randkę z długowłosą dziewczyną. Powinnaś także wiedzieć, że mężczyźni uważają kobiety z długimi włosami za bardziej atrakcyjne, sexy i uwodzicielskie od krótkowłosych. Zaskoczona?
Badania potwierdziły, że prawie 90% mężczyzn uważa kobiety z długimi włosami za bardziej atrakcyjne od tych z krótkimi. Polacy i Włosi zdecydowanie uważają, że kobiety z długimi włosami są ładniejsze, bardziej kobiece
i seksowne. Jedynie Francuzi okazują się bardziej powściągliwi w wyrażaniu takich opinii.

Kobiety marzą o długich włosach dla siebie, wybierając krótkowłose przyjaciółki
Spotykasz się czasem z zazdrością ze strony swoich koleżanek? Być może dzieje się tak, ponieważ nosisz długie włosy? Przeprowadzone badania pokazały, że 56% kobiet uznaje długowłose kobiety za niebezpieczne rywalki. 86% kobiet zgadza się ze stwierdzeniem,
że długowłose dziewczyny wyglądają ładniej, bardziej kobieco i sexy. Natomiast te z krótkimi włosami są postrzegane jako bardziej “wyzwolone” i inteligentne. Dominuje opinia,
że nie uwodzą mężczyzn i w konsekwencji są bardziej lubiane przez inne kobiety.

Nieważne czy mieszkasz w Polsce, we Włoszech czy Francji - długie włosy są wszędzie obiektem pożądania
Masz prawie 40 lat i wciąż masz długie włosy? Zupełnie jak Włoszki! Natomiast Polki
i Francuzki zaczynają skracać swoje włosy zaraz po ukończeniu 25. roku życia.

We wszystkich trzech krajach kobiety decydowały się nosić długie włosy, ponieważ chciały w ten sposób poczuć się bardziej kobieco i atrakcyjne. Jako inny powód wymieniały także upodobanie swojego partnera do takiej fryzury (48% odpowiedzi) oraz to, że długie włosy pozwalają im na częstą zmianę fryzur (warkocz, kok, koński ogon i rozpuszczone włosy - ulubiona fryzura 80% kobiet). Przy wyborze krótkich włosów kobiety kierują się aspektem praktycznym - krótkie włosy są wygodne, łatwe w pielęgnacji i uczesaniu.


Chciałabyś, żeby długie włosy zapewniały Ci przede wszystkim atrakcyjny wygląd?
Niestety, z noszeniem długich włosów wiąże się także wymagająca pielęgnacja. Kobiety, które zdecydowały się na taką długość często skarżą się na połamane włosy i rozdwojone końcówki, przez co ich fryzura wygląda płasko i „bez życia”. A kobiety chcą przez cały czas wyglądać atrakcyjnie, dlatego starają się radzić sobie z tymi problemami używając różnych kuracji.
Badania wykazały pozytywne postrzeganie oliwki jako składnika do pielęgnacji włosów. Oliwa z oliwek jest powszechnie ceniona za swoje właściwości zmiękczające, nawilżające oraz pielęgnacyjne. Nasze babcie często wmasowywały ją we włosy, aby zapewnić im miękkość i blask.
Bibliografia
“Raport Palmolive, Wpływ długich włosów na kobiecą atrakcyjność” , Luty 2007
SMG/KRC, Luty 2007, metoda CAWI, Polska N=600, Włochy N=605, Francja N=602; wiek 20-50; 50% kobiet, 50% mężczyzn
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Maja 2007, 15:14 »
taaaaa ale zmyj tą oliwke z głowy potem!!!!!
Ja sobie raz zapodałam olej arganiowy (przywiezony z Maroka) - trzy razy pod rząd myłam głowę, żeby zlazło....
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline Kasia*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14875
  • Płeć: Kobieta
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Maja 2007, 15:32 »
Seksowne kobiety noszą długie włosy
Jeśli masz długie włosy, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! 75% mężczyzn woli umówić się na randkę z długowłosą dziewczyną. Powinnaś także wiedzieć, że mężczyźni uważają kobiety z długimi włosami za bardziej atrakcyjne, sexy i uwodzicielskie od krótkowłosych. Zaskoczona?
Badania potwierdziły, że prawie 90% mężczyzn uważa kobiety z długimi włosami za bardziej atrakcyjne od tych z krótkimi. Polacy i Włosi zdecydowanie uważają, że kobiety z długimi włosami są ładniejsze, bardziej kobiece
i seksowne.


szkoda że swoje obciełam w pażdzierniku ::)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline edea

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
  • data ślubu: 15.09.2007
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Maja 2007, 15:34 »
tak samo jest z nafta kosmetyczna... podobno pomaga... sprobowalam kilka razy i zrezygnowalam...
nafta nadal stoi w szafce w lazience bo moze sie kiedys jeszcze skusze...  ;D

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #4 dnia: 1 Czerwca 2007, 08:27 »
Wniosek z tego, że jestem sexowna kretynką  ;D nie wiem czy się śmiać, czy płakać  ;)


Offline gosiaczekk
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5114
  • Płeć: Kobieta
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #5 dnia: 1 Czerwca 2007, 08:32 »
Maju i to bardzo ładną blondynką!!!! Ten drugi epitet mi do twojej osoby nijak nie pasuje ;)

Offline Wercia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7020
  • Płeć: Kobieta
  • K & M- 10 lat minęło...:))
  • data ślubu: [
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #6 dnia: 1 Czerwca 2007, 09:40 »
Cytuj
Seksowne kobiety noszą długie włosy
Jeśli masz długie włosy, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! 75% mężczyzn woli umówić się na randkę z długowłosą dziewczyną. Powinnaś także wiedzieć, że mężczyźni uważają kobiety z długimi włosami za bardziej atrakcyjne, sexy i uwodzicielskie od krótkowłosych. Zaskoczona?
Badania potwierdziły, że prawie 90% mężczyzn uważa kobiety z długimi włosami za bardziej atrakcyjne od tych z krótkimi. Polacy i Włosi zdecydowanie uważają, że kobiety z długimi włosami są ładniejsze, bardziej kobiece
i seksowne.

