Autor Wątek: Witam / Bonjour ! :)  (Przeczytany 8656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nanou_french_bride

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.03.2019
  • Skąd:: Krakow
Witam / Bonjour ! :)
« dnia: 25 Lutego 2018, 12:05 »
Witam,

Jestem Francuzem. Nie mówię po polsku, więc tłumaczę za pomocą "Tłumacza Google". Przepraszam, jeśli jest szorstki.

Jestem żonaty od 2009 roku.
Na naszą dziesiątą rocznicę ślubu, mój mąż i ja chcemy zjednoczyć się ponownie.

Chcemy złożyć świecką ceremonię, z udziałem tylko nas dwóch, w Krakowie. Bardzo lubię Kraków, odwiedziłem to miasto 12 lat temu i marzę o powrocie.


Wybraliśmy 20 marca 2019 roku.

Potrzebujemy organizatora ślubu, aby ten dzień był wspaniały.
Potrzebuję również sukni ślubnej, gotowej do noszenia (bez retuszowania lub szycia) i garnituru dla mojego męża.
Szukam również różnych dostawców: fotografa, wizażystki, fryzjera, oficera ...

Przeczytam cię tłumacząc stronę. Możesz też napisać do mnie po angielsku, rozumiem trochę.

Dziękuję za przeczytanie mi.

Gratulacje dla wszystkich przyszłych narzeczonych.

Nanou.

---------------------

Bonjour,

Je suis française. Je ne parle pas Polonais, donc je traduis avec "Google Traduction". Désolée si c'est approximatif.

Je suis déjà mariée depuis 2009.
Pour notre dixième anniversaire de mariage, mon mari et moi souhaitons nous unir à nouveau.

Nous voulons faire une cérémonie laïque, avec seulement nous deux, à Cracovie. J'aime beaucoup Cracovie, j'ai déjà visité cette ville il y à 12 ans et rêve d'y retourner.


Nous avons choisi le 20 mars 2019.

Nous avons besoin d'une organisatrice de mariage pour que la journée soit merveilleuse.
J'ai aussi besoin d'une robe de mariée en prêt-à-porter (sans retouche ni couture) et d'un costume pour mon mari.
Je cherche aussi différents prestataires : photographe, maquilleuse, coiffeur, officiant...

Je vous lirai en traduisant la page. Vous pouvez aussi m'écrire en anglais, je comprends un peu.

Merci de m'avoir lu.

Félicitations à toutes les futures mariées.

Nanou.