Autor Wątek: malwina_st odlicza  (Przeczytany 1423 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline malwina_st
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
malwina_st odlicza
« dnia: 7 Marca 2007, 14:34 »
dziękuję za tak cieplutkie przyjęcie :) A wy dziewczyny macie już wszystko ustalone ze ślubem? My mamy wybranego fotografa i chyba salę bo zastanawiamy się czy napewno tam zrobimy. Data jest ustalona chyba że restauracja byłaby zajęta to może ulec zmianie ;)

Offline Kasia*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14875
  • Płeć: Kobieta
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #1 dnia: 7 Marca 2007, 14:37 »
Cytat: "malwina_st"
A wy dziewczyny macie już wszystko ustalone ze ślubem? My mamy wybranego fotografa i chyba salę bo zastanawiamy się czy napewno tam zrobimy. Data jest ustalona chyba że restauracja byłaby zajęta to może ulec zmianie  


Malwina , najlepiej chyba bedzie jak zajrzysz do wątku zniecierpliwionych 2007
albo
załozysz swoje odliczanie :smile:
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline malwina_st
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #2 dnia: 8 Marca 2007, 14:43 »
Cytat: "milenaw"
malwina_st, Witaj na forum. Nie jestem z Bytomia ale zz twojego miasteczka mam autko do ślubu, kamerzystę i  buylam we wszystkich salonach ślubnych, a w jednym  nawet miałam swoją faworytkę. Pozdrawiam


a jakie macie autko???? bo my tez szukamy. pozdrawiam

Offline malwina_st
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #3 dnia: 8 Marca 2007, 14:55 »
Cytat: "Antalis"
Witam :) No Bytom to 20 minut ode mnie :) Z checia pomoge w przygotowaniach bo sama niecałe 6 miesiecy temu byłam Panną młoda. W razie pytan - pisz

hmmm od czego zacząć hehehe Jak narazie to mamy tylko kamerzystę+fotografa wybranego. Poszukujemy fajnej i niedrogiej sali w Bytomiu lub okolicach. Bo wybralismy na dolomitach ale jeszcze sie wahamy bo cena to około 140zł za osobę za jeden dzień. Poszukujemy jeszcze fajnego autka np limuzynkę i zespołu.

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #4 dnia: 8 Marca 2007, 15:42 »
Coz my mielismy zespoł For You za dwa dni brali 2000zł. Samochod mielismy Peugota 607 ale facet go juz sprzedal i teraz ma bardzo podobnego Chryslera.Jest to takie eleganckie autko, czarne z przyciemnianymi szybami i ze srebrnymi "obwodkami".Acha i jest takie limuzynowate - znaczy takie długie niz normalne.
Co do sali to ja słyszałam o sali na Dabrowce - tania i fajna.
A ile macie osob ??

Offline malwina_st
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #5 dnia: 8 Marca 2007, 17:06 »
Cytat: "Antalis"
Coz my mielismy zespoł For You za dwa dni brali 2000zł. Samochod mielismy Peugota 607 ale facet go juz sprzedal i teraz ma bardzo podobnego Chryslera.Jest to takie eleganckie autko, czarne z przyciemnianymi szybami i ze srebrnymi "obwodkami".Acha i jest takie limuzynowate - znaczy takie długie niz normalne.
Co do sali to ja słyszałam o sali na Dabrowce - tania i fajna.
A ile macie osob ??

Porozmawiam z moim o tym autku i jakby co to bede prosiła namiary. Co do tej sali to wiem o niej ale słyszalam ze tam ludzi robią na szaro bo moja kumpela tam chciała robic i facet wziął zaliczke i ponoc tak namieszał ze wkoncu i tak tam nie robili. My nie bedziemy miec duzego wesela bo nas nie stac na takie. Bedzie około 50 osób lub ciutke wiecej i tylko jeden dzien. A ten zespół fajny jest? mają jakąś stronke ze idzie posłuchac jak spiewają? a ile płaciliscie za autko? my chcemy tak na 3 godzinki tylko.

Offline malwina_st
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #6 dnia: 8 Marca 2007, 17:53 »
Dziewczyny z Bytomia i okolic znacie jakąś fajną restaurację na wesele w Bytomiu? Chodzi mi o restaurację z ogrodem choćby małym. Co sądzicie o dolomitach??