 :brewki: :brewki: :brewki: Załapałam się, mam włosy do pasa  :hahahaha:
Dużo osób mnie zapamiętuje właśnie przez włosy, mam rzadki kolor włosów i są one dośc długie. Mój mąż nie pozwala mi narzazie ich ściąc  :grin:

Offline edea

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
  • data ślubu: 15.09.2007
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #7 dnia: 1 Czerwca 2007, 10:04 »
moj mezczyzna rowniez nie pozwala mi sciac wlosow... cos w tym chyba musi byc :)

tylko ja strasznie niecierpliwa jestem i juz bym je sciela 5 razy... no ale dla tej sexy kobiety to chyba wypadalo by uzbroic sie w cierpliwosc :)

Offline lorelaiNRF

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 180
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.08
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Lutego 2008, 14:47 »
 Musi coś w tym być, bo mój tak samo nie pozwala mi ściąć moich włosów. Jak zapytałam dlaczego ? To powiedział, że kobieta z długimi włosami jest seksy pyzatym mam piękne  kręcone włosy i wyglądam śliczne hymm
Ilcia

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Lutego 2008, 22:50 »
cóż... można mieć długie włosy.. jeśli są one gęste, grube, lśniące... jeśli końcówki się nie rozdwajają, a włosy nie wypadają..  :)

 niestety ja się do takich osób nie zaliczam, a wręcz odwrotnie..   :-\ mam okropnie cienkie włosy, które przy długości "do ramion" już wypadają.... włosy są cienkie, pozbawione blasku i w dodatku muszę je farbować, na co wcale nie mam ochoty  :-\ :-\ :-\

 Gdy Konrad mnie poznał miałam włosy dość długie, teraz mam do ramion, a w wakacje to w ogóle miałam najkrótsze w całym swoim życiu (odkąd skończyłam 5 lat)... i okazało się, że chyba  w krótszych mi lepiej (Madziulek też tak mi napisała)... tylko ja to wbić do głowy swojemu mężowi? jak go do tego przekonać?

cóż.. nie każdy ma ten dar, że jego włosy są gęste, piękne i lśniąca  >:( >:( >:(



Gabiś
  • Gość
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Lutego 2008, 10:01 »
Ja też mam długie:):):)  ;D ;D I mój tez mi nie pozwala ściąć.....

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Lutego 2008, 14:14 »
A jak jest z tymi Paniami co mają średnią długość - gdzie się zaliczają, do sexi, czy nie sexi czy może srednio sexi ;D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline marta082008

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14122
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
  • Skąd:: Szczecin
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #12 dnia: 1 Marca 2008, 10:58 »
No właśnie, ja mam średnie, takie trochę za ramiona, i co? Mi się zdaje, że tu chodzi o to że długie włosy to atrybut kobiecoci, żaden facet nie chciałby żeby ktoś pomylił jego kobietę z mężczyzną, dlatego wolą długie włosy. A pozatym to w krótkich włoskach szczerze mówiąc nielicznym niewiastom do twarzy. Moim skromnym zdaniem, żeby mieć krótkie włoski trzeba być bardzo pięknym. Wtedy tylko zachowa się ten czar.  ;)


Offline lorelaiNRF

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 180
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.08
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #13 dnia: 1 Marca 2008, 11:53 »
Czy ja wiem Ja osobiście uważam, że lepiej mi w fajnej krótkiej fryzurce:) i miałam kiedyś takie, ale mój gamoń uważa, że w cale nie :Kill: i tak o to mam włosy teraz aktualnie do ramin, bo sobie ściełam przed wczoraj 8)
Ilcia

Offline marta082008

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14122
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
  • Skąd:: Szczecin
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #14 dnia: 1 Marca 2008, 12:11 »
To może należysz do tych pięknych... Do krótkich włosów trzeba mieć odpowiedni kształt i wielkość głowy. Przy krótkich niczym nie zatuszujesz niedoskonałości, dlatego ja bym się nigdy nie zdecydowała. Za dużo tych rzeczy do ukrywania :)


Offline Agnieszka_J

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 858
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16-17.08.2008 :)
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Marca 2008, 21:39 »
 :los: a ja uważam, że można być sexy nie mając długich włosów   :los:

Offline marta082008

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14122
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
  • Skąd:: Szczecin
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Marca 2008, 12:59 »
Szkoda że Ci ę nie widziałm w długich włoskach :)


Offline anikaa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.08.2008
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Kwietnia 2008, 14:36 »
Długie... Ale co to znaczy... Ile centymetrów znaczy...

Offline marta082008

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14122
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
  • Skąd:: Szczecin
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Kwietnia 2008, 14:42 »
Długie to już chyba do ramion będą


Offline anikaa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.08.2008
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Kwietnia 2008, 14:49 »
A takie 120 cm to jakie???

Offline marta082008

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14122
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
  • Skąd:: Szczecin
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Kwietnia 2008, 14:52 »
To ultra długie ;)


Offline marta082008

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14122
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
  • Skąd:: Szczecin
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Kwietnia 2008, 14:53 »
A masz takie? Wrzuć foto, koniecznie


Offline anikaa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.08.2008
Odp: długie włosy są sexy
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Kwietnia 2008, 14:59 »
Zawsze noszę spięte. Jak znajdę coś - wkleję.