Autor Wątek: Flossmann  (Przeczytany 2936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ewecka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Flossmann
« dnia: 2 Lutego 2007, 14:39 »
Witam wszystkich. Zaglądam często na to forum i powiem że juz duzo cennych informacji zdobyłam, ale mam teraz problem. Mam nadzieję, ze ktoś pomoże mi go rozwiązać:). Przymierzałam suknie w salonie Flossmann we Wrocławiu i znalazłam tą wymarzoną, ale zamawiać bedę dopiero z jakieś 2 miesiące. Nie mogę jej jednak znaleźć nigdzie w internecie, żeby pokazac znajomym poniewaz Pani podała mi tylko numer 405 i powiedziła ze jest z kolekcji 2007 ale nie wiem jakiej firmy. Suknia ma trzy zdobione paski od biustu w doł i trzy kwiatki z boku ktore lekko pociagaja tą stronę sukni. Cała jest z połyskującej tkaniny -podobna do sukien agnes ale tam jej nie znalazłam  w kolekcji na 2007:(:( Czy ktos wie jakich firm suknie ma flossmann???

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
Flossmann
« Odpowiedź #1 dnia: 2 Lutego 2007, 17:52 »
Nie bardzo rozumiem w czym problem? Zadzwoń do salonu, zapytaj i po kłopocie :). Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze. Ewentualnie przejrzyj zdjęcia sukien zamieszczonych na stronie salonu Flossmann.

Offline ewecka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Flossmann
« Odpowiedź #2 dnia: 2 Lutego 2007, 18:54 »
Problem w tym ,ze dzwonilam i Pani mi powiedzila ze nie wie co to za dziwny numer zapisala kolezanka której narazie nie ma. Ja  w najblizszym czasie nie moge tam pojechac wiec myslam ze znajde sama w internecie:(

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
Flossmann
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Lutego 2007, 19:05 »
Ok, numer numerem, ale chyba wiedzą z jakich kolekcji sukienki sprzedają? A na ich stronie przejrzałaś?

Offline ewecka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Flossmann
« Odpowiedź #4 dnia: 2 Lutego 2007, 21:13 »
Przejrzałam i tej nie ma. Mówili mi ze głównie agnes i pronovias . Moja to typowy styl agnes ale jej nie znalazłam. No nic jak tylko będę mogła to tam podjade:) dzieki

Offline ewecka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Flossmann
« Odpowiedź #5 dnia: 4 Lutego 2007, 12:03 »
Dwiedziałam się, że jest to Sposabella 405 z kolekcji 2007:) Tylko na ich stronie niestety jej nie ma i nigdzie nie moge znaleźć zdjęcia:(

Offline shain

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 430
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: *****07.01.2007-cywilny, *26.08.2207-kościelny
Flossmann
« Odpowiedź #6 dnia: 4 Lutego 2007, 16:38 »
ja tez mialam sposebellę wiec weszłam na strone swojego salonu ślubnego www.prettywoman.pl tam znalazłam dwa linki:


trzeba sie zalogowac dlatego dalej nie szukałam sprubój.szukaj wytrwale jak to ma być ta jedyna powodzenia

Offline ewecka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Flossmann
« Odpowiedź #7 dnia: 4 Lutego 2007, 16:46 »
Dziękuje bardzo za informacje. Ciagle szukam:)