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #7 dnia: 8 Marca 2007, 18:42 »
My za autko placilismy 500 zl i mielismy go całe dwa dni do dyspozycji :)
A co do zespołu - mozna Go posłuchac w Radio Piekary - sa fest znani.Bawia swietnie, maja wielki repertuar prowadza zabawy i cala impreze - goscie dostaja niezły wycisk :)

Offline _Paula_
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 297
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.2007
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #8 dnia: 9 Marca 2007, 07:51 »
o kurcze ale macie tanie autka w mojej okolicy za pare godzin tylko w dzien slubu placi sie ok 500 zalezy ile kilometrow ma jezdzic  :drapanie:


Gość pozdrawiam gorąco :)

Offline malwina_st
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #9 dnia: 9 Marca 2007, 23:45 »
Cytat: "_Paula_"
o kurcze ale macie tanie autka w mojej okolicy za pare godzin tylko w dzien slubu placi sie ok 500 zalezy ile kilometrow ma jezdzic  :drapanie:


Ja też właśnie takie kwoty słyszałam jak pytałam o ceny wypożyczenia autka. Ale cóż i tacy mniej wymagający się zdarzają :D

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Marca 2007, 15:17 »
malwina_st, my jedziemy Warsza w kolorze  wiśni. była wystawiana teraz w Spodku na targach. ma swoją stronę internetową, ale ten kolor w rzeczywistości jest całkiem inny. Umieściłam dwa zdjecia na forum :https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=228861, ale nie kieruj się kolorem bo jestem troszkę inny, żywszy. Pozdrawiam



Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Marca 2007, 15:18 »
Mialam na myśli Warszawę :skacza:



Offline malwina_st
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Marca 2007, 15:29 »
Fajne autko :D

Dziewczyny znacie jakąś fajną restaurację w zabrzu???? Antalis poleciła nam "galerie" w Piekarach Śl. ale nie wiemy jaki bedzie dojazd tam bo nie chcemy miec za dalego z tego względu że mój narzeczony jest z Gliwic a ja z Bytomia i chcemy mniej wiecej drogę mieć po równo a ślub bedzie w kosciele w Bytomiu. wiec tak cały czas szukamy i myślimy i jakoś nic nie wychodzi hehehe ale "Galerie" jutro odwiedzimy i zobaczymy co i jak :D. Jeśli któraś ma jakies namiary prosze o adresik z tel.

Offline milenaw
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3836
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-09-2007
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Marca 2007, 18:41 »
malwina_st, W Zabrzu jest bardzo fajna restauracja. nazywa sie "Pod Kasztanami. Moja kolezanka robila tam wesele i była bardzo zadowolona.



Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Marca 2007, 19:44 »
Dziewczyny a znacie namiary na autko AUDI A6 albo BMW 320 turbo albo Peugotem 607.Jak macie jakieś namiary to dajcie znać :skacza:

Offline malwina_st
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Marca 2007, 07:16 »
Hej dziewczyny. Słyszałyście jakieś opinie na temat restauracji "Galeria" w Piekarach Śl.? Bo wczoraj tam bylismy i jest to piekne miejsce ale jak weszłam na stronke NIE PODAJEMY LINKÓW NA FORUM to sie załamałam bo są tam prawie wszystkie złe opinie forumowiczow. typu:
-dopisuja do rachunku
-na weselu kazą sciszac muzyke o 22 bo im za głosno jest
-własciciel niemiły i wulgarny itd.

Dlatego bardzo was proszę o porade!!!! Jeśli brałyscie tam ślub albo ktos z waszych znajomych napiszcie proszę, albo chociaz to co slyszałyscie same..........bo juz niewiemy co mamy robic bo rest. jest piekna ale jak robią takie rzeczy to nie chce ich miec na własnym weselu :(

Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Marca 2007, 10:23 »
Witaj malwina_st :)
Po pierwsze Twój wątek jest nie w tym miejscu, w którym powinien być, a po drugie nie podajemy na forum (zgodnie z regulaminem) żadnych danych typu www.....
 :drapanie:

Offline malwina_st
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Marca 2007, 17:22 »
sorki nie wiedziałam!!!!!!

Offline SaTine

  • ღ KM ღ
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3829
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.06.2008
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Marca 2007, 18:11 »
malwina_st, bardzo wcześnie zaczełas swoje odliczanko :)
____________________________________________________
"...Jeśli wiara czyni cuda... trzeba wierzyć że się uda..." ... :dzidzia:

Offline katarzyna_84

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4767
  • Płeć: Kobieta
  • Razem od 2-8-2000
  • data ślubu: 2.8.2008
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Marca 2007, 19:18 »
malwina_st, chyba powinaś o to zapytać w dziale rregionalnym śląska i zagłębia.

Offline malwina_st
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
malwina_st odlicza
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Marca 2007, 20:35 »
Cytat: "SaTine"
malwina_st, bardzo wcześnie zaczełas swoje odliczanko :)


wiesz co to nie ja zaczęłam odliczanie!!!! ktoś przeniósł mój post z poznajmy się tutaj i nie wiem dlaczego ale tak jest!!!!