Autor Wątek: z której strony kwiat na sukni?  (Przeczytany 4258 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asia12

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 160
z której strony kwiat na sukni?
« dnia: 20 Kwietnia 2007, 14:44 »
moja suknia bedzie taka tylko ze cała biała



i teraz zastanawiam się nad tym kwiatem
z której strony go dać, czy może jest to bez różnicy - wiem pewnie pomyślicie że wydziwiam, ale na większości modeli widziałam że suknie maja kwiaty upięte z lewej strony, a mnie by zależało na prawej bo wtedy bym chciała aby mi więcej zdjęć robi z prawego profili niż z lewego
url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url]

Offline kkotek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2463
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.09.2008
z której strony kwiat na sukni?
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Kwietnia 2007, 16:13 »
Wydaje mi sie,ze lepiej by bylo gdyby kwiat znajdowal sie po prawej stronie bo bedac po lewej moze byc zaslaniany przez Pana Mlodego i suknia niestety moze stracic swoj urok :dno:  Ja jestem za przeniesiniem kwiatu z lewej strony na prawa :skacza:
Kajetan  *† 31.12.2015 (15 tc)
Paulinka ❤️ 19.03.2018

Offline Yukari-chan

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1377
  • Płeć: Kobieta
  • z perspektywy podłogi wszystko jest metafizyką..
  • data ślubu: 26.09.2009
z której strony kwiat na sukni?
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Kwietnia 2007, 23:58 »
Cytat: "kkotek"
Wydaje mi sie,ze lepiej by bylo gdyby kwiat znajdowal sie po prawej stronie bo bedac po lewej moze byc zaslaniany przez Pana Mlodego i suknia niestety moze stracic swoj urok  Ja jestem za przeniesiniem kwiatu z lewej strony na prawa


Też  otym pomyślałam - Pana młodego będziesz mieć po lewej stronie, więc może zasłaniać całą ekspozycję i trochę zakłucać efekt - wydaje mi się,mze kwiat powinien być po prawej stronie :)




Offline .monia.

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4690
  • Płeć: Kobieta
z której strony kwiat na sukni?
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Kwietnia 2007, 13:18 »
Ja też sądzę że powinien być po prawej stronie, szkoda, że wcześniej się nad tym nie zastanowiłam, bo moja suknia ma po lewej :drapanie: , trudno  :brewki:

Offline .monia.

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4690
  • Płeć: Kobieta
z której strony kwiat na sukni?
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Kwietnia 2007, 14:12 »
To moja suknia

Offline gagatka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3675
  • Płeć: Kobieta
  • Szczęśliwa Pani G., Mama Łucji, Hubercika i Emilki
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
z której strony kwiat na sukni?
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Kwietnia 2007, 15:29 »
Cytat: "kkotek"
bo bedac po lewej moze byc zaslaniany przez Pana

Zdecydowanie po prawej :taktak:
:Serduszka: .::Łucja 15.10.2009::. :Serduszka: .::Hubercik 20.01.2012::. :Serduszka: .::Emilka 20.12.2013::. :Serduszka:

Offline asia12

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 160
z której strony kwiat na sukni?
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Kwietnia 2007, 20:55 »
dziękui dziewczyny za rade :skacza:
w sumie o tym tak nie pomyślałam że mój mąż może mi go zasłaniać zwłaszcza w kościele jak będzie stać po mojej lewej stronie
w poniedziałek zadzwonie szybko do krawcowej aby to jeszcze przemieniła - mam nadzieję że nie bedzie za późno :drapanie:

Monia_01 masz śliczą suknię :brawo_2: tak patrzę na ten Twój kwiat i chyba mój będzie podobny
url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url]

Offline kobietka
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2289
  • Płeć: Kobieta
z której strony kwiat na sukni?
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Kwietnia 2007, 10:10 »
asia12 bardzo ładna suknia, w bieli bedzie jeszcze sliczniejsza. mam pytanie- czy ten kwiat i marszczenie są tak bardziej z przodu/lekko z boku czy tylko modelka stoi w dziwnej pozycji i wydaj mi się wtedy, ze ono jest tak przesuniete w tył?? jesteś już po przymiarkach to pewnie sie orientujesz :drapanie:
zdecydowanie kwiat po prawej stronie.
tak jak dzieczyny wcześniej napisały- będzie bardziej widoczny. ja jestem praworęczna i zawsze tak jakoś eksponuję swój prawy profil :taktak: i rzeczywiscie, w kościele jest duzo zdjęć i taka ozdoba sukni moze być poprostu niewidoczna.

Offline asia12

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 160
z której strony kwiat na sukni?
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Kwietnia 2007, 10:19 »
Cieszę sie że Ci sie podona, u mnie jest tak że ten kwiat będzie bardziej z przodu tzn po środku uda (czyli jakieś pare centymentrów od boki), bo na tej modelce jest on z boku, niestety krawcowa nie pozwoliła mi zrobić zdjęcia, wiec nie mogę go Wam jak pokazać :(
url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url]

Offline kobietka
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2289
  • Płeć: Kobieta
z której strony kwiat na sukni?
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Kwietnia 2007, 10:54 »
nic się nie martw, będzisz piękną panna młodą :przytul:
dziekuję za wyjasnienia- fajnie, ze kwiatek będzie tak bardziej z przodu- jest więc szansa, że nikt nie przeoczy tej ozoby :brawo_2:

asia12, teraz zauwazyłąm, że jesteś z Chorzowa- czy mogłabyć podac namiary na krawcowa, która szyje Ci sukienkę?? jestes zadowolona, tak ogólnie?? ile bedzie kosztowała ta przyjemnosć??

Offline .monia.

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4690
  • Płeć: Kobieta
z której strony kwiat na sukni?
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Kwietnia 2007, 12:25 »
Cytat: "asia12"
Monia_01 masz śliczą suknię :brawo_2: tak patrzę na ten Twój kwiat i chyba mój będzie podobny

Cieszę się, że Ci się podoba, mamy podobne gusta  :skacza: