Autor Wątek: Jakie kwiaty na podziękowanie rodzicom??  (Przeczytany 7106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Karolina-malina
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Jakie kwiaty na podziękowanie rodzicom??
« dnia: 24 Kwietnia 2007, 16:02 »
U nas jest tradycja dawania rodzicom koszy żywych kwiatów w czasie podziękowania. Zastanawiam się czy wypada zrobić taki kosz , ale z kwiatów sztucznych. Co o tym myślicie, a może kosz mieszany, tzn. kwiaty sztuczne i żywe?

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Jakie kwiaty na podziękowanie rodzicom??
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Kwietnia 2007, 16:06 »
Cytat: "Karolina-malina"
Zastanawiam się czy wypada zrobić taki kosz , ale z kwiatów sztucznych. Co o tym myślicie, a może kosz mieszany, tzn. kwiaty sztuczne i żywe?

ja bym nie zrobiła ze sztucznych - kojarzy mi się to z cmetarnymi wieńcami - hmm...no takie mam skojarzenie
żywe kwiaty są piękne! ja bym zrobiła kosz z żywymi kwiatami

Offline ...milunia...

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Jakie kwiaty na podziękowanie rodzicom??
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Kwietnia 2007, 16:16 »
Też myślę,że żywe kwiaty są najodpowiedniejsze. Ja widziałam prześliczny bukiet z białych
różyczek.  Dodatkowo rodzice Pary Młodej dostali album ze zdjęciami (oczywiście Para Młoda. Tzn zdjęcia od ich urodzenia do czasów narzeczeństwa. Myślę ze to też pomysłowe dla Rodziców :skacza:

 

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Jakie kwiaty na podziękowanie rodzicom??
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Kwietnia 2007, 16:23 »
Ja zgadzam sie z dziewczynami. Jesli juz to tylko zywe !!
A moze kosz z owoców czy słodyczy ?
Moze ten temat Cie natchnie : https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=970&postdays=0&postorder=asc&start=30

Offline ewak
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 390
Jakie kwiaty na podziękowanie rodzicom??
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Kwietnia 2007, 16:27 »
Zdecydowanie tylko i wylacznie zywie kwiaty. Nie podobaja mi sie kwiaty sztuczne. Ba, przepraszam za dosadnosc, ale kojarza mi sie z wiencami pogrzebowymi, tandeta i jarmarcznoscia.

Rozumiem jednak, ze powodem tego zapytania byla chec wreczenia rodzicom jakiejs trwalszej pamiatki. Wiec tak sobie mysle, moze moglibyscie dokupic, albo zrobic dla Niech jakis drobiazg, ktory bede mogli zachowac na pamiatke? Tutaj albo tutaj znajdziesz kilka inspiracji strticte prezentowych dla Rodzicow.
Siumao - rocznik 2006, mala, ekonomiczna, naped na 4 lapy, awangardowa laciata tapicerka, serwisowana u autoryzowanego weta, pieknie sie prowadzi na smyczy.

Offline Karolina-malina
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Jakie kwiaty na podziękowanie rodzicom??
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Kwietnia 2007, 18:12 »
Dziekuje za rady  :przytul: Chcielibyśmy zrobić rodzicom trwałą pamiątkę więc taka myśl mi się nasunęła, ale nie byłam pwna czy jest to odpowiedni prezent

Offline ika3w

  • Ilona
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3905
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.08.2008r
Jakie kwiaty na podziękowanie rodzicom??
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Kwietnia 2007, 20:08 »
Sa jeszcze takie otwarte księgi z miejscem na zdjęcie i jakis tam tekst/wierszyk z podziękowaniami

a sztuczne kwiaty u mnie by odpadły z miejsca... :taktak:


Offline KAHA

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 5295
  • Płeć: Kobieta
  • Denique non omnes eadem mirantur amantque
  • data ślubu: 11.09.1999
Jakie kwiaty na podziękowanie rodzicom??
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Kwietnia 2007, 09:01 »
Zdecydowanie kwiaty żywe, pomysl o tym, czy może do kosza nie zapodac jakiegoś odstrzałowego kwiatu doniczkowego, np.: storczyka, koszt nie będzie wiele wiekszy. teraz storczyki sa w miarę tanie, duży storczyk Cymbidium, oczywiście kwitnacy kosztuje cos koło 35 zł plus kosz, jakies 15 zł, zmiescisz sie w 100 zł. Pozdrawiam