Autor Wątek: koszula dla pana mlodego  (Przeczytany 3185 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karola11
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
koszula dla pana mlodego
« dnia: 9 Lutego 2007, 00:26 »
dziewczny prosze o pomoc!!Moze wyda wamm sie to dziwn,otoz chodzi mi o kolor dla molodego!moja suknia jest w kolorze ecru z polyskiem delikatnego rozu idol sukni jest zloty,kupilismykamizelke i musznik w kolorze ecru z dodatkami zlota i teraz koszula jaki kolor czy ma byc jasniejszy od kamizelki czy ten sam kolor??bo ostatnio widzialam ze kamizelka byla ecri a koszula biala!!pomozcie bo juz zbaranialam!!moze ktos moze mi doradzic jak dobieaz kolor koszuli!!a i czy jezeli jest musznik to koszula ma byc specjalna do musznikow-chodzi mi o kolnierzyk
!buziaki

Offline irishania

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 636
koszula dla pana mlodego
« Odpowiedź #1 dnia: 9 Lutego 2007, 02:16 »
a moze taki delikatny ocien rozu, choc mysle ze moze lepiej tez ecru ze zlotym odcieniem :drapanie:
Irishowe odliczanie GośćZapraszam
[/url]

Offline shain

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 430
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: *****07.01.2007-cywilny, *26.08.2207-kościelny
koszula dla pana mlodego
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Lutego 2007, 03:07 »
są koszuke ze specjalnum kołnieżykiem do musznika ale to zależy jak musznik jest zapinany! muślę że najlepiej bedzie wyglądała koszula w takim samym odcieniu jak kamizelka i musznik tylko z ta różnica że jesli kamizelka i musznik są z materiału błyszczącego to koszula matowa i na odwrót .W takim połączeniu kiepsko będzie wyglądał odcień różu.mAZ nie musi sie dopasowywać do ciebie. Najlepiej jednak doradzi wam ekspedjętka tylko pamiętaj jak bedziecie kupować koszulę to weż też kamizelke i musznik żeby kolor dopasować!

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
koszula dla pana mlodego
« Odpowiedź #3 dnia: 9 Lutego 2007, 07:32 »
Cytat: "kasia.jantos"
z ta różnica że jesli kamizelka i musznik są z materiału błyszczącego to koszula matowa i na odwrót


niacha..

myslę z,ę  koszula w kolorze natural bianko ( moze nei czysta biel ale taka naturalna biel  ale nie ecru) bedzie najodpowiedniejsza..

również widziałam białe koszukle w połaczeniu ze złotymi elementami musznika i kamizelki..

wszystko zalezy od koloru garnituru.. przeciez do beżowego gajera nie załozysz ecru koszuli.. wyszłoby masło maslane.. ;)
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline karola11
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
koszula dla pana mlodego
« Odpowiedź #4 dnia: 9 Lutego 2007, 11:36 »
garnitur jest czarny w biale paski

Offline shain

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 430
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: *****07.01.2007-cywilny, *26.08.2207-kościelny
koszula dla pana mlodego
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Lutego 2007, 01:32 »
ja obstaje przy swojej wersji rozglądaliście się już za tą koszulą?

Offline Lewar
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 95
koszula dla pana mlodego
« Odpowiedź #6 dnia: 2 Kwietnia 2007, 14:26 »
właśnie powiedzcie drogie Panie jaka ma być koszula do musznika, przyznam że te z kołnierzem rożkami jak do much tradycyjnych niebardzo mi się podobają a na stronce http://www.modes-jablonscy.pl/ na pierwszym planie facet ma musznik i normalny kołnierzyk, proszę o szybką poradę bo na dniach kupuję i nie chcę paść ofiarą sprzedawców: wciskaczy-naciągaczy.

ewentualnie zdjęcia i linki bym prosił.

Offline Lewar
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 95
koszula dla pana mlodego
« Odpowiedź #7 dnia: 2 Kwietnia 2007, 14:37 »
Przepraszam że post po poście ale edit mode działa jedynie do 5 minut, tutaj znalazłem jak to bardzo ładnie się komponuje, normalna koszula z musznikiem, znacznie lepiej niż rożkowa łamana, proszę o poradę czy to normalny kołnierzyk, czy jak on się nazywa
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=108286&highlight=#108286

Offline Kastor (Olcia)

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3244
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.04.2006cywilny 28.04.2
koszula dla pana mlodego
« Odpowiedź #8 dnia: 2 Kwietnia 2007, 19:14 »
mi sie wydaje ze najlepsza bedzie biala zeby sie odrozniala od kamizelki i muchy
 :drapanie: ale wiesz ciezko tak radzic nie widzac odcieni w sklepie powinni wam doradzic najlepiej ;)

Offline Lewar
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 95
koszula dla pana mlodego
« Odpowiedź #9 dnia: 3 Kwietnia 2007, 07:10 »
Kastor dzięki za pomoc, ale akurat nie o kolor mi chodzi ponieważ ten będzie śnieżnobiały, tak jak suknia pani młodej, chodzi mi o rodzaj kołnierzyka, mimo to chyba już po wszystkim ponieważ kupiłem z klasycznym kołnierzykiem.

Offline Lewar
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 95
koszula dla pana mlodego
« Odpowiedź #10 dnia: 4 Kwietnia 2007, 07:21 »
ehhh widzę że w dziale moda nic na temat mody męskiej się nie dowiem, pisałem już wcześniej ze 2-3 topici ale bez odzewu, no cóż nie przeszkadzam więcej i poszukam pomocy gdzie indziej.

rybkawiedenka
  • Gość
koszula dla pana mlodego
« Odpowiedź #11 dnia: 4 Kwietnia 2007, 08:03 »
Cytat: "Lewar"
mimo to chyba już po wszystkim ponieważ kupiłem z klasycznym kołnierzykiem

Cytat: "Lewar"
właśnie powiedzcie drogie Panie jaka ma być koszula do musznika
Nie bardzo rozumiem w czym mamy pomóc....

Offline kemaya

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8 czerwca 2007
koszula dla pana mlodego
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Maja 2007, 18:40 »
Dziewczyny pomóżcie!
Mój Narzeczony powiedział, że nie chce mieć białej koszuli na ślub!
Czy Jego koszula powinna być w takim samym kolorze jak moja sukienka? Czy może być innego koloru?