Autor Wątek: poszukuje lokalu w Mielcu  (Przeczytany 3416 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zulcia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
poszukuje lokalu w Mielcu
« dnia: 10 Kwietnia 2007, 20:18 »
:hello: witam! rozpoczynamy planowanie ślubu i z racji niejako mojego pochodzenia podkarpackiego (a mieszkamy w zaprzyjaźnionym województwie małopolskim :) ) planujemy ślub w Mielcu lub jego okolicach. Niestety jakiś czas temu wybyłam z rodzinnego miasteczka i nie jestem na czasie z infrastrukturą restauracyjno-hotelarską, a nie chce rzucać wszystkiego na rodziców. Więc gdyby ktoś coś wiedział (najlepiej z własnego-ślubnego dośw.) i chciałby się ze mną podzielić tą informacją będę wdzięczna. Zulcia

Offline kaskag
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
poszukuje lokalu w Mielcu
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Kwietnia 2007, 18:19 »
cześć!! w mielcu moge ci polecic firme cateringową. S. Konieczny. z tego co wiem to on ma tez lokal w ktorym mozna zrobic wesele.

pozdrawiam

Offline Lena22
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Lokale w Mielcu
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Kwietnia 2007, 22:47 »
Cześć Zulcia  :hello: jeśli chodzi o lokale w mielcu to polecam Hotel Atena, Hotel Polski,
Malibu w Brzeżnicy, Dworek w Woli Ocieckiej, Zamek w Przecławiu.

Pozdrowionka :przytul:

Offline promyczek

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2006
poszukuje lokalu w Mielcu
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Kwietnia 2007, 21:12 »
hej. wybor lokalu zalezy tez od ilosci gosci. polecam Karczme Gaj na nie wiecej niz 120 osob. popularnoscia cieszy sie tez California, zajazd Anna w Brzysciu to raczej na duze wesele. Hotel Polski tez elegancki lokal i w Atenie tez ponoc fajnie. warto popytac dokladniej gdyz ofert jest wiele. z wlasnego doswiadczenia wiem ze ceny sa z gory ustalone ale mozna sobie zmienic menu i gdy np jakies glowne danie odpada bo slub jest w pozniejszej godzinie i tyle akurat nie pojdzie tego jedzonka to jest taniej. my z Gajem nie mielismy problemu, sale odnowione, sa tez stoliki na polku.jednym slowem suppper bylllllllloooooooo.pozdrawiam i zycze udanego wyboru :brawo_2:  :brawo_2:  oj ale sie rozpisalam